Malmes likumsargi publiskojuši attēlu ar deformēto monētu, kas izglāba vīrieša dzīvību.

Tā tomēr nenotiek tikai filmās! Nieka monēta izglābj vīrieša dzīvību 6

Pasaulē
2016. gada 4. septembrī 17:58 2016. gada 4. septembrī 17:58
Kāds 24 gadus vecs vīrietis Zviedrijas pilsētā Malmē izglābies no potenciāli nāvējošas lodes tikai pateicoties piecu kronu monētai, atsaucoties uz tagad publicētajiem policijas izmeklēšanas rezultātiem, vēstī "The Local".

"Tev klāt stāvēja sargeņģelis. Tu tagad varēji būt miris," policists pēc notikušā pavēstīja vīrietim, kuru pēc bruņota uzbrukuma Malmē nogādāja slimnīcā. 

Zināms, ka vīrietis 30.maijā sašauts mugurā un vēderā. Kopumā vīrietis sašauts četras reizes un brīdī, kad upuri nogādāja slimnīcā, viņš bija tuvu nāvei. Tagad izmeklēšanā atklājies, ka vīrieša dzīvību izglāba piecu kronu monēta, kas mētājās viņa somā. 

Saistībā ar bruņotu uzbrukumu policija pēc notikušā aizturēja kādu vidēja vecuma vīrieti un viņa divus dēlus. Trijotne šobrīd cietumā gaida tiesu. Likumsargi tikmēr atklāj, ka apšaude saistīta ar strīdu par kādu jaunu sievieti. 

Medijos vairākkārt izskanējuši gadījumi, kad nieka monēta izglābj cilvēka dzīvību. 2008.gadā leģendārais raidījums "Mythbusters" pētīja, vai policijas žetons var apturēt lodi, kā mēs to bieži redzam filmās, un secināja, ka šāds scenārijs ir "ticams".

Kasjauns.lv/Foto: EPA/LETA, Malmes policija 

Citi šobrīd lasa

Krištianu Ronaldu dēls parāda, ka varētu būt vēl talantīgāks par savu tēvu 10
Romantiski kā pasakā: populāri Lietuvas dizaineri izrāda 2018. gada kāzu kleitu kolekcijas 8
Jau šonakt Latvijā gaidāms sniegs; trešdien var veidoties sniega sega 16
Skatīt visus komentārus