Malmes likumsargi publiskojuši attēlu ar deformēto monētu, kas izglāba vīrieša dzīvību.

Tā tomēr nenotiek tikai filmās! Nieka monēta izglābj vīrieša dzīvību 6

Ārzemēs
2016. gada 4. septembrī 17:58
Kāds 24 gadus vecs vīrietis Zviedrijas pilsētā Malmē izglābies no potenciāli nāvējošas lodes tikai pateicoties piecu kronu monētai, atsaucoties uz tagad publicētajiem policijas izmeklēšanas rezultātiem, vēstī "The Local".

"Tev klāt stāvēja sargeņģelis. Tu tagad varēji būt miris," policists pēc notikušā pavēstīja vīrietim, kuru pēc bruņota uzbrukuma Malmē nogādāja slimnīcā. 

Zināms, ka vīrietis 30.maijā sašauts mugurā un vēderā. Kopumā vīrietis sašauts četras reizes un brīdī, kad upuri nogādāja slimnīcā, viņš bija tuvu nāvei. Tagad izmeklēšanā atklājies, ka vīrieša dzīvību izglāba piecu kronu monēta, kas mētājās viņa somā. 

Saistībā ar bruņotu uzbrukumu policija pēc notikušā aizturēja kādu vidēja vecuma vīrieti un viņa divus dēlus. Trijotne šobrīd cietumā gaida tiesu. Likumsargi tikmēr atklāj, ka apšaude saistīta ar strīdu par kādu jaunu sievieti. 

Medijos vairākkārt izskanējuši gadījumi, kad nieka monēta izglābj cilvēka dzīvību. 2008.gadā leģendārais raidījums "Mythbusters" pētīja, vai policijas žetons var apturēt lodi, kā mēs to bieži redzam filmās, un secināja, ka šāds scenārijs ir "ticams".

Kasjauns.lv/Foto: EPA/LETA, Malmes policija 
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 174
  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 28
  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 98