Klintone atcēla pirmdien un otrdien Kalifornijas štatā ieplānotus kampaņas pasākumus, un viņas pārstāvji pavēstīja, ka bijusī valsts sekretāre nepiedalīsies arī trešdien Nevadas štatā paredzētā pasākumā.

Klintone jau piektdien atsāks piedalīties kampaņas pasākumos 4

Pasaulē
2016. gada 13. septembrī 22:02 2016. gada 13. septembrī 22:02
ASV Demokrātu partijas prezidenta amata kandidāte Hilarija Klintone, kas sasirgusi ar plaušu karsoni, ar piektdienu atkal piedalīsies kampaņas pasākumos, otrdien vēsta Savienoto Valstu mediji.

Bijusī valsts sekretāre piektdienas rītā Vašingtonā piedalīsies simpozijā "Melnādaino sieviešu dienaskārtība", vēsta telekanāls MSNBC, atsaucoties uz Klintones štāba pārstāvjiem.

Par to, ka Klintone sirgst ar plaušu karsoni, politiķes štābs atklāja pēc tam, kad viņa svētdien Ņujorkā pēkšņi pameta 2001.gada 11.septembra teroraktu piemiņas pasākumu un tīmeklī parādījās video, kurā bija redzams, ka Klintonei, gaidot Manhetenā savu automašīnu, ir grūti nostāvēt kājās.

Klintone intervijā telekanālam CNN pirmdien atzina, ka nav ievērojusi iepriekš ārstu dotos norādījumus atpūsties.

"Man vajadzēja atpūsties piecas dienas - to viņi man teica piektdien - un es neievēroju šo ļoti viedo padomu," viņa atklāja.

68 gadus vecā politiķe arī norādīja, ka nav informējusi sabiedrību par sev diagnosticēto plaušu karsoni, jo neesot uzskatījusi, ka tas ir tik svarīgi.

Klintone atcēla pirmdien un otrdien Kalifornijas štatā ieplānotus kampaņas pasākumus, un viņas pārstāvji pavēstīja, ka bijusī valsts sekretāre nepiedalīsies arī trešdien Nevadas štatā paredzētā pasākumā.

Demokrātu kandidātes vārdā pasākumā Nevadā piedalīsies viņas vīrs bijušais ASV prezidents Bils Klintons, informēja eksprezidenta pārstāvis.

Republikāņu Baltā nama kandidāts Donalds Tramps pēdējo nedēļu laikā vairākkārt norādījis, ka viņa oponentei ir nopietnas veselības problēmas un to dēļ viņa valsts vadīšanai nav piemērota.

Tramps pirmdien pauda cerību, ka Klintone atgūsies no plaušu karsoņa, kā arī solīja drīzumā nodot atklātībai ziņas par savu medicīnisko stāvokli.

Klintones pārstāvis ir paziņojis, ka Klintone sirgst vienīgi ar plaušu karsoni un ne ar ko citu šobrīd neslimo.

BNS / Foto: Reuters/SCanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Melānija Trampa pret Ivanku Trampu. Kurai šāda blūzīte izskatās labāk? 2
Ļaudis pamatīgi izsmej Britniju Spīrsu un viņas mākslu. Noskaties, kāpēc 6
Leģendārais krievu aktieris Džigarhanjans šķiras no gados jaunās sievas: "Zagle. Viņa ir zagle!" 2
Skatīt visus komentārus