Žerārs Depardjē intervijā nopeļ Franciju, taču paslavējis Itāliju. Jāatzīmē, ka dižais aktieris ir Krievijas pilsonis.

Žerārs Depardjē atkal gāna savu dzimto Franciju: "... pamuļķi, kuri dara vīnu un smirdīgu sieru" 8

Pasaulē
2016. gada 22. septembrī 13:48 2016. gada 22. septembrī 13:48
Aktieris Žerārs Depardjē nopēlis dzimto Franciju, sakot, ka tā kļūstot par tūrisma objektu ar "pamuļķiem, kuri dara vīnu un smirdīgu sieru".

67 gadus vecais Depardjē nebaidās kritizēt savu dzimteni. 2013.gadā pēc sūkstīšanās par turīgiem cilvēkiem uzlikto nodokļu slogu Francijā viņš ieguva Krievijas pilsonību.

Ceturtdien itāļu laikrakstā "Corriere della Sera" publicētā intervijā Depardjē tika jautāts, vai viņš sevi uzskata par francūzi. "Nē, es esmu pasaules pilsonis. Visticamāk, Francija kļūs par Disnejlendu ārzemniekiem. To apdzīvos pamuļķi, kuri darīs vīnu un taisīs smirdīgu sieru tūristiem," prognozē aktieris. "Vairs nav nekādas brīvības. Ar cilvēkiem manipulē."

Depardjē nopēla arī kino industriju. "Kino vairs neeksistē. Ir izklaides pasaule un cilvēki, kuri, amerikāņu terorizēti, vairs nezina, kādā valodā runāt," norāda aktieris.

"Ir desmit kinozvaigznes, un tie visi ir amerikāņi," uzskata Depardjē. "Visa pārējā kino pasaule cīnās par izdzīvošanu."

Intervija sakrita ar Depardjē autobiogrāfijas "Innocent" ("Nevainīgs") iznākšanu Itālijā.

Aktieris intervijā paslavēja Itāliju. "Laimīgā kārtā Itālija nav pazaudējusi savu kultūru un identitāti. Tas tāpēc, ka esat jauna valsts, atšķirībā no puses Eiropas valstu, kuras bailēs no imigrantiem ir kļuvušas nedaudz fašistiskas," sacīja Depardjē.

LETA/Foto: Itar Tass/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Draugi izmisīgi meklē Koknesē pazudušo Paulu 12
Vecpuisis Ķīnā savā loceklī salādē 15 adatas - tīri tā, baudai 3
"Tikai neķiķiniet, to darot" - populārā jūtubere Patrīcija no Rēzeknes atklāj savus nevainības zaudēšanas trikus 7
Skatīt visus komentārus