Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Tiesas lēmums seko 2013.gadā sāktai izmeklēšanai par Romas prostitūcijas tīklu, kurā bagātajā Parioli piepilsētā strādāja divas 14 un 15 gadus vecas meitenes.

Itālijas tiesa nepilngadīgas prostitūtas klientam piespriež neparastu sodu 5

Pasaulē
2016. gada 24. septembrī 17:15 2016. gada 24. septembrī 17:15
Romas tiesa piektdien piespriedusi neparastu sodu nepilngadīgas prostitūtas klientam, liekot viņam nopirkt viņai grāmatas par sievietes cieņu, vēsta Itālijas mediji.

Papildus divu gadu cietumsodam 35 gadus vecajam vīrietim 15 gadus vecajai prostitūtai jānopērk 30 grāmatas, ieskaitot Virdžīnijas Vulfas noveles, Annas Frankas dienasgrāmatu, Emīlijas Dikinsones poēmas, kā arī divas filmas par feminisma tēmu.

Tiesas lēmums seko 2013.gadā sāktai izmeklēšanai par Romas prostitūcijas tīklu, kurā bagātajā Parioli piepilsētā strādāja divas 14 un 15 gadus vecas meitenes.

Pusaudzes prostitūcijā tika ievilinātas ar naudu, kuru viņas izmantoja, lai "pirktu jaunas drēbes un jaunākos mobilos tālruņus", vēsta itāļu mediji.

"Spriedums liek domāt, ka tiesnesis lēmis par labu līdzeklim, kas palīdzētu jaunajai meitenei saprast, ka patiesais kaitējums viņai ir kaitējums viņas kā sievietes cieņai," raksta avīze "Corriere della Sera".

LETA/Foto: AFP/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Mājvieta Rīgā par 40 eiro: kā uzņēmīgi jaunieši dzīvo pamestajos Rīgas namos? 34
Skolēni Krievijas pilsētā Oimjakonā -50 grādos iet uz skolu, jo mājās var palikt tikai no -52 18
Ātrās palīdzības dienests Austrālijā dalās sirdi plosošā stāstā par pacientes pēdējo vēlēšanos 1
Skatīt visus komentārus