Šerifs Maiks Havlijs pastāstīja, ka Arkans Setins aizturēšanas brīdī esot gājis pa ielu "kā zombijs".

Policijai nav skaidri motīvi, kāpēc 20 gadus vecais jaunietis lielveikalā Vašingtonā nošāva cilvēkus 19

Pasaulē
2016. gada 25. septembrī 12:03 2016. gada 25. septembrī 12:03
Bruņotais vīrietis, kurš piektdienas vakarā nošāva piecus cilvēkus lielveikalā ASV Vašingtonas štatā, ir sagūstīts, sestdienas vakarā paziņoja policija.

Aizdomās turamais - 20 gadus vecais Arkans Setins - tika aizturēts Okhārborā, kas atrodas netālu no Bērlingtonas, kur notika apšaude, paziņoja policija, piebilstot, ka aizturēšanas brīdī jaunais vīrietis gājis pa ielu kā zombijs.

Aizdomās turamais nebijis bruņots, bet pie viņa atradies dators. Jau ziņots, ka "pelēkā tērpies latīņamerikāņu vīrietis" piektdienas vakarā atklāja uguni lielveikala "Cascade Mall" veikalā "Macy’s" Bērlingtonas pilsētā, nogalinot četras sievietes un vienu vīrieti. Aizdomās turamais tika aizturēts gandrīz 24 stundas pēc notikušā.

Policija atklāja, ka Setins ieceļojis ASV no Turcijas un viņam bijusi pastāvīga uzturēšanās atļauja. Viņa motīvi pagaidām nav zināmi.

Vietējā raidorganizācija K5 ziņoja, ka pie aizdomās turamā piektdienas vakarā atradušies trīs legāli iegādāti šaujamieroči, kurus viņš nozadzis savam tēvam. K5 arī vēstīja, ka aizdomās turamā draudzene iepriekš strādājusi lielveikalā, kur notikusi apšaude.

BNS/Foto: Reuters/AP/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Nezināmas personas Imantā naktī šauj dzīvokļa logos. Jana: “Vīrs komandējumā, man bija bail” 22
Sandaļu sezona ir klāt. Ņem vērā: papēži ir jākopj arī vīriešiem!
“Nepriecājos par laimestu, bet par pašu faktu” – uzņēmējs no Vidzemes laimē prāvu naudas summu
Skatīt visus komentārus