6 Foto
Šerifs Maiks Havlijs pastāstīja, ka Arkans Setins aizturēšanas brīdī esot gājis pa ielu "kā zombijs".

Policijai nav skaidri motīvi, kāpēc 20 gadus vecais jaunietis lielveikalā Vašingtonā nošāva cilvēkus 19

Ārzemēs
2016. gada 25. septembrī 12:03
Bruņotais vīrietis, kurš piektdienas vakarā nošāva piecus cilvēkus lielveikalā ASV Vašingtonas štatā, ir sagūstīts, sestdienas vakarā paziņoja policija.

Aizdomās turamais - 20 gadus vecais Arkans Setins - tika aizturēts Okhārborā, kas atrodas netālu no Bērlingtonas, kur notika apšaude, paziņoja policija, piebilstot, ka aizturēšanas brīdī jaunais vīrietis gājis pa ielu kā zombijs.

Aizdomās turamais nebijis bruņots, bet pie viņa atradies dators. Jau ziņots, ka "pelēkā tērpies latīņamerikāņu vīrietis" piektdienas vakarā atklāja uguni lielveikala "Cascade Mall" veikalā "Macy’s" Bērlingtonas pilsētā, nogalinot četras sievietes un vienu vīrieti. Aizdomās turamais tika aizturēts gandrīz 24 stundas pēc notikušā.

Policija atklāja, ka Setins ieceļojis ASV no Turcijas un viņam bijusi pastāvīga uzturēšanās atļauja. Viņa motīvi pagaidām nav zināmi.

Vietējā raidorganizācija K5 ziņoja, ka pie aizdomās turamā piektdienas vakarā atradušies trīs legāli iegādāti šaujamieroči, kurus viņš nozadzis savam tēvam. K5 arī vēstīja, ka aizdomās turamā draudzene iepriekš strādājusi lielveikalā, kur notikusi apšaude.

BNS/Foto: Reuters/AP/Scanpix/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Tokijā noslēdzas gada grandiozākā motociklu izstāde 0
  • Policija notvērusi Egidiju – lietuviešu puisi, kurš nošāva savu ģimeni 24
  • Lietuvas policisti atklāj šokējošā nozieguma detaļas. "Bija pauzes, Egidijs varēja aptvert, ko dara" 1