Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
īpaši stulbs
9. novembrī 20:31
Tāda laikam ir objektīvā situācija Latvijas darba tirgū...
badžoo
9. novembrī 21:56
28 gadus atpakaļ bija jādomā, ne jāizlaupa valsti!
lb
10. novembrī 08:10
Tā vienošanās ar steigu jāpieņem,jo 700 eiro kā minimālā būvniecībā atbilst dzīvei,jo par mazāku neviens nestrādā.Un tas piespiestu beigt maksāt aploksnēs algu.Un nākamais solis aizliegt firmām pieņem darbā pašnodarbinātos un likt firmām pieņemt darbā darbiniekus ar līgumiem un visām sociālajām garantijām.Jo pašlaik daudzas firmas ,lai nebūtu jāmaksā nodokļi ir piespieduši darbiniekus reģistrēties par pašnodarbinātajiem.
Humānists
10. novembrī 08:46
Es kā darba ņēmējs esmu kategoriski pret šo likumu. Es kā jebkurš normāls cilvēks par to, lai maksātu vairāk, strādāt vajadzētu mazāk, darbdiena būtu īsāka, vairāk atvaļinājumu un it īpaši par to, lai no darba šo to uz mājām varētu nospert. Ideālais variants būtu 6 stundu darba diena darba nedēļa pa 4 dienām nedēļā, apmaksāts divu mēnešu atvaļinājums un, lai darbā apsardzes nebūtu, tad par virstundu apmaksu, es vismazāk ztrauktos, ja kas.
latviete
10. novembrī 15:12
tā ir totāla cūcība makšāt tikai 50 procentus par virstundu 'tai dāmai fromanei nav kārtībā galva tad lūdzu par 50 procentiem mazāku nodokli kas jūs siles ēdāji savas smadzenes esat jau apēduši

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi