Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Sātans sver 50 kg
9. novembrī 19:13
ka padomju laikos viena pahazuha, kad salabosit bruģi pie Brivibas pieminekļa tur vis vienos caurumos , ka holandes siers, blakus ietve no LU kas ved uz pieminekli ka pec kara!!
viedais
9. novembrī 19:18
un tai pat laika šogad Latvijā nosals cilveki! vareja tak pašut kadas sedziņas no ta materiala un par tiem tukstošiem uztaisit patversmi? Runā ka ta karoga padarišana izmaksajusi 100 567 eiro?
krievs
9. novembrī 19:20
kad salapīsit bruģi Brīvības laukumā?
po latviski OIK
9. novembrī 20:11
Daugavas krastmala bruk kopa,atraja palidziba nav kas strada,bet 4 maija klikei karogs ,stingeri,lietotas austrijas haubices,karosana Afganistama un 2% otkats trampam prata !
beerdrinkers
9. novembrī 20:12
Nu ko teikt, malači. Liela zeme, arī karogs liels. Lai nu veicās. Bet, kamdēļ man, Latvijas pilsonim, to dzirdēt ir bezgala bēdīgi...
beerdrinkers
9. novembrī 20:36
Latvijai 100 gadi. Bet, nekad Latvija nav zaudējusi tik daudz cilvēku, kā mūsdienās...es nesvinēšu 18.novembri. sviniet jūs. Es sveci logā iedegšu.
izdzimteņi !
10. novembrī 19:37
pilns portāls ar aicinājumiem ziedot , ziedot , ziedot ....... ziedot bada cietējiem , no vēža mirstošajiem , bez mājām palikušajiem ...... bet te , mērkaķiem , svētki ! aizrijieties šampanieti rijot !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi