Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
26 komentāri
Sakārtot:
didzis
14. septembrī 20:48
Vai tad novada avīzi drukā robots pa tiešo no e-pasta? Redaktors ari šai avīzei nav? Kas tas par stulbumu, komunikācijas kļūdas dēļ...
spriidiic
14. septembrī 20:59
Kā drīkst saukt vārdā un uzvārdā!? Tiesas darbi garantēti. Pareizi jāraksta - Skolnieks X1 , seko atzīmes.
Sauksim lietas istos vārdos.
14. septembrī 21:43
un ja nu tas novads lepojas ar saviem skolniekiem, ja nesat ieverojuši ari sportistu vardus Latvija publice un to ieņemtas vietas:))
>Sauksim lietas istos vārdos.
14. septembrī 21:50
Arī sportistu vārdu nosaukšana ir pārkāpums. Ar viņu pašu rakstisku atļauju tomēr drīkst. Katrai publikācijai atsevišķu. Tā lēma datu likums.
juka
14. septembrī 21:57
Tas likums ir bezjēdzīgi stulbs...būtu stingri jāpārstrādā...
Johans
14. septembrī 22:04
Pareizi dara. Lai visi zin, kuriem vecākiem stulbi (slinki) bērni padevušies.
fakts
14. septembrī 22:12
Faktiski nav tādas personu datu aizsardzības.Viss ir tukšs bla,bla,bla.
Nu
14. septembrī 22:20
Ja visi ir piekrituši, tad drīkst.
Vinnijs
14. septembrī 22:31
Kamēr neviens nesūdzas tikmēr drīkst. Tāpat, kā ar foto un video.
Jeblonskis
14. septembrī 23:04
Vajadzētu publicēt tās kuņas kas sūdzās! Lai visi zin kā auc tās debīlās dauneles kuras uzpisušas kropļus.
daily mirror
14. septembrī 23:28
Vietējā avīze ir svarīgs informācijas avots. Es arī no rītiem pirmo atveru vietējās avīzes portālu on-line, skatos, kas noticis, protams, žēl, ka maz ziņu, bet tāpat interesanti, kas ir noticis. Vai tiešām tiem, kas nedzīvo Vecumniekos, būtu interesanti kaut kādi eksāmenu rezultāti, ļoti apšaubu ...
Justas
14. septembrī 23:48
Nu jau sajukuši ar to datu aizsardzību.Kad ņemat krītus, īrejat auto, visvisādas nomas utt.Tad neviens nesatraucās par datiem.Lai gan pēc likuma pases kopiju var prasīt tikai banka, policija, robežapsardze, tiesa.Un patiesībā šis likums nav ieviests datu aizsardzībai, bet lai visaveida reklāmisti, tirgoņi var uzbāzties ar savām reklāmām.Tagad atver jebkuru portalu, mailservisu vai jebkādu vietni un Tevi brīdina ka saturs var but pilns ar sīkdatnēm...un joprojām neviens neatbil uz jautājumu, kā viņi ieguvuši info(Tavu ip,mailu,tel nr) jo tagad tas ir legali!!!
Humānists
14. septembrī 23:56
Parezi darīja, es to saprotu un atbalstu pilnībā. Jaunai datu aizsardzības likums ir bulšits gaļimais, es to te kankretna saku.
īpaši stulbs
15. septembrī 00:48
Normāls piegājiens. Kā gan citādi?
Lielanna
15. septembrī 03:28
Arī iekšējai lietošanai nevar ar uzvārdiem! Kā vispār kaut kas tāds var ienākt prātā, pat ja nebūtu nekādu likumu?! Kā padomju laikos. Tolaik, aizejot uz skolu, vecāks varēja klases žurnālā ne vien sava, bet arī citu bērnu atzīmes redzēt. Tagad ir e-klase. Augstskolā māca, kā pareizi atspoguļot pētījuma datus, aizšifrējot jebkuru konfidenciālu info. Tad jājautā, ar kādām sekmēm kundzītes pašas mācījušās?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi