Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
arī Latvijā
14. maijā 06:39
tikai par ''bitēm'' ! Tikai Saskaņa glābs Latviju !
14
Sasmaka
14. maijā 06:49
Saskanas centru mēslainē. Lielāki korumpanti par usakovu nekad Latvijā vēl nav bijis.
5
Valdis Kalnozols
14. maijā 06:53
Zaļās partijas tautas priekšstavja priekslikums Eiropas Lietu komisijas sēdē - Priekšlikums - LR 12. Saeimas Eiropas Lietu Komisijas tautas priekšstavji atbalsta Komisijas Īstenošanas regulas projektu, ar ko groza Īstenošanas regulu (EK) Nr. 540/2011 attiecībā uz darbīgās vielas imidakloprīds apstiprināšanas nosacījumiem; Par Komisijas Īstenošanas regulas projektu, ar ko groza Īstenošanas regulu (EK) Nr. 540/2011 attiecībā uz darbīgās vielas klotianidīns apstiprināšanas nosacījumiem; Par Komisijas Īstenošanas regulas projektu, ar ko groza Īstenošanas regulu (EK) Nr. 540/2011 attiecībā uz darbīgās vielas tiametoksams apstiprināšanas nosacījumiem papildinot to ar sekojošu tekstu: - Eiropas Komisjai janodrošina līdzvērtīgi Eiropas Savienības lauksaimnieku konkurences apstākļi Eiropas Savienībā un ārpus tās. Nenodrošinot līdzvertīgus konkurences apstākļus Eiropas Komisija sedz Eiropas Savienības lauksaimniekiem radušos zaudējumus un neiegūto peļņu. - Eiropas Savienības valstīs jāaizliedz jebkuru vielu lietošanu, kura var atstāt nelabvelīgu ietekmi uz dabu un iedzīvotaju veselību. - Eiropas Savienības valstīs novirzot slimību arstēšanas paredzetos līdzekļus veselības aizsardzības profilaksei jāveicina biologiski tīru produktu ražošana.
6
cits aspekts
14. maijā 06:57
ja piebeigs bites, kas tad apputekshnjos?
3
es
14. maijā 07:39
Sen to jau vajadzēja,drīz jau nebūs ne bites ne tauriņi. Lauksaimnieki tikai indē uz nebēdu,lai būtu peļņa. Pēc mums kaut ūdens plūdi,lai tikai nauda ripo.
4
ss
14. maijā 08:00
lauksaimnieki ir kā aptrakuši gāž tikuz saviem grudiem indi ,smidzina nepārspīlēju , katru 3 dienu , cilvēki jau vispār netiek ņemti vērā, dzivoju pagastā ,kur visrinķī ir lauksaimniecības zemes , viņi braukā gar mājām un tik pūš, vējš visu dzen virsū , domāju , ka tā ir taktika kā izindēt cilvēkus ne tikai bites!
5
weq
14. maijā 08:03
cik var indēt, kad dedzina , tad gan blauj , ka kukainīši mirst, bet kad indē tad mutes ciet, kropla domāšanatai valdībai un saucamajiem lauksaimniekiem kuri neko vairāk kā savu labumu neredz.
4
TICU
14. maijā 08:06
Visa zeme jau saindēta, pat pirms plaušanas smidzina ar raundapu , lai gan no grauda tasvairs ārā nekad neiziet..Visu vienkāršiaudzina tikai uz ķīmiju ,labivismaz ka mazajiem indes vairs nepārdod.. vismaz tie vairs nelaista katru gurķi ar indi.
5
dabas ķēdes posmi..
14. maijā 08:45
Nebūs bites , kukaiņi kas aputeksnē ziedus , nebūs ARĪ TIE kas ražo indes .
3
LV
14. maijā 08:52
Latvija kaa parasti - bez mugurkaula, nevar pateikt ne jaa, ne nee, izvelas attureties....
4
Haha
14. maijā 11:22
Tuudali izraadaas, savaa dveeseliitee ir pilniigaakie liberasti, tik aizliegt, aizliegt un dancot ar pliku pakalju, neko nerazhojot.
7
Meteors
14. maijā 15:19
Par laimi bitem, nobalsoja vairakums, ar galvu domajosie!!! Un ka tik svariga jautajuma DRIKST attureties?!!!
2
andris
14. maijā 20:01
cilveks sava alaktiba ir gatavs iznicinat sevi!!! un kas interess pirmkart katru jauno lielsaimnieku latvija---nopirkt sev landkruizeri---savadak nebusi nekad savejais....jaaa un interesanti kapec latvija atturejas???
2
zz
16. maijā 01:24
vēl vajag atcelt to mežonīgo pļaušanu, jo nav jau bitei vairs savvaļas puķu palicis, visas ežmalas izpļautas, atmatā palaistās pļavas...
0
zz to Meteors
16. maijā 01:27
Nu kad bikses jau deg tad beidzot saprot, kur bija 10 un vēl gadus atpakaļ?
0

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi