Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
83 komentāri
Sakārtot:
Ducal
7. maijā 15:38
Lepojos ar katru nošauto boļševiku smerdeli!
liekulīgie svētuļi ,
7. maijā 15:45
krievnacistiu suņi ,neceļ ne ausi . savā nodabā rīko "miroņu maršus" . staro svētlaimē .
krievi ir russofobi
7. maijā 15:45
Russofobiskie krievi vienmēr slepkavojuši citus russofobiskos krievus,tāda jau ir visa necilvēciskā zvērīgā Krievijas vēsture.
Slava varonīgajiem Kurzemes katla cīnītājiem!
7. maijā 15:49
Tieši šīs nav karā šausmas- tās ir sekas,kad latvieši,un- labākais okupants- vācieši- cīnījās pret mūsu zemē pret mūsu gribu ielīdušo riebīgo mentalitāti!
austrumu sērgas
7. maijā 15:51
Padomju okupanti noziedznieki arī pēc likvidēšanas turpina piesārņot svēto Latvijas zemi...
krievija ir koncentrācijas nometne
7. maijā 15:53
Vēlviens piemērs,kā slepkavas krievteroristu armija necilvēcīgi masveidā slepkavoja viens otru.Krievija nav neka dbijusi valste,tā ir koncentrācija snometne kura slektē cilvēkus un iemet bedrē.
Soso
7. maijā 15:55
Cik gan ātri cilvēce visu aizmirst,vecajai paaudzei kas dzīvoja pirms pirmā pasaules kara no visas sirds riebās vācieši,jo vińi atcerējās kā vācieši ńirgājās par latviešiem,kā vācu baroniem bija pirmās nakts tiesības uz latvju meitenēm,kā latviešiem aizliedza mājās izbūvēt skursteńus,lai visi nokūpējuši smirdīgi staigā,ńirgājās un izturējās kā pret mēsliem!Tagad latviešiem riebjas krievi,pēcāk mūsu bērniem riebsies ASV un ES
nu
7. maijā 16:02
varb'ut vajag painteres'eties k'ap'ec tas ce'l's ir virs'u uzb'uv'ets un kas lir licis to b'uv'et uz kauliem, lai kam ar tie b'utu.
tad jau
7. maijā 16:05
tā ceļa būvētaji psrs laikos arī satika šos kareivjus. diez kas nav, tagad jau viņus neviens vairs negaida, paši radi viņsaulē
tikai
7. maijā 16:09
galiigi degradanti var njirgaaties par jau mirushiem cilveekiem...aizbrauciet uz Vaaciju un paskataaties,kaa tur tiek uztureeti karaa kritusho krievu karaviiru kapi... taapeec jau muusu tauta ir muuzhiigaa pakaljaa,ka zaudeejusi sajeegu par cilveeciibu kaa taadu...
Litene
7. maijā 16:10
Krievu okupanti pēc 1940.gada okupācijas viena gada laikā Latvijā sastrādāja tik šaušalīgus noziegumus,ka latvieši bija gatavi aizmirst seno naidu pret vāciešiem un gatavi kopā ar viņiem cīnīties pret krievu iebrucējiem necilvēkiem.
.
7. maijā 16:17
Viņu sauklis ir: "Можем повторить" ( varam atkārtot ).
Leibštandarts
7. maijā 16:20
Vācieties savu darbiņu prata
beerdrinkers
7. maijā 16:24
Labi! Tie sarkanās armijas lopi, vairs nevienu neizvaroja, nevienu nenošāva! Letiņi tos lopus nošāva, un pareizi darīja! Latvijā mira desmitiem tūkstošu okupantu izdzimteņu, latvieši šāva! Mūsu zeme!
To beerdrinkersŠodien 16:24
7. maijā 16:27
Zel ka tevi neizvaroja!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi