Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Pastaliņs
13. martā 17:00
Vēl mēs nosodām vulkānu izvirdumus, sapelējušus tomātus un krākšanu.
a
13. martā 17:08
mēs varam nosodīt, bet ko mēs nabagi ar pliku pakaļu varam palīdzēt Anglijai? Es vispār nesaprotu kāpēc inde jālieto? Lode ir ātri un vienkārši.Kā kino-pistolei galā pieskrūvē klusinātāju un neviens neko nav dzirdējis, viss ok.
janka
13. martā 17:16
es nosodu oik
Nosodoši
13. martā 17:19
Diezgan nirdzigs ir tas nosodījums, ko tik neizdomā nosodit - davai ,lai valsts labāk pauž nosodījumu paudisim zemajām pensijām, mazajām algām, emigrācijai no Latvijas, ārvalstu bruņoto spēku klātbūtnei Latvijā utt.
Zilais karbunkulis
13. martā 17:24
Nu soreiz es piekritu edgarinam ,tie angļi ar tām indešanām ir traki palikusi ! Es tikai nesaprotu ,kads tam sakars ar puteni ,ne jau krievija tika indets tas krievels, englenderiem ir jaatbild par to kas notiek vinu teritorijā ! Ta 100% ir angļu provokacija lai varetu riet prdt krieviju pirms velesanām ,krievijai tam nebija nekada motiva indet kaut kadu smerdeli ,ja gribetu to nogalinat ,samaksatu killeram un gali udeni , tas ir kartejais angļu noziegums
krievijas nederīgā armija ir jāatlaiž
13. martā 17:26
Vēl jānosoda ka krievija pievelk savus vecos hlamus tuvu mūsu robežām,un mūsu NATO armijai tas nepatīk.
Valdis
13. martā 17:49
Kad edgeriņš nosodis nato valsts turcijas iebrukumu sirija ,sieviesu un bernu slepkavosanu ?
O jee...
13. martā 17:54
Un reklāma rakstelim pa vidu “Laiks atsvaidzināt savu mājokli?”.
MIKUS
13. martā 18:07
Vel nekas nav pieradits,bet valdibai jau viss ir skaidrs.Nevar tikt gala ar Rimsevica apmelojumu.Mekle ka vinam piemerot pantu.Pieradijumu nan.Pie rokas nav piekerts.Un ta ir vienkarsaka apmelosana,ko var izdomat augstai valsts amatpersonai,lai atstadinatu no amata un ieliktu savu cilveku.Mums Latvija visur ir savi cilveki,kur roka roku mazga un abas tiras.Tas ir Latvijas valdibas marazms.Un kauns ka si inkvizicija darbojas vel 21 gs.
Jānis
13. martā 18:38
Līdz šim ir daudz dzirdēts par feiku ziņām, bet neviens veidojot rakstu pie tā nav piedomājis. iekļaujoties kopējā korī, var tikt radīta iespēja pamukt tās patiesajiem organizētājiem, un mazināta pūļa histērija karalistē par teroristu aprīkojumu, tās vairs nav a/m un duramie.
Vinnijs
13. martā 19:17
Kāpēc Latvija nenosoda ASV ķīmisko uzbrukumu Vjetnamai? Tas bija ļoti sen, bet sekas ir vēl šodien.
Esso
13. martā 19:52
Nosoda.. un kas mainīsies tagad?????labāk būtu nosodījuši mūsu politiķus kas mūs apzog,nevis hvz kaut kādu solsberiju..
Lauris
13. martā 21:20
Ķīmiskie ieroči pasaulē ir aizliegti ! To izmantošana un pielietošana ir kārtējais ļoti rupjais pārkāpums pasaules mērrogā , lai arī izmantots pret nelielu cilvēku skaitu ! Izskatās , Putins speciāli cenšas arvien vairāk saasināt attiecības ar citām valstīm !
māris avotiņš
15. martā 08:59
Un kā tad būs kontekstā ar neesošajiem ķīmiskajiem ieročiem Irānā un NATO genocīdu pret tautu. Kad reiz beigsiet luncināt asti un melot?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi