Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Logiski
9. februārī 08:16
Pidarasi liekat mieru skolam ari Viljaka dzivo cilveki un berni kas grib iet skola.
Valdis
9. februārī 09:27
60-tajos divus gadus mācījos Upītes skolā. Par cilvēkiem šeit man joprojām ir vislabākās atmiņas. Šovasar biju iebraucis Upītē. Atbrauciet paskatieties kā cilvēki šeit pierobežā cīnās ! Skola skaista, izremontēta, kultūras namā viss notiek. Folloras muzejs, svin Jāņus, labiekāro parku ar dīķī aiz skolas (principā īstā purvā). Lauki apkārt apsēti. Sakopti.Šoseja no pagrieziena uz Upīti kā galds ! Rīgā tādu neatrast ! Kauns tiem, kas visu to grib likvidēt!
Guntars
9. februārī 10:42
Ja jau tur viss tik skaisti kāpēc tad to bērnu tik maz ? Šogad nav pieteicies neviens ? Cilvēki , ko jūs gribat ? Radiet bērnus , būs skoka !
Valdis Gundaram
9. februārī 11:11
Viss tur nav skaisti. Bet tur cilvēki vismaz kaut ko dara. Nu nebūs daudz bērnu 3 km no Krievijas robežas (pat tuvāk), ja vienādi noteikumi būs Rīgai un Upītei.
,,
10. februārī 13:58
Pierobeža ātri būs tukša, vilki kauks... Tur jau tagad palikuši pirmspensijas cilvēki, jaunatne ta ārzemēs, Mūsu valsts vadība par to ir pacentusies, lai pierobežas laukos nebūtu cilvēku. Upītē ja nav bērnu, protams arī skola jāslēdz, ko tad pedagogi tukšajās klasēs darīs??/
Es,no 70tajiem...
10. februārī 15:17
Ja tā turpināsies.tad 2030 gadā slēgsim Viljakas novadu...
Agrita
10. februārī 15:55
Vajag būt reāliem. Šķilbēnu pagastā ir divas skolas...Upītes pamatskola un Rekovas vidusskola. Upītes pamatskola nedz atbilst standartiem kādai skolai vajadzētu būt, nedz arī tur mācās pietiekami daudz bērnu. Reāli skola nav rentabla. Savukārt Rekovas vidusskola cīnās par to , lai pastāvētu vidusskola. Skola ir renovēta, aprīkota ar visu nepieciešamo, skolēni ir. Jāpiemin, ka no ūpītes katru dienu kursē skolēnu autobuss, kas aizved un atved bērnus...Transports ir...viss ir. Jāliekās ir mierā.!!!
Pilsons
11. februārī 19:26
Lai brauc uz Rekavu! Nav ko ākstīties
Haaaa
13. februārī 22:41
Lai slavēta Padomju Latvija un Krievija!Kauns par tagadējo,,latviju,,!
Juce
20. februārī 07:48
Te nav ko diskutēt.. 6km attālumā ir skola. Tie nav 30 kilometri!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi