Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
354 komentāri
Sakārtot:
Ess
12. janvārī 08:45
Man arī šķiet, ka šīs dzīres ir nevajadzīgas mēra laikā. Naudu vajadzēja izmantot citiem mērķiem - slimnīcām, bērnudārziem, skolām, kaut vai ceļiem. Koncertzāle noteikti būtu bijis jēdzīgāks variants, nekā šī jocīgā darbošanās 100gades ietvaros, kur katrs mākslinieks cenšas kaut ko no sevis izspiest. Naudas izsviešana.
z
12. janvārī 08:45
Latvijas simtgadei būtu svarīgi -sakopt visu Brīvības cīņu kareivju kapus, piemiņas plāksnes, jo tie bija viņi, kas cīnījās par patieso Latviju. Vēl naudu vajadzētu atvēlēt bērniem-atjaunot , uzbūvēt visus iespējamos laukumus bērniem-tā būtu īsta dāvana visiem. Lūdzu, iztiksim bez salkanām runām svētkos. Kā viens rakstīja, vajag ignorēt tos "speķa raušus'' , bet būt saliedētiem pašiem-tautai, lai tā kliķe vārās savā sulā.
PéterGailis
12. janvārī 08:45
I pareizi.Visvairák par si tsgadi.Caurvijas ladomiskais pompozums.Ka tik varenàk un skalàk par kaimiñiem.Lai tie nenojauss cauràs bikses,ko ikdienà valkàjam.
mhh
12. janvārī 08:46
Visu pareizi pateica maestro
klausītāja
12. janvārī 08:47
Daudz laimes un veselības Maestro! Nesen biju uz viņa koncertu, supercilvēks uz skatuves ! Derētu ieklausīties tādos dzīvesgudros cilvēkos!Paldies!
bidzho
12. janvārī 08:47
Pauls ir izcils mūziķis, taču nekāds politiķis. Kad viņš kā Tautas partijas politiķis bijā saemā , viņš varēja veidot un šo valsti kādu gribēja. Diemžēl tad viņš klusēja un rezultāts ir tāds kāds ir.
Protams,
12. janvārī 08:48
svētkus vajag svinēt, bet varbūt varēja arī paprasīt tautai-kur naudu izlietot. J. Lūsēns jau aicināja-māksliniekeim uzstāties laukos un par velti, nevis piedalīties naudas izšķērdēšanas projektos. Naudu bija jāatvēl citiem mērķiem.
brrr
12. janvārī 08:50
parasti iedvesmo tie cilveki, kuri redz jeegu kautkadas lietaas!!!
NatoGoHome
12. janvārī 08:51
Pauls pareizi pasaka! Bērni,attīstība, labklājība nevis armijas sū* notriekt simtiem miljonu.
nabadzibas maestro
12. janvārī 08:52
a es neredzu jegu stradasanai ar nepietiekamu atalgojumu un vispaar dziivosanai
vārnai āzim
12. janvārī 08:52
jA ATCERAMIES , TAD NEVIENA SAEIMAS komisija nav bijusi , lai kaut ko atklātu , bet tieši pretēji , lai visus galus m noslēptu. Tāpēc nav vajadzīgas tāds komisijas , jo vārna vārnai ...
laima
12. janvārī 08:53
Daudz laimes dzimšanas dieniņā! Un paldies par atklātu interviju!
Pauls malacis
12. janvārī 08:53
Kādi svētki? Valsts par mums ņirgājās,nav un nebūs man nekādi svētki,ne 18.nov,ne simtgade. Pietiks izmest miljonus kārtējai simtgades aferai. Pietiek.
Paulu
12. janvārī 08:54
piesmēja Komercbanka. Tautu un valsti piesmēja oligarhi ! Viņam sāp zaudējums gan naudā, gan vienkārši fakts, ka tā notiek. Katram jāsaprot, ka ar savu rīcību dzīves laikā saviem pēcnācējiem nopelni svētību vai kaunu. Tas par čekas maisiem. Nez kā jutīsies Šlesera, Šķēles, Lemberga pēcnācēji?????
KK
12. janvārī 08:54
Un par izglītību pareizi pateica = Kultūras koledžā brīvs pusotrs mēnesis... Lekcijas kad ir, kad nav...fufelis riktīgais.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi