Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
57 komentāri
Sakārtot:
In
2017. gada 7. decembrī 19:32
Tikai par savam d sam doma. Merkaķi Kkads noslepums. Pilnigi po Domajiet labak ko darit ar bezdarbu un nabadzibu LV.
Juris
2017. gada 7. decembrī 19:32
Visiem pļāpu kulēm nedrīkst piešķirt piekļuvi valsts noslēpumam. Kalnozolam jau tā nav "pilns pulkstenis".
neee neee un neeee
2017. gada 7. decembrī 19:34
noslepums ir savrigaks par " bezdarbu un nabadzibu LV. " tas arii ir tas noslepums "kaapeec"
Trakais
2017. gada 7. decembrī 19:35
Kādas vēl priekšrocības šie Jēkaba ielas mūlāpi gribēs sev izsist? Viņiem jau tā ir tādas privilēģijas ka riebjas skatīties.
> In Šodien 19:32
2017. gada 7. decembrī 19:39
Nu bet to jau dirsa no krievelju salashnju partijas ierosinaaja. Piebalsoja lemburga pakalpinsh lielzaglis, un nacionaalju kremlja agjentinsh taburetka. taburetkam pielaide ir speciaali atnjemta (shaa saistiiba ar kremlja fsb ir labi zinaama), un taapeec shim iipashi kozh actinjaas.
2017. gada 7. decembrī 19:43
Satversmē ir skaidri pateikts: Saeima pati pārbauda savu locekļu pilnvaras," akcentēja Kalnozols. --------------- saeimas darbiibas jomaa, melumeesls kalnozols, un nekur citur. Tev jau piemeeru pateica - saeima neizsniedz autovadiitaaja tiesiibas. Jo tas, taapat kaa pielaide valsts nosleepumiem, nav saeimeenu lemshanas joma.
.
2017. gada 7. decembrī 19:44
Sagribēja...
>.
2017. gada 7. decembrī 19:48
Pie kam sagribeeja kabanovu salashnjeens, un piebalsoja lemburga zagleens un veel viltus nacionaalis, kremleens taburetkins. taburetkins ir slavens ar to, ka shim pielaide ir speciaali atnjemta. Ir labi zinaams par ko.
vadims
2017. gada 7. decembrī 19:59
bet kādu pielaidi grib Kalnozols ja viņš visas sēdes noguļ ?
Smiekls
2017. gada 7. decembrī 20:05
No sākuma attaisiet čekas maisus.
kājiņa
2017. gada 7. decembrī 20:10
100 kāpostgalvas paši sevi pasludina īpašajā izņēmuma stābvoklī ārpus likuma esošiem gribot būt ar tām galviņām tik grūti, it kā visi no zzs un naconāļiem būtu
phe
2017. gada 7. decembrī 20:18
Emocijas? Debatējot par šādu tēmu uzvirmo emocijas? Kādam reāli trūkst saprātīgu, pamatotu argumentu, ka jāizmanto "babskije prijomčiki" ar emocijām? Piekrītu - saduroties ar tāda līmeņa smadzeņu atpalicību, kas nepieciešama šāda ierosinājuma izvirzīšanai, ir grūti valdīt emocijas.. un arī slimojot ar tik smagu smadzeņu atpalicību, kas nepieciešama šāda ierosinājuma izvrizīšanai - emociju savaldīšana noteikti prasa pārāk daudz no nabadziņiem.. Bet nu mīlīši - debatēs par valsts noslēpuma sargāšanas sistēmu nav vietas emocijām. Šī ir viena no tām tēmām, kas jāapspriež ar vissaltāko, visnežēlīgāko aprēķinu kāds vien ir iespējams - sistēmai ir jābūt tādai, kuru neviens, visrūdītākais nejēga nespētu ļaunprātīgi izmantot, lai kādā amatā viņš strādātu. Tas ir bez maz matemātikas uzdevums.. Emocijas nepalīdz risināt matemātikas uzdevumus.
Guntis
2017. gada 7. decembrī 20:19
Tauta ievēl savus parstāvjus -- deputātus , bet kautkāda iestāde liedz pārstāvim pielaidi -- pārkāpj demokrātisku vēlēšanu principu ! Pilnīgi nelikumīgi ! Domokr. vēlēš. ievēlētai personai nedrīkst neko aizliegt ! Tā ir pilsoņu PILNVARA
> vadims
2017. gada 7. decembrī 20:22
Viņš jau to ne priekš sevis. :) Viņš jau to priekš tiem, kas nāks pēc viņa. Viņš šim ierosinājumam ir vienkārši izsūtāmais zēns... Ja to nejēdzību, nedod Dievs, pieņems - tad tas, kas Latvijā darījās līdz šim, visiem liksies kā "labie laiki". Man kā vēlētājam ir tiesības ievēlēt par savu pārstāvi alkoholiķi. Jā! Bet es tanī pat laikā gribu lai valsts noslēpums paliek drošībā un ne man, kā vēlētājam ir jāsargā šis noslēpums - iedziļinoties deputātu raksturos, atkarībās, paradumos, draugu lokā.. Tas ir specdienestu darbs, kur to dara profiņi. Ja viņi saka, ka manis ievēlētais alkoholiķis dēļ savas atkarības nav pietiekoši uzticams, lai viņam šo noslēpumu uzticēt - nu ok.. nu tam alkoholiķim mani būs jāpārstāv kādā citā komisijā, kādā citā veidā :)
Lielais Latvijas noslepums
2017. gada 7. decembrī 20:32
Kaa labaak apjaat un apzagt savu tautu!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi