Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
69 komentāri
Sakārtot:
Dk
2017. gada 13. septembrī 07:49
Tad varbūt pieleks, ka pats savas laimes kalējs, nevis valsts.....
Blablsbls
2017. gada 13. septembrī 07:54
Atsaucieties vel uz tiem darbinieku vervēšanas sludekļiem internetā!
Debesis iekrita
2017. gada 13. septembrī 07:54
Domājams ja veiktu Latvijā pārbaudes par cilvēku turēšanu vergu statusā atklātos intetesantas lietas. Nevajag Angliju tas pats Latvijā notiek ar viesstrādniekiem.
Nu re
2017. gada 13. septembrī 08:22
Ir angliem genos citu paklausana,paverdzinasana un savas nacijas parrakuma apzina genos.sadi gadijumi tikai " izsitas" ka augoni. Reiz anglis ar lepnumu radija karti ,kur 123 kolonojas siem "eiropas apbizotajiem" bija.nu tas palikusas par camon velsam sauc,par to jau kluse ,ka par tadam kluvusas. Kad negaja cauri Eiropas paklausana savam interesem,tad izdomaja savu brexit.nu nezin ka izlocities,jo sai tautai smadzenes nav rievas,lai atzitu savu vainu.ar saviem benefitiem bij pirmie ,kas savilka darbaspejigo austrumeiropu 2004 gada ar tirgus atversanu.sagrava mazo valstu ekonomiku,bet nu varot viniem iepust,ne par ko nemaksasot.malacis tas niderlandietis,ka tura sos aiz skurkas. Anglu benefichiku armijai driz bus jastajas zemi kvalificeto imigrantu vieta,tad bus jautri.
kamene
2017. gada 13. septembrī 08:26
vai nevarētu bildes ielikt internetā,lai mēs apņirgtu savus vergus kuri tā vēlējās kļūt
Zaiza
2017. gada 13. septembrī 08:31
Un taadu ir tuukstoshiem. Arii istabas iireeshanu kopaa ar veel 3cilveekiem,kur katram labi,ja sava gulta un viss,nevar nosaukt par normaalu.
podu mēzēji
2017. gada 13. septembrī 08:35
Kā sevi var ļaut tā piečakarēt? Tagad redzam, kāds kontingents brauc strādāt uz ārzemēm!
Tas podu mēzēji....
2017. gada 13. septembrī 08:47
Tu domā,ka cilvēki no labas dzīves tur brauc strādāt? Manuprāt arī te,ar to palikušo kontingentu pašvaki,daudz bomžu un 2 litreņu dzērāju apkārt pa pilsētu klīst! Nevajag bez pamata apvainot visus ārzemēs strādājošos ,tiem 10 vienkārši gadījās nokļūt necilvēku rokās,tas arī viss!
Palicéjs> "podu mézéjem"8.35'
2017. gada 13. septembrī 08:47
Tik pat labi var teikt-redzam kàds kontingents palicis te(tik komentàrus palasot,).Tad jau nemaz tik traki nebija,ja pasi piekrita un nepretojàs T
solvita
2017. gada 13. septembrī 08:48
Vai jūs zināt,cik Latvijā ir šādi vergi,kuri par savu legālo darbu nesaņem ne kapeiku mēnešiem?Pavisam reāli un lieli uzņēmumi.Piemēram Kalsnavas spirta rūpnīca.Dabiniekiem nekādu cerību sagaidīt algas,tik sola,ka samaksās.Viņiem neviens policists nespēj palīdzēt.
???
2017. gada 13. septembrī 08:59
Un Riigaa straadaajosie hostelos negul pa 3 vai 4 vienaa istabas? Neiiree dziivokli utt. Un par to algu nemaksaasanu 90 gados meenesiem nemaksaaja algas,cilveeki naktiim aizneema pie uzneemuma kasses rindu. Liepaajaa likvideejaas 46 uzneemumi. ..tas bija vaajpraats, Metalurgs visiem samaksaaja ?Nesamaksaaja un policija neko nedariija. Un ja alga Latvijaa ir minimaala ar ko juus atskiraties no vergiem Anglijaa. Nomaksaajiet mitekli, kaut ko uzeedat un viss.
VIJA
2017. gada 13. septembrī 09:11
Tas nenotiek tikai Anglija.Man bij liels parsteigums, kad izlasiju interneta sludinajumu par darbu Latvija, kada maizes razosanas uznemuma, kur bij nepieciesami iesainotaji.Ta ka uznemums bij Rigas rajona un mes no Lietuvas pierobezas,mums tika piedavatas bezmaksas naktsmitnes,tad nu varu pateikt ka telpa bij neliela prieks ta skaita cilveku, kas tur mitinajas divstavigas gultas, tur bij vismaz 20divstavigas gultas un cilveki ar dazadiem raksturiem, savas mantas vajadzeja glabat atseviska skapiti, kas bij gara gaitena gala,protams skapisi bij aizsledzami,bet bij gadijumi, kad ta saucamie kramplauzi izlauza un panema to ko uzskatija par vajadzigu.Gulamtelpa beidzot mainu vajadzeja savakt savas mantas, salocit, jo najoso mainu guleja cits.mums pat bij kuriozs, kad kada sieviete atnaca no mainas ta velak, jo stradaja papildstundas un vinas gulta jau bij ielidusi cita un mantas izmetusi.Ja un vel gultelpa pec darba vajadzeja iet klusi uz pirkstgaliem , nesarunaties un nedod Dievs, ka iezvanitos telefons.Tadas telpas bij vairakas un viena pat naca dumi no ceptuves, to nakti stipri klepoju.Katru reizi atbraucot uz mainu bij cita gulta.Ja, atceros ari ta zirnekla kodumu roka, bet paldies Dievam viss beidzas labi.Ari stradajosajos reti kura vareja saskatit smaidu seja..agresivi un dusmigi.Atseviski stradnieki pat nebrauca majas brivdienas, jo te bij subsideta edinasana un ja majas nebij ko est tad nu te biji paedis un bij kur parnaksnot.dazi bij ta pie ta pieradusi.Sis laiks ko tur nostradaju man bij murgs, nekad nebiju domajusi, ka Latvija cilveki dzivo tados apstaklos,menesi ko pavadiju tur man bij murgs.Bij ari cilveki ar ko iepazinos un ieguvu jaunus draugus un liela dala ari tur vairs nestrada no maniem pazinam.ja, piebildisu, ka darbs bij 12-13st ar tiru atalgojumu nedaudz pari 400.ta ka paverdzinataji ir ari Latvija..ja un vel piebildisu ka decembra menesi nostradaju 21dienu ar 254stundam un sanemu 576eiro(ta es stradaju ar vienu brivdienu)jo domaju nopirkt davanas berniem Ziemassvetkos.Savu algas lapinu saglabaju vesturei un tagad esot arzemes to paradiju to savam darba devejam, par ko vini bij soka...ja, cilveks Latvija spej izturet daudz, to nu esmu sapratusi....
Antiņš
2017. gada 13. septembrī 09:27
Pēc statistikas vairāk kā puse saņem minimālo 270 eiro, tātad valsts mūs sistemātiski sagatavo būt vergiem. Kamēr minimālā nebūs 1500 eiro uz rokas, vis tas turpināsies, kā LV tā UK un citur. Mūsējie pat uz Maskavu brauc vergot, ko tur vēl par Rietumeiropu.
nu
2017. gada 13. septembrī 09:31
Rīgā cltniecībā tā dzīvo no laukiem atbraukušie.
>>VIJA
2017. gada 13. septembrī 09:33
Nosauc taču to maizes ražošanas uzņēmumu Rīgas rajonā vārdā! Lai tauta zin!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi