Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
plutka!
2017. gada 17. jūlijā 16:19
wajadzeja atrak braukt :)
peteris
2017. gada 17. jūlijā 19:30
tad nahuj ražo tādas mašīnas un močus.?visiem standartinu 90 un viss.bet nē mēs tik priecajamies un kašam naudiņu valsts labā.Un cik tad pareiza ir pakaļdzīsanās?..ķeramais tik avāriju var iztaisit un paši menti jau ari nemāk tik ātri braukt.Menti totāli āži tapat kā tie kuri kāš naudu no mums.Miļie ļaudis tak katrs saprotam ka radari..netrafirētās mašinas ir ne tāpēc lai mūs audzinātu bet gan lai tikai sodītu.Valstij miljoni nāk tikai mums no ta nekāds labums.Dezinat radarus un atbruņot mentus.
Fufeligs sods
2017. gada 17. jūlijā 19:32
Atpirksanas par 380 € - smiekligs sods/ par potenciāli slepkavniecisku brauksanu...apdraidot citus satiksmes dalibniekus
Lielanna
2017. gada 17. jūlijā 20:14
Nesaprotu tos, kas vēl aizstāv. Nav taču nekādas garantijas, ka viņš adekvāti novērtē savu un sava moča reakcijas ātrumu. Atceroties jaunību, saprotu arī moču un ātruma cienītājus, bet, mīļie, sportam ir speciālas trases!
Flekss
2017. gada 18. jūlijā 03:36
Tie sodi ir tik mīksti, ka uz tā likumu krājuma izdirsties gribas, par ātruma pārsnigšanu līdz 20 km/h virs atļautā sods 2000eur. un tiesības nost uz trim gadiem, ja tajā laikā kad tiesības atņemtas vada transporta līdzekli, cietumā uz vairākiem gadiem, ja pārsniegtais ātrums lielāks par 20km/h sods attiecīgi bargāks, ja vada transportalīdzeli dzēris sods 5000eur. un tiesības uz ilgiem gadiem nost, ja naudas nav lai ņem kredītu, ja tāds dzērājšoferis izraisijis avāriju ar cietušajiem cietumsods ar divciparu skaitli. Un tagad Tu kas šausminies lasot manis rakstīto iedomājies ka tāds kretīns dzērumā notriec TAVU BĒRNU kas varēja nenotikt ja viņš zinātu par soda bardzību un ļoti iespējams ka nebūtu sēdies pie stūres.
Flekss
2017. gada 18. jūlijā 03:41
Priekš tiem kas vēlas iztrakoties lielā ātrumā lai ierīko speciālas trases pie katras pilsētas, lai tur iztrakojas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi