Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
BaibaVulgaris
2017. gada 17. jūlijā 13:28
Ai nu par Ivanu cepiens ir beidzies un Kasjauns beidzot var atkal dienaam apgremot kartejo maznoziimigo piilju diikja negadiijumu pirmajaas lapaas! Tauta vares cepties, aplikt, apnjirgt, eceeties atkal nemanjaa, kamer kasjauns no katra jauna ierednja teikums ceps augsaa dienas galveno rakstu-sensaaciju apgremoshanai! Idinji...
nodzēries prātiņš
2017. gada 17. jūlijā 14:42
Kapteinis dzēris???
cita kuģa kapteinis
2017. gada 17. jūlijā 15:01
Vnk normāli jahtas kapteinim NEKAD nav jāuztraucas par augstuma ierobežojumiem - nav jau fūra. Bet vidusmēra jahtas masts tomēr ir vismaz 12, bet var būt arī 24 metri augsts. Šis bija tik neparasts un reti sastopams gadījums, kad Latvenergo apdraud sabiedrību ar jahtošanas ceļu krustcelēs uzkarināties nenormāli zemiem vadiem un knapi saskatāmām navigācijas ceļazīmēm, ka nav droši, ka 90% jebkādu kapteiņu šajā situācija nebūtu iekrituši šai pašās lamatās. Vienīgais šaubas raisošais faktors - ja jau viņš bija vietējais - tad nu gan varēja zināt ar ko robežojas konkrētā jahtkluba teritorija.
Hmm...
2017. gada 17. jūlijā 15:20
Vai tam kamarānam vispār bija kāds kapteinis? Domāju, tur visi aklie dreifēja.
andris
2017. gada 17. jūlijā 15:34
Jāatzīmē gan, ka Hapaka grāvis jahtām vispār nav kuģojams, jo ir par seklu, katamarāni gan vēl var izbraukt. Ja vēl būtu diennakts tumšais laiks, varētu saprast, ka zīmes nepamanīja.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi