Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Vieplis
2017. gada 17. jūlijā 12:01
Nožējomi viegls sods. Korumpētā tiesa ir kārtējo reizi pierādījusi, ka šajā izzagtajā valstī upurim nav nekādu tiesību, bet slepkavam dotas iespējas "laboties". Dodu 70% ka šie atkritumi būs ielās jau pēc 6 gadiem par "labu uzvedību". Bet ja šo atsaldeņu vecāki iešķiebs tieslietas pārstāvim dažus stabus €, tad katras brīvdienas būs mājās un spēlēs datorspēles vieglā režīma cietumā.
lasitaja
2017. gada 17. jūlijā 12:08
PALDIES JUMS lidzjutiga meitene......policijas riciba saja situacija bija novelota,kameras strada kam....ka var bildet otra cilveka nelaimi un izlikties vienaldzigiem,kas pec visa ta jus esat, cilveki,tad kad apzaga manu mammiti,policija uzrakstija protokolu,tad kad Maxxima vinu apzaga otro reizi, ari tad apsargs izlikas kad nekas nav noticis,Cilveki mainiet atieksmi un domasanu,es nevienu nenosodu,katris dara savu darbu, un pavaicajiet sev,ka ir kad sauc IZMISUMS,SARGIET SEVI UN DIEVS JUS SARGAS.
badz
2017. gada 17. jūlijā 12:10
Uz mūžu, bez apžēlošanas iespējām!!! nožēlojami nogalina puisi, bet saņem smiekligu sodu! iznāks pēc 11 gadiem un turpinās iesākto! kas janogalina lai tiesu sistēma liktu adekvātu sodu?? politiķis, slavenība vai pašu bērns vai kas!?? vecāki zaudējuši dēlu, bet jaapzinas ka nepaies ne 10 gadi ka dēla slepkavas būs uz brīvām kājām
lielajiem gudrajiem
2017. gada 17. jūlijā 12:16
Ar saviem priekšlikumiem par sodu jums jāvēršas valdībā. Prokurors nevar prasīt vairāk kā nosaka likums un tiesa nevar piespriest vairāk kā nosaka likums. Likumus nepieņem ne tiesa, ne prokuratūra, bet valdība!!! Un izlasiet vispirms visu rakstu, kur rakstīts , ka maksimums ,ko varēja iedot ir līdz 12 gadiem, jo nepilngadīgi noziedznieki. Protams, ka godīgi būtu tādiem sēdēt uz mūžu!!!
iaina
2017. gada 17. jūlijā 12:48
11gadu tikai sadiem slepkavam ,tur domaju lieta nav tira.. kautgan.musu valsti viss ta notiek,Cilveka dzivibai nav vertibas.
vai
2017. gada 17. jūlijā 12:52
Secinājums - sitam nost, apsmejam līķi, bet netvarstām publiski meitenes un neliekam aiztikt krāniņus ( ne publiski var, tad mazāks sods vai vispār tikai fui!) jo sodu dabūsiet mazāku! Imantas pedofilam IR jābūt par atskaites punktu!! Kas ir ar sodu samērojamību pie mums, šie arī kā mazākais uz 25 gadu vilktu!
xt
2017. gada 17. jūlijā 12:54
Pedofīliem dod 25 gadus par apgrābstīšanos, bet par reālu slepkavību daudz mazāk, kāpēc tāda atšķirība, vai nevajadzētu sodīt vienādi?
vai
2017. gada 17. jūlijā 12:56
Ak es vecā muļķe, es sapratu, katram iedeva 11 kopā 22! Tam mežonim Imantas pedofilam 22, jo laikam tāpēc ka bija viens? Secinājums- neesiet viens vajag vismaz divatā, kā tie Liepājā, kas to bērnu mocīja un dabūja laikam sabiedriskos darbus!
Resnais
2017. gada 17. jūlijā 13:08
Nolaadeetie slepkavas, noladeetaas vinju gimenes. Vajadzeeja lodi galvaa abiem siikiem pidariem!!!
mahinators
2017. gada 17. jūlijā 13:12
Kaut kā vienalga!! 11 gadi ir gan daudz, gan maz!!! Paši izdomājat!! Bet žēl, un izturību tuviniekiem.
unda
2017. gada 17. jūlijā 13:15
pirms komentejat, ka sods ir parak maigs - paturat prata, ka slepkavas ir nepilngadigie - lidz ar to pasu vinus nevar sodit ka pieaugusos - viniem ir piespriests gandriz max, ko vinu vecumam var piespriest.... es no likumiem maz ko saprotu , bet , ja tie tirlini spriedumu parsudzetu - butu labi, ja tiesa varetu ievikties lidz vinu pilngadibai un tad viniem varetu piespriest daudz lielaku sodu... uz doto bridi visu nosaka gadi.
Vieplis
2017. gada 17. jūlijā 13:37
Tur jau tā lieta, ka likums ir nežēlīgs pret upuriem. Daudzās pasaules valstīs tie deģenerāti jau sen būtu izcepti ar elektrību vai ar caurumu pakausī. Kādi nepilngadīgie? 17 gadīgi deģenerējoši ambāļi, kuri parazitēs visu savu mūžu uz mūsu nodokļu naudas, gan cietumā, gan saņemot pabalstus, kas primāri domāti ir pensijām un veselības nozarei gan bērniem, gan pārējiem normāliem cilvēkiem. Lai tie kverpļi strādā par brīvu visus nolemtos gadus cietumā.
undai
2017. gada 17. jūlijā 13:45
Nav jau runa tikai par šiem slepkavām, par pārējiem un pilngadīgiem, kas saņem mazus sodus par slepkavībām. Tāda sajūta, ka visus netiesā vienā valstī, bet katrā atsevišķā hercogistē, nu kā tā var atšķirties sodi? Viens nogriež galvu - upuris pats uzkritis un tik ilgi trinies, kamēr galva nost, otrā - no zīdaiņa vecuma jau sācis rūnīt galvu nost - tik ļoti atšķiras sodi par līdzīgiem noziegumiem līdzīgos apstākļos. Normāli tas nav!
Nu bet
2017. gada 17. jūlijā 13:47
12 GADI IR MAKSIMĀLAIS KO ŠIEM VAR PIESPRIEST!
Vāks
2017. gada 17. jūlijā 13:58
Ja būtu 12 gadīgi, tad tikai ar pirkstu pakratītu. Bet maz iedeva. Vajadzēja apaļus 12. Ne mazāk. Ja būtu mans dēls, es tiem lopiem tiktu klāt! Un viņi man gaudotu. Nepilngadība NAV un NEVAR būt attaisnojums tādam noziegumam. Un kādēļ šo deģenerātu bildes un vārdi un uzvārdi netiek publicēti. Kādēļ slepkavas tiek žēloti? Vārdus uzvādus studijā. Žurnālisti tas ir jūsu pienākums!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi