Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
113 komentāri
Sakārtot:
:)
2017. gada 16. jūlijā 15:07
Par labestību un atsaucību!
Marta
2017. gada 16. jūlijā 15:13
Jauki, ka dalāmies arī ar pozitīvām ziņām! Šādi stāsti palīdz ikvienam no mums kļūt labestīgākiem un līdzjūtīgākiem:) Tik reti gadās lasīt kādu pozitīvu ziņu!
super
2017. gada 16. jūlijā 15:19
Nav laikam tomēr Latvija bez labiem un izpalīdzīgiem cilvēkiem.Paldies foršajiem šoferiem!
uuu
2017. gada 16. jūlijā 15:22
lai brauc ar naakamo autobussu,citreiz skatiisies,kur kaapj.....
silga
2017. gada 16. jūlijā 15:24
Saņemot palīdzību,diez vai šī meitene spēs būs neiejūtīga,ja kādreiz iespējams būs kādam citam tā vajadzīga.Tikai tā jau mēs mācam bērniem labo dzīvē- ar labu piemēru.Paldies šoferiem!
eee-uuu
2017. gada 16. jūlijā 15:24
riebeklis (e) !
es
2017. gada 16. jūlijā 15:34
cik patīkami laīt labas ziņas par labiem cilvēkiem.Es arī piekristu aizkavēties, lai visiem labi.
Zaiza
2017. gada 16. jūlijā 15:38
Piekrist braukt automashina ar sveshu onkuli,gan nebutu bijis pratigi meitenei,labi,ka nebrauca.
Džakombīne
2017. gada 16. jūlijā 15:49
Bet vai jūs zinat ka ar šo stāstu var šoferim nepatikšanas sataisīt? Vismaz Liepājas autobusu šoferi tiek nepārtraukti sodīti ,novelkot no algas par jebkuru darbību kas neatbilst stingrajai instrukcijai. Un vai jūs zinat arī to ka starppilsētu autobusu šoferis ja apstāsies aiz žēlsirdības ārpus oficiālās pieturas - viņu gaida bargs sods.Par to jau ''Kurzemes vārdā''ir bijušas cilvēku sūdzības .
Džakombīnei
2017. gada 16. jūlijā 15:55
Domāju, ka šajā gadījumā, ņemot vērā situāciju pēc traģēdijas ar Ivanu, kad šoferis sekoja tikai instrukcijām, labestīgums tomēr ir primārais. Jā, ir cilvēku izdomāti likumi, kuriem sekojam, bet ir arī Dieva likumi. Un šoreiz tie ir galvenie.
Dace
2017. gada 16. jūlijā 15:57
Tur jau tā lieta. Patīkami, ka ir atsaucīgi šoferi un pietur tantukam ceļa galā nevis pieturā, lai īsāks ceļš līdz mājām vai cilvēkiem, kam pieturvieta ļoti tālu līdz darba vietai, bet vajag tik kādam noziņot un šoferim nepatikšanas. Tā varēja būt arī šajā gadījumā, ja nu kādu šī gaidīšana neapmierināja....Domāju, ka šoferi ir atsaucīgi, bet, lai neiedzīvotos sodos par noteikumu pārkāpšanu, vadās tik pēc instrukcijām.
Lielanna
2017. gada 16. jūlijā 15:59
Paldies par šo stāstu! Regulāri braucot ar starppilsētu autobusiem, ir nācies redzēt un piedzīvot gan pozitīvus, gan negatīvus puemērus - kā no šoferu, tā no līdzcilvēku puses. Pirms dažiem gadiem bija viens šoferus, ko ievēroju dažādis Vidzemes maršrutos - vai nu viņam bija problēmas ar dzirdi vai uzmanību (vai sab.transporta šoferim tā drīkstētu būt?): viņam regulāri bija pārpratumi, jo nepareizi atbildēja uz pasažieru jautājumiem, tādējādi maldinot viņus. Beigās vienmēr konflikts. Reiz pusaudžu meiteni gribēja izsēdināt, neatdodot naudu, jo bija atbildējis, ka autobuss iet uz turieni, kur viņai vajag. Citas naudiņas meitenei nebija, kā tiks mājās? Pilns autobuss, bet visi sēž kā ķipji. Es arī sēžu, domāju, varbūt man iedot to naudiņu. Paldies dievam, pie šofera piegāja ļoti jauna sieviete(20-25) un bez skandāliem klusām, bez liekiem vārdiem, bet stingri pateica, lai atdod nekavējoties naudu, citādi tūlīt zvanīs uzņēmuma vadītājiem. Šoferis paklausīja. Acīmredzot, jaunā sieviete bija gan sirdsapziņas cilvēks, gan prasmīga konfliktu risinātāja. Mēs diemžēl ne vienmēr, kad vēlamiesiejaukties, protam to pareizi izdarīt. Bet paldies šoferīšiem- lielākā daļa ir iejūtīgi un laipni.
komiski
2017. gada 16. jūlijā 16:00
Ja visi pasažieri gaidošajā autobusā bija apmierināti, tad jau lai notiek. No rīta, steidzoties uz darbu, gan 20 minūtes būtu ļoti daudz. Kopumā iznāk tāda kalpošana idiotismam, jo gan autoostā, gan internetā ir ļoti viegli atrast autobusu sarakstus. Ļoti šaubos, ka tām izmisuma asarām nebija smartfona. :DDD
atbilde Lielannai
2017. gada 16. jūlijā 16:05
Vismaz Rīgas autoostā katram autobusam ir LIELS tablo/ uzraksts - uz kurieni un pa kādu maršrutu buss brauks. Kādēļ jātēlo apkalpojams idiots, ja info var izlasīt?? Reāli vienīgā nepieciešamība jautāt var būt redzes invalīdam.
zzz
2017. gada 16. jūlijā 16:07
Tagad šie šoferi dabūs no vadības bietē tā, ka nemetas... Mūsu pilsētā ir pietura mikrorajonā pirms autoostas, no tās kādi 3 km, tālie reisi tur nedrīkst stāties, cilvēki neapmierināti, kliedz, bļauj uz tā šofera, bet viņš nedrīkst, jo piemaksas būs nost. Daudzi gan riskē stājas. Šādu fb aktīvistu dēļ tas vairs nenotiks.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi