Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
11 komentāri
Sakārtot:
jucis
21. aprīlī 07:50
Vai man vienīgajam šis raksts liekas murgains un sarežģīti uzrakstīts?
0
Es
21. aprīlī 08:13
Aukstām jābūt 40 dienām pēc Māras dienas. Tā bija auksta.
0
Jāzeps
21. aprīlī 08:25
AIZSĀKUMU PERIODOS,- Eiropa,Amerika,Austrālija,Kanāda un daudzas valstis savu ekonomiku,drošību,kultūru balstīja Dievā. Dieva likumi tika pārkopēti Valstu konstitūcijās. No Prezidenta katedras pie Bībeles tika sludināts un zvērēts. Bērniem skolās bija obligāta Bībeles mācība. Svētdienās cilvēki kā skudras baltos kreklos satecēja vietejās miestiņu un pilsētu Baznīcās,pienesot,raidot uz Debesīm Dievam tīkamu aromātu, slavas dziesmas un pateicību. Cilvēku tikumību Dievs atalgoja un svetīja ar gudru,Dievbijīgu valdību, ilgstoši jaukiem,atbilstošiem laika apstākļiem,bagātīgām ražām,ar ļoti augstu ilgstošu labklājību,veselību, sirsnīgām cilvēku attiecībām,visu nepieciešamo. Daudzi ārdurvis neslēdza,mašīnas aizdedzes atslēga netika izņemta. Ilgstoša pārticība aktivizē netiklību,atraisa grēkus,kam seko Dieva sods,=aktivizējot ilgstošas ciesšanas, līdz pat valsts konstitūcijas nozaudēšanai. Sātans caur saviem mosonu centra praviešiem sāk izvirzīt savus līderus,-lai iedzīvināt antikrista, porno koprofilijas=tikumības standartus,-īpaši akcentējot bērnu nomaitāšanu ar netiklību. Ļeņins,Hitlers,Vanga,Rasputins,Fidels,Brežņevs,Nastardamus,Honekers,Merkele,Vatikāns un citi.- Ciesšanu sākums ir Garīgajā dimensijā. Luciferam paklausīgais Vatikāns,mīdot ar kājām pirmo Dieva bausli, dzīvā Dieva,Pasaules Radītāja un Pestītāja Jēzus Kristus godāšanu,pielūgšanu aizstājot ar apkrāsota dēlīša, sievas Marijas ikonas pielūgšanu,ar tradīciju un rituālu piekopšanu,bluķa vilkšanu,likteņdārza veidošanu,krustaceļi,adventes vainagu, svina laimes liešanu, ar eglīti,=noliekot tautas zem elkdievības,iznīkšanas lāsta, miljoniem dzīves navigāciju iestādot labprātīgi nonākt ellē. = Dievs neļauj apsmieties,ko cilvēks sēj,=to arī nopļaus. (uzrakstītītā publicēšana ir saskaņota ar Sv. Garu)iesaku YouTube=noklausīties = истина или традицы= Джим Стейли-США.,=(šokējošs video no 48-51minūtei) https://www.youtube.com/watch?v=zqtuDArlkOI
0
Jāzeps
21. aprīlī 08:25
LAI ES LABI APRŪPĒJU TOS, kas Mani mīl,un piekrāju jo pilnas viņu dārgumu krātuves,(Salam.pam.8-21) DIVAS LIETAS ES LŪDZOS no Tevis,un neliedz man tās,iekāms es mirstu: elku kalpība un meli lai būtu tālu projām no manis,=nabadzību un bagātību nepiešķir man. Bet atļauj man baudīt manu dienišķo maizi. Citādi es varētu,kad es būtu pārēdies,sākt Tevi noliegt un sacīt,=kur tad ir tas Kungs? Vai arī,ja es kļūtu pārmērīgi nabags,es varētu sākt zagt un apgrēkoties pret sava Dieva Vārdu.(Salam. pam.30-7)
0
a
21. aprīlī 08:46
varēja jau nu pārlasīt pirms publicēja dubultos tekstus.
0
bistams dzivnieks
21. aprīlī 09:19
Putina ierocis strádá. Papriekšu ukraina,tagad šeit.Paldies Vladimir,páris dieninas palikšu májás!
0
Kika
21. aprīlī 10:00
Interesants laiks, tiešām! Starp citu, Varat mani apsveikt, beidzot pa ilgiem laikiem laimēju loterijā - veselus 500 €! Vai nav lieliski? :) Īstenībā tas man izdevās salīdzinoši vienkārši. Nopirku EuroJackpot loterijas biļeti, palīgā ņemot tādu rīku kā http://www.lotlotto.com/?lv, kurš apkopo visbiežāk laimējušos loterijas skaitļus. Rezultātā, tu liec skaitļus tikai uz tiem, kas izkrīt gandrīz katru reizi un zaudēt praktiski nav iespējams.. katru reizi tieku pie kaut kāda laimesta.
0
bistams dzivnieks=96 gadi,čakls=Jāzeps
21. aprīlī 12:27
Ar darba bites čaklumu, līdz==95 %==repliku satura LV-ziņu port.= APOLLO=,tagad arī =KASJAUNS.LV=,imitējot Latvieti,ar hameleona veiklību mainot pseidonīmus,= šo mazās LV-nācijas prāta nozombēšanas uzdevumu veic LV- dislocētā īpašo uzdevumu rotējošā virsnieku dežūrgrupa ar brigadieri (niks-Anonīms) vadībā. Repliku koprofilais saturs norāda uz virsnieku intelektu,viņu melno dvēseli,=jo dadžu krūms nevar ražot vīnogas.(viņiem ir spēja ne sēv,bet katram noteikt diagnozi,iedot padomu) Portālā =APOLLO=Jāzepam piekļuve nobloķēta. Šīs īpašo uzd. brigādes mērķis ir,=ar koprofilo inform.nozombēt,apstulbot nelielajai LV-nacijai prātu,izsist no līdzsvara,lai cilvēks nonāktu nekontrolējamā apjukumā,==iznākumā==paverdzināt. LV-ir 65-tūkstoši Kristus sekotāji,kuri pielūdz Dievu Garā un patiesībā,=mums nekas nedraud, Dievs solīja,ja mīlesim Jēzu Kristu,turpināsies lūgšanas,mums sekos izaugsme.(atklaja Sv.Gars)
0
jez
21. aprīlī 12:36
http://lostworlds.lv/go.php?1139587002
0
Cillerguts
21. aprīlī 15:43
kopš asv valsteles kodolterorists Trūmens kopā ar Volstrītas-Pentagoina teroristisko zagļu bandu nometa Atombumbu uz Jāpānas tautu, sadedzinot 300 000 bērniņus, klimats pasaulē izmainijies uz slikto pusi.
0
beidz baidīt civēkus
21. aprīlī 18:35
Škvarņikov.
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi