Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
70 komentāri
Sakārtot:
Nu nu
21. aprīlī 06:29
Nabaga aktieri. Es godīgi strādāju, bet uz ASV ceļot vēl ir par īsu
0
negrib maskaču ASV latvieši
21. aprīlī 06:34
bāziet vien Raini siena kaudzē un jājieties uz skatuves. Troļļiem tas patīk.
0
Latvietis
21. aprīlī 06:44
Ņem piemeru no hokolu nacistiem !
0
Latvietis11
21. aprīlī 07:11
Un tie esot sabiedrotie... :D ,līdēji - pastalas ļauj nesodīti jeņķiem Latvijā darīt, ko vien grib,pat izvarot, bet pastalas ASV pat iekšā nelaiž teātri uzspēlēt!!! Tāpēc lieniet tik dziļāk, varbūt siltāk kļūs...
0
Izveicīgi ļaudis
21. aprīlī 07:27
skaisti saveido braucienus par brīvu + komandējumu naudiņas par kultūrtūrisma braucieniem. Ne jau tikai politiķi iemīļojuši tūrisma ceļojumus. Vajag tikai nelielu ansamblīti, KM sakarus un ideja īstenojas. Tieši tāpat katru gadu uz Ameriku N.Ikstena dodas, arī L.Langa bieži jo bieži. Mūsu kultūras budžets, par kuru kliedz, ka nabadzīgs, izrādās ir pietiekoši bagātīgs. Vai šādiem braucieniem ir atklāti konkursi? Nē, par tiem uzzinām tikai tad, kad ļaudis jau ir nokļuvuši pāri okeānam, bet līdz tam nevienam nav ne jausmas, ka kaut kas tāds ieplānots. Dīvaini, ka ASV tomēr vērtē kultūrmisijas nozīmi, vērtību un aktualitāti. Vispār jau stipri viduvēji darbiņi ir aizvesti uz, tikai pateicoties personu sakariem. Varbūt turpmāk to vajadzētu izvērtēt nopietnāk, vai vieniem un tiem pašiem dot iespēju, kādus darbus utt...
0
īpaši stulbs
21. aprīlī 07:44
Nezin kur pasaulē grib dzīties, bet uz Jēkabpili teātri parādīt neparko!
0
ww.
21. aprīlī 07:55
ASV helikopteri pa naktīm gulēt nedod un tagad apbruņoti ar visām sprāgstvielām skries pa visu Latviju.Man žēl Latvijas un visus mūs,kas cieš.Mūsu aktieri tagad ASV darbu atņems.Ķimeles kundze turieties!
0
Interesanti
21. aprīlī 07:58
vai tāds laiks jel kad pienāks ,kad latvieši cienīs paši sevi ,savu kultūru un kad kaimiņš pārstās būt galvenā aprunājamā un peļamā persona,labākajā gadījumā. Izskatās ,ka nē.Vēsture atkārtojas.Šķiet,ka no latviešiem ,labi ,ja valoda paliks pāri,jo viņi bez sajaukšanās nav spējīgi eksistēt.Ā ,nu varbūt tautas tērpi,dejas un dziesmas.
0
Nepietika naudas
21. aprīlī 08:07
Lielo Kapu teritorijai.
0
bistams dzivnieks
21. aprīlī 08:15
Kungs un agresors nicina savus uz vedera lienošos sikkalpus,pielidéjus.Kad bús nepieciešams,ari bumbas mátes másu nepažélos priekš pretigajiem pielidéjiem.
0
Hm
21. aprīlī 08:16
Es to uztveru kā nedraudzīgu aktu no ASV puses. Žurnālisti varēja vismaz uzzināt iemeslu šādai rīcībai, ja jau publicē šādus rakstus.
0
Jāzeps
21. aprīlī 08:21
ZINĀTNIEKI CIVILIZĀCIJAI ir sarūpējuši tik vajadzīgas un pierastas lietas,=elektronika,kompjūteri. Zinātnieki izstrādājot unikālu mikročipu,pavēra ceļu sātanam labprātīgi civilizāciju iedzīt ellē. Dievs ir kultūra,=nau Dieva,nau kultūras. Kāpēc Dievs zinātnieku,kurš neatzīst Dievu,tik radikāli iedala šizofrēniķu kategorijā? Tāpēc,ka Dievs ļoti mīl pēc Paša līdzības radīto, unikālo cilvēku,kā visas radības kroni,šedevru. Visuma Radītāja neatzīšana,negodāšana ir vissmagākais augstprātības,lepnības grēks,=kas sodāms ar mūžīgo elles mājvietu. Dievs gaida =lai cilvēks,arī zinātnieks,no Dieva atvēlēto 70-90-g.fragmentiņu tērētu studējot Bībeli,meklējot Dievu,= labāk nodzīvot dzīvi pieticīgi, bez mersedesa,braukt kaut vai ar zirdziņu,bet sadraudzībā ar Dievu,fokusā,=būt gatavam mūžības eksāmenam. Pastāv liktenīgs riskis,=arhibīskapi,bīskapi,ierindas ticīgie,zinātnieki, mācītāji,teologijas profesori,= tiesas dienā no Jēzus mutes var saņemt šādus vārdus. Mateja Ev.-7-23,=Tad Es Tiem apliecināšu,=Es jūs nekad neesmu pazinis,-eita nost no Manis jūs ļauna darītāji.= iemetiet viņus galejā tumsībā,-tur būs kaukšana un zobu trīcēšana Ar sviedriem un asinīm sarūpēto zināšanu porciju, kam tu veltīji savu dzīvi,pēc nāves nonākot Garīgajā dimensijā,pie Tēva Debesīs,Jēzus šo informācijas porciju,un vēl vairāk, tavā Gara atmiņas kartē ieinstalēs dažu minūšu laikā,un tiks atvērta momentāla visu lietu saprasšana,=kompjūt. princips,-nospied un uzreiz atbilde. Dievs grib,lai bez Viņa vadības cilvēks neko neuzsāk,lai nepazaudēt mūžību. Sātans ar nepārspējamu stratēgisku viltību cilvēkus iesaista ļoti aizraujošās,it kā ļoti svarīgās,sabiedrībai vajadzīgās,labi apmaksātās,prestižās nodarbēs,=piedāvājot slavu,apbalvojumus,izklaidi,bagātību,pēc nāves granīta plāksne,vai cirstu atveidu akmens bluķī, kurš tālak aktivizē elkdievības lāstu,cilvēkam pašam neapzinoties, ka dzīves navigācija ir iestadīta labprātīgi nonākt ellē. (Bībele-vispirms dzenaties pēc Dieva Valstības un Viņa taisnīguma,visas pārejās,jums vajadzīgās lietas taps piemestas) https://www.youtube.com/watch?v=yHPAmfmnmig (uzrakstītais ir saskaņā ar Sv. Garu) https://www.youtube.com/watch?v=kMRnSs8LEzc
0
Jāzeps
21. aprīlī 08:22
VAI DIEVS ŠĪS PASAULES GUDRĪBU nav novērtējis kā geķību,muļķību,kā šizofrēnijas izplatīšanu ? ZinātniekI,-kuri mīlēja Dievu un pazina Bībeli,=Izāks Ņūtons, Roberts Bolis (ķīmija), Blezs Paskāls, Maxvels ( fizika), Morze, Lords Kelvins, Keplers, Galilejs, Koperniks,Dekarts,Ņūtons,Ampērs un citi. CILVĒKAM, ja navā savs transports,viņš pielieto sabiedrisko transportu, cilvekam ja navā savs viedoklis,vienīgais pareizais viedoklis, pasmeltais Bībelē,=cilvēks pielieto sabiedrisko viedokli,pasmeltu avīzē vai no kāda psihologa vai seksotraumatologa lekcijas. SAVA VAIGA sviedros tev būs maizi ēst, līdz kamēr tu atkal atgriezies pie zemes, jo no tās tu esi ņemts: jo tu esi pīšļi, un pie pīšļiem tev atkal būs atgriezties.(1-ā Moz.-3-19) JĒZUS TEICA, mācaities līdzību no vīģes koka,- Kad vīģes koks saplauks,= nozīmē,- Izraēla valsts ir atjaunota,- vasara ir tuvu=pasaules gals =KRISTUS OTRĀ ATNAKŠANA ir tuvu pie durvīm. Jēzus saka,-debess un zeme izzudīs, bet Mani Vārdi neizzudīs. (Lūkas Evang. 21-29) “PATIESI, PATIESI ES TĒV SAKU: ja kas nepiedzimst no jauna, tas nemantos mūžīgo dzīvību.” Nikodēms Jēzum vaicāja: “Kā var piedzimt, vecs būdams? Vai tad var otrreiz ieiet savas mātes miesās un piedzimt?” Jēzus paskaidroja,-līdzīgi vējam,dzirdi ka pūš,bet neredzi,=tā arī Sv. Gars,-tevī ienāk,bet tu Viņu neredzi. (mūsdienīgi,-tiek ieinstalēta Dieva bērna genētika) Nikodēms Jēzum jautāja: “Kā tas var notikt.(Jāņa Evanģ. 3-nod.)
0
Jāzeps
21. aprīlī 08:24
Bībele,- ir Kristus Dieva Vārds,=šis Vārds ir taisnis, patiesības etalons,jo tas ir Dieva Vārds. Viss pārejais,kas neatbilst Dieva Vārdam,patiesības etalonam,-Bībelei= ir līks,- falšs atdarinājums. Kāpēc tik strikts nodalījums,=tāpēc kad tikai vienīgās patiesības,informacijas avots= BĪBELE- cilvēku aizved pareiza virzienā,atpakaļ pie Tēva uz paradīzi. Pieņemot citas patiesības macības,(sievas Marijas ikonas pielūgšana,Dieva acīs tas ir elks,==radības pielūgšana,=saules,mēness,horoskopi,astrologija,ekstrasensi,zīlēšana,Pokemoni-go,Vanga,=viss tas,kas atšķirās no Bībeles mācības)-cilvēku noliek zem lāsta, tiek novirzīts prom no mūžības šaurās taciņas,un nolikts uz platā pazusšanas ceļa,navigācija tiek iestādīta ceļā uz elli. Tikai turoties pie vienīgā pareizā informacijas avota,= BĪBELES=,TĀ IR CENA,-lai cilvēks var nonākt atpakaļ pie sava Tēva Dieva svētlaimes mājokļos paradīzē. Bībelē ir pateikts,-bez svētas dzīves neviens Dieva valstību neiemantos. Sātana industrija tonnām un ešeloniem drukā holivudas koprofilijas vērtību kapacitātē,(izņemot mācību)likteņdārza veidošana,bluķa vilkšana,dažādas spēļu,horoskopu,okultisma,buršanās,jogas,budas lekciju grāmatas,tikai ar vienu mērķi,-lai cilvēkam uzspiest grēcīgu dzīves modeli,aizvilkt prom no Dieva,lai cilvēku iedzīt ellē. Dievs cilvēkam dod brīvu izvēli,=turēties pie Bībeles,piekopt svētas dzīves modeli,un nepazaudēt vietu paradīzē,=jeb dzīvot grēkos, un labprātīgi doties uz elli. (uzrakstītais ir saskaņā ar Svēto Garu) Iesaku noklausīties nelielu,unikālu video- https://www.youtube.com/watch?v=yHPAmfmnmig https://www.youtube.com/watch?v=zqtuDArlkOI
0
Jāzeps
21. aprīlī 08:24
CILVĒKAM, ja navā savs transports,viņš pielieto sabiedrisko transportu, cilvekam ja navā savs viedoklis,vienīgais pareizais viedoklis, pasmeltais Bībelē,=cilvēks pielieto sabiedrisko viedokli,pasmeltu avīzē vai no kāda psihologa,vai holivudas seksotraumatologa lekcijas. ĪSI PIRMS KRUSTA NĀVES PILĀTS VAICĀJA JĒZUM,- KAS IR PATIESĪBA ? Kristus Viņam atbildēja,=Es esmu dzimis un pasaulē nācis,lai apliecināt patiesību.Jo tikai Mans Vārds ir Ceļš Patiesība un mūžīgā Dzīvība. (Jāņa Evanģ.18-37) UZMANIET, ka neviens jūs nesagūsta ar savu filozofiju un tukšu maldināšanu ,kas balstās uz cilvēku mācībām un pasaules pirmspēkiem,bet ne uz Kristu. Viņā mājo visa Dieva pilnība miesā.(Pāv. vēst. Kolosiešiem 2-8) ŠEIT JĀSAPROT sekojošais,- Kristus ir Dievs un Bībele ir Viņa Vārds,= Svētie Raksti=kalpo kā instrukcija,vienīgā pareizā mācība uz planētas zeme,no Dieva mums nodota,=(ar izsmeļošu,ilustratīvu skaidrojumu,arī seksa jomā=Dievs ļoti grib,lai mēs nenonāktu ellē,bet turoties pie Viņa mācības,-mūžību pavadītu kopā ar Dievu Viņa svētlaimes mājokļos).
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi