Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
57 komentāri
Sakārtot:
alias
2017. gada 16. aprīlī 20:56
Šie centralizētie eksāmeni nav nekāds objektīvais kritērijs skolas kvalitātes novērtējumā. Ja cilvēks ir matemātiķis, fiziķis, ķīmiķis, tad humanitārajos priekšmetos viņš var būt vājāks, jo domāšana ir eksakta. Un otrādi. Ja zivij liks kāpt kokā, tā vienmēr būs nesekmīga, kā teica kāds izcili gudrs cilvēks. Mēģinājumi visu nonivelēt pēc viena šablona, salikt visus skolāenus uz viena konveijera nekāda māka nav.
0
Atlaist
2017. gada 16. aprīlī 21:19
Sadurs-populists!!! Pareizi Ameriks pateica par to klaunu
0
bistams dzivnieks
2017. gada 16. aprīlī 21:33
Skolotaji ir vislielakie nelieši,jo visu laiku paklaujas fašistu pedofilu huntas veiktajai izglitibas sistemas čakaréšanai un bérnu debilizacijai.Skolotaji tik doma par savam algam,ta vietá ,lai nedelu protestetu pie fašistu pils pret cúcibam.Nu nekas šie huntas lidzdalibnieki ,skolotaji, driz paliks bez darba un páréjie turpinas maitat bérnus par grašiem.Pretiga tauta pretiga "inteligence".
0
fzss
2017. gada 16. aprīlī 21:44
PATIESIBA ACĪS KOŽ :P
0
egle
2017. gada 16. aprīlī 21:48
Nav ko te šūmēties sarkano arodbiedrību apmuļķoti - paši skatiet- cik eksāmenus aizstāj ar ārstu zīmēm un kādi tad ir tie CE %...Pedagogu izglitība...paši ziniet kāda, kursu stundu diplomiņi- tik cik kopmašīna velk... bet paŗi visam satracinatās mātes stundās un skolas ikdienā... un bērnu tiesības... un tad pat priedes klusē
0
ZX
2017. gada 16. aprīlī 22:03
Ministrijai nav kur likt naudu, ja piesaka sadus "petijumus". Metodika unikala, lai neteiktu vairak.Centralizeto eksamenu rezultati visiem ir pieejami. Ko vel "petam"? Nakamais "sedevrs" bus kompetences balstitas izglitibas standarts.
0
alfonss
2017. gada 16. aprīlī 22:07
Redz kā patiesība nepatīk skolu vadītājiem. Guļ tik uz veciem lauriem un savāc jebkuru skolnieku vidusskolā, lai nauda tam sekotu. Protams,ka ar tādiem tik vāji rezultāti. Nožēlojami. Vadiba steidzami jāmaina un skola jāreformē. Pāc ārējā skata jau var redzēt ,kur vadība rupejas par skolas ēku un vidi skolā ,Viena otra mikrorajona skola kā 90 gados izskatas.
0
nav ko liet
2017. gada 16. aprīlī 22:07
Plavnieki nemaz nav tik kriminals rajons.
0
Alma
2017. gada 16. aprīlī 22:10
Pirmoreiz piekrītu ministram.Ne tādēļ, ka skola slikta vai skolēni. Mazākumtautību skolās vidusskolā eksāmeni jākārto valsts valodā. Sākumskolā latv.val. bieži vien iemāca vāji,pamatskolā tāpat un grib, lai vidusskolā skolēns nezin no kāda izbīļa pēkšņi spētu visu apgūt valsts valodā un vēl labi kārtot eksāmenus, ja skolotāju valsts valodas prasme ļoti daudzos gadījumos ir vāja, ğimenē runā dzimtajā valodā. Ja pārbaudītu šo skolu skolotāju valodas zināšanas, pusei būtu jāmeklē darbs citā sfērā.Nevar prasīt no izglītojamā, ja skolotājs kaut ko uz to pusi runā valsts valodā.
0
bēdīgi
2017. gada 16. aprīlī 22:15
"Lai viņi sēž skolā, nevis staigā pa ielām ;" - ja tas ir princips pēc kura veido Latvijas vidusskolu, tad ļoti bēdīgi .Tas jau pēc palīgskolas izskatās.
0
Kerija
2017. gada 16. aprīlī 22:15
Līdz šim skola bērnu, kurš vairs netiek līdzi, palaida mierīgi uz vakarskolu, tagad šādu pētījumu dēļ vilks līdz pēdējam, lai noliek kaut vai kaut kā eksāmenu, tas ir labāk, nekā ja ieskaita par 0. Un mēģinās pierunāt nekārtot ārsta zīmes (interesnati, kā skola vispār var ietekmēt to, ka ģimene kopā ar ārstu lemj eksāmenus nekārtot???) Pilnīgs absurds tā metodika. Un skaļi izbazūnēja, ka skolas slikta,s bet atvainojās klusi, tā?
0
ave
2017. gada 16. aprīlī 22:21
Ja sākumskolā nav pienācīgas latviešu valodas apguves ar labiem pedagogiem , tad tālākais jau būs tikai ar tumši zilo krāsu nolemts. Arī ārpusskolas pasākumi jāapmeklē, kur maz esmu redzējis krievu skolu bērnus- muzeji, teātri u.c.
0
Nu, nu ...
2017. gada 16. aprīlī 22:23
Ha! Rīgas dome un Ušakovs beidzot uzrāvās. Latviešu vidusskolu noīsināšanas process radījis negaidītu rezultātu. Latviešu skolu liela daļa Rīgā tiek saīsināta līdz pamatskolām, un bērni pāriet uz atlikušajām ģimnāzijām - un līdz ar to līmenis aug. Krievu vidusskolas tikmēr tiek saglabātas kā bastioni. Piemēri? Latgales priekšpilsētā ir 5954 (!) latviešu skolu skolēni, bet tikai 3 (!) skolās palikušas 10. klases. 25., kas Ķengaragā, 93., kas Dārzciemā. 6., kas pie Ziedoņdārza, īstenībā ir Centra skola. Faktiski latviešiem atstātas tikai 2 dienas skolas ar 10. klasēm visā lielajā Latgales priekšpilsētā! Nupat Ušakovs piedevām izrunājās, ka slēgs latviešu ģimnāziju Pļavniekos (tur arī 10. klasi neļāva atvērt). Tikmēr šajā priekšpilsētā ir veselas 12 (!) krievu dienas vidusskolas ar 10. klasēm. Bolderājā aizklapēja latviešu 10. klasi, un nu 10. klases bērni brauc uz Iļģuciemu pusstundu 3. autobusā, jo tuvāk ir tik krievu vidusskolas. (Ušakovs tikmēr žurnālistiem stāsta, ka skolas jāsaglabā, lai bērniem nav tālu jābrauc - bet ar latviešu vidusskolām faktiski notiek gluži pretēji procesi ...) Latviešu bērniem šogad daudzās skolās aizslēdza Rīgā 10. klases. Ja kāds saka, ka tas notiek, jo krievu skolnieku ir vairāk, tad tā nav taisnība. Rīgā pašvaldības latviešu skolās mācās 34500 (50,7%), bet krievu skolās 32908 (48,3%). Vai IZM nekas nebūtu sakāms, kāpēc Rīgā pašvaldības latviešu vidusskolas konsekventi samazina līdz pamatskolām, kamēr krievu vidusskolām ir īpašas privilēģijas pastāvēt lielā skaitā, kaut latviešu skolās mācās vairāk bērnu?
0
Po
2017. gada 16. aprīlī 22:27
Lai niknojas uz saskaņu un šušakovu, kas novedis Rīgas skolas līdz kliņķm !!
0
Decoy
2017. gada 16. aprīlī 22:28
okey. Kadreiz vel var saprast kapec doma ka miermiligi cilveki ir nederigi bet musdienas kad infa visur peld apkart tak beidzot jasaprot ka miermiligi cilveki ir tikpat potenciali karotaji ka tie kas nav miermiligi. Tur apaksa vienmer ir izskaidrojums - motivacijas trukums, slimiba, utt. BET pie konkretas apstaklu sakritibas skaidis kiskas tapat ka parejie!
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi