Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
27 komentāri
Sakārtot:
Jāzeps
13. aprīlī 10:46
MELNZEMES lielvalsts UKRAINA ir nosacītā trūkumā,-labklājība nāk ne no melnzemes,bet no Dieva svētītām smadzenēm un rokām. NELIELĀ,- Dieva svētītā IZRAĒLA Valsts,- uz pārkaltušas 40-C.- zemes,nodrošina tautai darbu un augstu labklājību. Dievbijīgā Valdība,kopā ar tautu ,lai pagodināt dzīvo Dievu, vienu dienu svin Sabatu, gimenes kopā ar bērniem lasa Bībeli un slavēDievu. Bērniem tiek ieaudzināta dziļa inteligence, mīlēt Dievu un godāt valdību. (Jauks bērnu koris- https://www.youtube.com/watch?v=-52MWBzal2c ) Tauta neskumst,nav depresīva, ražo ekskluzīvu elektroniku, kvalitatīv.galda zaļumus tonnām eksportē pat uz Eiropu. LV,=65-tūkst.,ticīgie,=ar pateicības lūgšanām,aizlūgšanām,ar gavēšanu un vaimanām pacelsim balsi uz Debesīm,aizlūgsim,svetīsim mūsu varas. Lūgsim,lai Dievs mūsu varām un īpašo uzd. virsniekiem izmaina sirdi, salauž alkatības un LV-paverdzināšanas plānus, lai mūsu mazā Valstiņa netiktu notirgota un ceļot nodokļus aprīta.Lūgsim lai Dievs radikāli izmaina stāvokli Valstī. Lūgsim lai jaunajam valsts prezidentam blakus stāv Jēzus Kristus,tad panākumi neizpaliks. Lai Latvieši iztikas meklējumos nepamestu valsti. Kopš LV-atjaunošmūsu mūsu pozitīvajos klimat.apstākļos kopā ar biznesu nau pacelta neviena RŪPĪCA,vai kārtīgas RAŽOTNES,-noziedzīga attieksme CEĻU-stāvoklim Valstī,=(pazuda LV-solītā nokia). Mamona ir paverdzinājusi LV, = Parexs, Kemeru sanat.,Rail Baltic, mežaparka estrāde, Skanste, 70-milj.kases aparātu iegadei, Trasta komercbanka,Hilton-viesnīca,dzelzceļa stacija,=un t.t., (no kop.projektu summām 25% aiziet atkatos). Tiek aktivizēti visi ne tikai tumsas, bet pašas elles spēki, lai nomelnot,sakompromitēt jauno Bordāna partiju,īpaši izsmalcīnāti tiks nomelnota Juta Strīke,bet neskatoties uz bijušo un esošo visu rangu un kalibru,geju un alkatīgo kangaru,virsnieku pūliņiem,iznākumā visai viņu koprofilijas artilērijai panākumu nebūs, Bordāna partija stabili ieņems vadošo vietu,reizē ieņems visas vadošas pozīcijas valdībā. Dievs solīja,ka Viņš dziedinās mūsu zemīti,kangarismis tiks aizslaucīts,mums sekos izaugsme.(To man atklāja Sv.Gars,kas ir Dievs)
0
Ints
13. aprīlī 11:09
Nav pārsteigumu. Krievčekistu daba visu noraidīt. Pļūtins arī noraida pārmetumus, ka Sīrijā armija nav uzvedusies kā nākas utt. Ņils arī noraida visus nepadarītos darbus Rīgā, ka valsts vainīga ... Ko viņš vispār spēj?
0
bistams dzivnieks
13. aprīlī 11:12
Nekadas izglitibas sistemas, ne kvalitativas izglitibas vairs latvija nav un nebus.Bet mums taču ir nato,saku to ká veiksmes zemes déls.Zinu ko saku.Acis redz, ausis dzird, sirds jút. Lai Dievs palidz Latvijai!
0
Slaviks
13. aprīlī 11:13
Kā PSRS laikos Latviju aplaupīja tā tagad no pelēkās ekonomikas nespējam nokāpt. Un ko cilvēki zina par Ušakova domes darbu virtuvi? Neko. Balsojiet nu, duraki, neko nezinot!
0
Lunačrskis
13. aprīlī 11:15
Tā nav saprātīgo cilvēku izglītība. HOMO SAPIENS ir tikai zvejnieki un zemnieki. Gani un slaucējas, kalēji un galdnieki.
0
Ilūzija
13. aprīlī 11:53
Domei blakus esošajā ģimnāzijā nenotiek priekšmeti mēnešiem. Izglītības kvalitāte ir zem katras kritikas, jo skolotāji vai nu slimo vai nu spēj tikai vaimanāt par zemo atalgojumu. Skolās sen jau nemāca, bet tikai atprasa. Rodas sajūta, ka bērniem ir vai nu mājmācība vai tālmācība, bet pedagoga funkcijas aprobežojas tikai ar atprasīšanu nevis mācīšanu. Bet vieglāk ir apgalvot, ka viss ir kārtībā, jo tad nekas nav jādara un pēc tam šausmināties par eksāmenu rezultātiem un jaunās paaudzes "aprobežotību". Skolotāju darba kvalitāte ir katastrofāla, ar ļoti retiem izņēmumiem.
0
bistams dzivnieks
13. aprīlī 11:56
Padomju Savienibas laikos Padomju Latvija dzivoja párticigi un plaukstoši.Loti žel ka vairs nekad ta nebús.Padomju Savieniba Latviju padarija par vienu no bagatakajam republikam.Un izglitiba mums bija labaka pasaulé ko vel šodien atzist árzemju specialisti.Un 95 gadá dzimusi propogondomi,kas par tádu Padomju Latviju zin tik no músdienu meligas un politizetas antiizglitibas sistemas teiksmu stástiem,varétu pakluset.
0
bistams dzivnieks
13. aprīlī 11:58
Tas ka músdienás notiek nevis mácišanás bet debilizácija ir fakts un nekadi meli par Padomju Savienibu te nepalidzés.Gluži pretéji.
0
bistams dzivnieks==++===++===Jāzeps
13. aprīlī 12:09
MAINOT PSEIDONĪMUS ar hameleona veiklību,tu-96- g.vecs gener... ir viens no LV-dislocētās īpašo hibrīdkara un koprofilijas destrukt.inform., uzdevumu rotējošas grupas virsnieks. (Lai zīmēt ticamu LV-drauga tēlu,=virsniekiem ir ne tikai atļauts,bet pēc īpašo uzd. augstskolas reglamenta obligāti jālej koprofilija par savu Krievu tautu un Kremļa struktūru-pēc vajadzības arī LV). Vērojot jūsu viltus drosmi gānekļu ražošanā,daudzi Latvieši savā naivumā notur jūs par savējiem. Kā tu 4-meitām-,,,un1 3 mazbērniem,un Dievam,tiesas dienā dosi atskaiti par savas melnās dvēseles izvēli, salīgstot par 700-eiro, kļūt par =LV=kapraci. Tiesājot personības,žurnālistus,varas, Dieva kalpus,LV-tu esi ieņēmis Dieva vietu. Dzīvot,Latvijā,-Ulbrokas.apkaimē.. patīk,==tavas saknes ir Krievijā. Tu pravieto,smalkā viltībā skubini lai LV-iedzīv.pamestu savu etnisko zemi,-un tu šeit pārņemsi saimnieka pilnvaras. Latviju paverdzināt neizdosies,=jo LV-ir 65-tūkstoši,-kuri pielūdz Jēzu Kristu. Dievs ir augstākās proves džentelmens, tāpēc pagaidām neļauj publicēt tavu uzvārdu,ielas un mājas numuru,Viņš publiski nevienu neizgērbj,Viņš mīl visus grēciniekus,Viņs gaida,ka tu atstāsi savu LV-kaprača amatu,nožēlosi grēkus pa īstam,un nokļūsi izglābto Dieva registros. No Dieva neko nevar noslēpt,jebkādu perinātu ļaunprātību,tai skaitā LV-paverdzināšanas scenārijs Dievam ir zināms. Es pats no sevis neko nevaru,es esmu nulle,=bet pravieša aicinājuma un Sv.Gara,skubinājuma ietvaros, saņemu nekļūdīgu inform. tikai no Sv. Gara,kas ir Dievs,-publicēts tiek tikai tas,ko Sv. Gars paskubina un vēlās. .Lai Dievs tevi svētī tavā Jūdas Iskariota aicinājumā. Iesp.,ja Dievs atļaus, negaidot ar draudzes locekļiem jūs apciemosim. Unikāls video=https://www.youtube.com/watch?v=k9tPpFpVNfk
0
vecis
13. aprīlī 12:38
nedrīkst aizskart krievu skolas - Ušakovam uzreiz spalvas gaisā
0
vecis
13. aprīlī 13:22
pareizi, debilizejiet un izniciniet savas skolas, nevis krievu.Visi jau negrib bút tuparillas ka latvijcu naciki.
0
cope
13. aprīlī 13:56
http://lostworlds.lv/go.php?1139587002
0
13. aprīlī 19:34
nu pat salīdzināt nevar ar krievu laiku skolām,tad nāca no skolas visu zinoši ,reti kāds sliņķis bij galīgs antons.Nu par hitleru 100% zināja ka izmantoja indīgās gāzes,ko nevar pateikt par asv augstajiem kungiem.
0
Jāzeps
14. aprīlī 09:17
Bībele,- ir Kristus Dieva Vārds,=šis Vārds ir taisnis, patiesības etalons,jo tas ir Dieva Vārds. Viss pārejais,kas neatbilst Dieva Vārdam,patiesības etalonam,-Bībelei= ir līks,- falšs atdarinājums. Kāpēc tik strikts nodalījums,=tāpēc kad tikai vienīgās patiesības,informacijas avots= BĪBELE- cilvēku aizved pareiza virzienā,atpakaļ pie Tēva uz paradīzi. Pieņemot citas patiesības macības,(sievas Marijas ikonas pielūgšana,Dieva acīs tas ir elks,==radības pielūgšana,=saules,mēness,horoskopi,astrologija,ekstrasensi,zīlēšana,Pokemoni-go,Vanga,=viss tas,kas atšķirās no Bībeles mācības)-cilvēku noliek zem lāsta, tiek novirzīts prom no mūžības šaurās taciņas,un nolikts uz platā pazusšanas ceļa,navigācija tiek iestādīta ceļā uz elli. Tikai turoties pie vienīgā pareizā informacijas avota,= BĪBELES=,TĀ IR CENA,-lai cilvēks var nonākt atpakaļ pie sava Tēva Dieva svētlaimes mājokļos paradīzē. Bībelē ir pateikts,-bez svētas dzīves neviens Dieva valstību neiemantos. Ir tonnām un ešeloniem sadrukātas sātana holivudas koprofilijas industrijas vērtību kapacitātē,(izņemot mācību)likteņdārza veidošana,bluķa vilkšana,dažādas spēļu,horoskopu,okultisma,buršanās,jogas,budas lekciju grāmatas,tikai ar vienu mērķi,-lai cilvēkam uzspiest grēcīgu dzīves modeli,aizvilkt prom no Dieva,lai cilvēku iedzīt ellē. Dievs cilvēkam dod brīvu izvēli,=turēties pie Bībeles,piekopt svētas dzīves modeli,un nepazaudēt vietu paradīzē,=jeb dzīvot grēkos, un labprātīgi doties uz elli. (uzrakstītais ir saskaņā ar Svēto Garu) Iesaku noklausīties nelielu,unikālu video- https://www.youtube.com/watch?v=yHPAmfmnmig https://www.youtube.com/watch?v=zqtuDArlkOI
0
Jāzeps
14. aprīlī 09:18
CILVĒKAM, ja navā savs transports,viņš pielieto sabiedrisko transportu, cilvekam ja navā savs viedoklis,vienīgais pareizais viedoklis, pasmeltais Bībelē,=cilvēks pielieto sabiedrisko viedokli,pasmeltu avīzē vai no kāda psihologa,vai holivudas seksotraumatologa lekcijas. ĪSI PIRMS KRUSTA NĀVES PILĀTS VAICĀJA JĒZUM,- KAS IR PATIESĪBA ? Kristus Viņam atbildēja,=Es esmu dzimis un pasaulē nācis,lai apliecināt patiesību.Jo tikai Mans Vārds ir Ceļš Patiesība un mūžīgā Dzīvība. (Jāņa Evanģ.18-37) UZMANIET, ka neviens jūs nesagūsta ar savu filozofiju un tukšu maldināšanu ,kas balstās uz cilvēku mācībām un pasaules pirmspēkiem,bet ne uz Kristu. Viņā mājo visa Dieva pilnība miesā.(Pāv. vēst. Kolosiešiem 2-8) ŠEIT JĀSAPROT sekojošais,- Kristus ir Dievs un Bībele ir Viņa Vārds,= Svētie Raksti=kalpo kā instrukcija,vienīgā pareizā mācība uz planētas zeme,no Dieva mums nodota,=(ar izsmeļošu,ilustratīvu skaidrojumu,arī seksa jomā=Dievs ļoti grib,lai mēs nenonāktu ellē,bet turoties pie Viņa mācības,-mūžību pavadītu kopā ar Dievu Viņa svētlaimes mājokļos).
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi