Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
13 komentāri
Sakārtot:
dziednieks karlītis
2. novembrī 09:00
jāmaina kristiešu ēdienu kults.Japāņu zinātnieki noskaidrojuši ,ka pat pavārs ar sliktām domām var iedot stresu tiem kam ēdiens gatavots.Jāgatavo ēdieni pašam pēc savām izjūtām
5
Stresa iemesli
2. novembrī 09:32
Čakša, VID terors, Kučinska nervozitāte, Ašeradena noziegumi, bēgot no ministrijas, bezdarbs, Reiznieces ārprāts un valsts parāds, Rasnača galva čekas maisos.
4
Egle
2. novembrī 09:49
Homofobiskaja Latvija ir milziga homoseksualu cilveku diskriminacija.
16
dziednieks karlītis
2. novembrī 10:02
homeopatija ikdienā noņem stresu un nevairo slimības
3
Noyb
2. novembrī 12:28
Egle: Zini tev tomer laikam ir laba ideja. Heterofobus tomer ir jasak diskrimenet jo kamer vinus nediskrimineja tikmer nebojaja gaisu ko elpojam..neapnik to stulbingu boret?
2
noyb
2. novembrī 12:42
tikmer bojaja gaisu*
1
eh,kā var nsaprast ka
2. novembrī 14:39
stresa lielākais vaininieks ir cilvēka pieķeršanās mantai un savu jutekļu apmierināšana,tas ir vienkāršāk izsakoties,cilvēks grib visu nopirk,kas ir pārdošanā.
6
..
2. novembrī 18:04
stress,kad,nav naudas,un,visi gaida palīdzību,ko,dod veselība,ja,nav naudas .cilvēki,nav tik slimi,kā ar viņiem manipulē,izpārdod zāles.Dzīve ir skaista,mazāk domā,kusties,izklaidējies,mīlē.
1
kazjols
2. novembrī 21:07
Kā nebūs stress?Katru dienu domā kā izkruķīties.Ceļas cenas,nodokļi, bet tam,kam būtu jāceļas,tas uz pus sešiem :(
1
Megaziņa
4. novembrī 14:08
Jā, nu tiešām neticams jaunatklājums, ka ikdienas stress ietekmē dzīves kvalitāti. Mūsu tautas kalpi, ierēdņu varza un citi aizgaldos sēdošie tukšmulži nepaguruši rūpējas, lai ikvienam Latvijas iedzīvotājiem nepietrūktu dienišķā stresa devas ne brīdi. Un žurnālisti kā paklausīgi sunīši jau arī ka tik kādu negatīvu ziņu palaist gaisā. Tiek darīts viss, lai stress būtu kā ikdienas pārtikas deva. Moto: Ne dienu bez stresa!
0
Opits
4. novembrī 20:20
Taisnība. Sekas. Un, tie 80% nu nekādā gadījumā nenoteica latam septiņkārt samazinātu tā patieso vērtību. To izdarīja diktatori. Speciāli. Politiskās partijas, lai finansiāli spētu noturētos pie varas...
0
Lote
5. novembrī 09:59
Stress ik dienu, jo muzdien nepietiek naudas itin visam visnepieciesamakajam.
0
pensionars
5. novembrī 13:12
minimao algu , bernu pabaistus utt.steidzigi lai nevajadzetu ubagot sos,dienesta utt..............................................................
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi