Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
81 komentārs
Sakārtot:
trr
12. augustā 07:32
virsraksts par hormoniem, raksts par antibiotikām..
3
HA
12. augustā 07:55
Nu labi lai jau būtu antibiotikas nelieto,bet kaut ko citu vienalga lieto Tā pat pašas nekas tur neizaugs lai biznesu uztaisītu
9
Rolands
12. augustā 08:27
Nevaru saprast kādēļ tā gaļa tik negaršīga?Nevar uzvārīt buljonu.
9
bijusī audzētāja
12. augustā 08:42
Brigita Savina stāsta: “Tas ir ļoti sarežģīts process, ja gribam patērētājam garantēt kvalitatīvu un bioloģiskajiem audzēšanas principiem atbilstošu produktu. ++++++++++ Kāds sarežģīts process,nekā sarežģīta tur nav. Audzēju daudzus gadus broilerus pašpatēriņam un nekad nekādas antibiotikas vai citus sū**s nevadzēja nekad dot.
9
Valdis
12. augustā 08:42
Ja ,starpiba starp majas vistu un veikala ir tada pati ka starp dienu un nakti ! Veikala ne garžas ne smaržas ,seviški tas jutams zupā !
5
bijusī audzētāja
12. augustā 08:45
bet izauga no maija līdz augusta beigām līdz 4 kg . Protams uzmetot uz pannas 20 minutēs nebija mīksta ka juka āra, bet toties kas par buljonu bija, kas par karbonādi vai šmori. Smaržoja visa māja. Un ciktai klukstei neimanei amaksāts , lai visu laiku reklamē cik tā gaļa laba. Kā teica viens pazītams LV vetārsts" mēs jau ēdam uzpūstus embrijus".
13
Ki
12. augustā 08:47
Ķekava intensīvi pērk slavinātājus, pat Bez Tabu bija iekrituši, nu arī Neimane.
9
Nu
12. augustā 08:49
Nevar atklāt patiesību, kuru cilvēks pats nezina..
4
Cukers
12. augustā 08:52
Neticu tai "dietoloģei" nemainei kopš viņa piedalās apmaksātās pārtikas produktu reklāmās. Tātad kurš viņai maksā tā viedokli viņa publicē.
5
sendenī
12. augustā 09:03
Totāla muldēšana. Protams, ka oficiālā Eiropa ir aizliegusi augšanas hormonus un pieļauj dozētas antibiotikas, bet neaizmirstiet korumpēto Latviju. Viss PVD ir piekukuļots un Ķekava audzē monstrus.
13
Neimanei
12. augustā 09:07
Jau sen,ka klienti aptrukusies. Tagad dietas un veseligas esanas padomi un plani ir gan interneta,gan zurnalos. Atliek tikai izveleties. Tapec ta nauda japelna ar reklamam,jo pieradusi pie labas dzives! Varetu ka zeltina meklet bagatu veci,bet lolitai ta skaistuma un izveicibas nav.
11
nu
12. augustā 09:41
vislabākais tests ir kaķis-ja viņš ēd,tad ēdams.
7
es pati
12. augustā 09:46
Nē ,Ķekava neaudzē monstrus .Kurā vietā ir pirkti Ķekavas monstri? Man nav gadījies tādus nopirkt . Ķekavas cālis sver +_ 1,5 kg. Vai tas ir monstrs?Par kādiem 4 kg tiek rakstīts ? Laikam kopēja būs tītarus audzējusi . Šie cāļi ir tā selekcionēti ,ka ātri veido gaļas masu .Nu tāpat kā daudzko zinātnieki selekcionē ,kaut vai pundurābeles ,kuras jau otrā gadā dod ražu ,bet lielu augumu neveido. Nu lūk ,šie cāļi aug ātri ,bet ēd daudz .Antibiotikas tiek dotas tikai dzīves pirmajās dienās .Diemžēl cāļi dzīvo slēgtās kūtīs ,tāpēc kaut kāda aizsardzība pret slimībām ir nepieciešama
19
vai nav vienalga
12. augustā 10:06
teica Old Vāverlī, līķis paliek līķis!
6
Ots
12. augustā 10:17
Redziet ja dzīvnieks salimis vai tāds izskatās ,tad pēc likuma to nevar kaut ,bet jāārstē ar antibiotikām
3

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi