Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
13 komentāri
Sakārtot:
ome
21. aprīlī 07:45
Bet kāpēc mums jāģērbjas humpalu drēbēs?
0
īpaši stulbs
21. aprīlī 07:50
Angļi velk spāņu drēbes, latvieši ķīniešu. Skaidrs, ka mums Ķīna tuvāk nekā Spānija, bet angļiem atkal tālāk.
0
:(
21. aprīlī 08:54
Nožēlojama valsts, ja paši nespēj savus karałus apgērbt
0
kā tad
21. aprīlī 09:58
Ne Ketrīnai ir laiks ,ne iespējas pētīt veikalu piedāvājumu. Tur visu nosaka stilisti un karaļnama modisti, kas arī bērniem iesaka un piemeklē drēbes. Uz karaļnamu plūst simtiem modes namu un bredu piedāvājumi. Tad arī atbildīgie saskaņo tikai galvenās līnijas un krāsas. Un katram pasākumam ir stingrs reglaments kā jāizkatās visiem karaļnama pārstāvjiem. Tur nevar katrs vilkt ko grib un kas ienāk prātā. Katram pasākumam savs tērps, kas tiek uzšūts vai sagādāts ievērojot pasākumu kalendāru. Ne Keita iet pa veikaliem ne online iepērkas. Viņai ir citi pienākumi. Un tur ir vesela cilvēku komanda,kas to dara gadu desmitiem.
0
Jāzeps
21. aprīlī 09:59
DIEVS SAKA,=ko acs nav redzējusi un auss nav dzirdējusi,un ko cilvēks nespēj iztēloties,to Dievs ir sagatavojis tiem,kas Viņu mīl.(Pāv.1vēst.Korint.2-9) JĒZUS VIŅIEM SAKA,=Es Esmu ceļš,patiesība un dzīvība,=neviens netiek pie Tēva kā vien caur Mani. (Jāņa Evang.14-6) JĒZUS MĀCA,=nesiet,vediet bērniņus pie Manīm,kāmēr bērna dvēselīte ir tīra,nav neatgriezeniski saindēta ar Eiropas, Holivudas,Vatikāna apkrāsotu Marijas dēlīšu,koprofilijas tikumības,visatļautības elementiem. Neliedziet,nemāniet,vediet bērniņus pie Manīm,pie svētuma,pie patiesības,pie Jēzus,kas ir mūžīgā dzīvība. Neaizpildiet bērniņa dvēselīti ar meliem,nenozodziet bērniņam bērnību,melojot ka salavecītis ir reāls,nemelojiet,=aizstājot Kristus dzimšanas dienu ar salavecīša ziemsvētku eglītes gardumiem,ar svina laimes liešanu,ar ķekatām,bluķa vilkšanu,ar likteņdārza veidošanu,un citām okultām lietām t.t..Bērniņš,kurš barots ar Eiropas un Holivudas tikumības garīgo koprofiliju,brieduma gados nopircis ministra portfeli, zagt,melot arī nokaut pratīs,bet bez Jēzus mīlestības genētikas savā sirdī, būdams bezdievīgs par tautiešiem nerūpēsies. Dadžu krūms nevar ražot vīnogas.. Tāpēc gimenēs un valstī viss jūk un brūk, tāpēc ka bez Jēzus, no bērna kājas atrodamies zem okultisma,netiklības,elkdievība,burvestības,alkatības iznīkšanas un nabadzības lāsta un t.t.. Vatikānam sagrozot Sv. Rakstus,nostumjot Dievu,Jēzu Kristu otrā plānā,uzspiežot pielūgt koprofīlijas produktu,sievas Marijas kareklīšus un koka ikonas,(kam ir malkas vērtība). Dieva acīs tas ir iznīkšanas lāsta aktivizējošs elements. Godājot sievas Marijas ikonu, miljoniem dzīves navigācija ir iestādīta labprātīgi nonākt ellē. Bērni mīl slavēt Dievu. (Jauks bērnu koris-You Tube,=Yeshiva Darchei Torah Choir - Shalom Aleichem) . https://www.youtube.com/watch?v=-52MWBzal2c
0
Jāzeps
21. aprīlī 10:00
ARĪ MAZOS BĒRNIŅUS Viņam pienesa,lai Viņš tos svētītu.Bet mācekļi to pamanījuši ,tos norāja. Jēzus turpretim tos pieaicināja un sacīja,=laidiet bērniņus pie Manis, un neliedziet tiem,jo tādiem pieder Dieva Valstība. Tiešām Es jums saku,=kas Dieva Valstību nesaņem kā bērniņš,-nenāks tur iekšā. Bet tad kāds augstas kārtas bagāts jauneklis Jēzum vaicāja,-Labo Mācītāj,kas man jādara,lai es iemantotu mūžīgo dzīvību? Jēzus vaicāja,-baušļus tu zini ? Tas atbildēja,=to visu es esmu turējis no mazotnes. Kad Jēzus to dzirdēja,-Viņš teica,=vienas lietas tēv vēl trūkst,=pārdod visu,kas tēv pieder,un izdali to starp nabagiem,tad tēv būs manta Debesīs, tad ņem savu krustu un seko Man. Bet viņš ,to dzirdēdams,ļoti noskuma,jo viņš bija ļoti bagāts. Bet kad Jēzus to redzēja,Viņš sacīja,=Cik grūti tiem,kam daudz mantas,iekļūt Dieva Valstībā. Jo vieglāk ir kamielim iziet caur adatas aci,nekā bagātam ieet Dieva Valstībā.(Lūk. Ev.18-15)
0
Ija
21. aprīlī 12:35
Ļoti jauks pāris,vienkārši brīnišķīga ģimenīte,prieks par viņiem!
0
ccr
21. aprīlī 12:39
http://lostworlds.lv/go.php?1139587002
0
Kallis
21. aprīlī 12:53
Keitai ir savs stils, par kuru viņa ir pārliecināta. Viljamu taču viņa savaldzināja.... Viņa māk sakombinēt visu tā, ka vienā veikalā un tajā brīdī visu nemaz nevar nopirkt. Tas ir ļoti dabiski, ka viņa grib, lai viņas bērni izskatās tā, kā neizskatās neviens cits. Keita negrib, ka ap viņas bērniem apkārt būtu tikai kloni un kopijas.
0
SS
21. aprīlī 14:05
domāju, ka šamējiem lētāk un labāk būtu noalgot vienu labu skroderi, kas viņiem tās štātes pats uzšūtu pēc Ketlīnas u.c. vēlmēm.
0
kromvels
21. aprīlī 14:43
ketrīna ir sīkpirde ne ķērcogiene, bet viņas uzšāvējs - triviāls smerdelis.
0
kas ir,tas ir
21. aprīlī 22:38
Taapeec,ka Spaanijaa beernu apgeerbs ir uz augsta liimeña,taa teikt,houte couture par nopeerkamaam cenaam.
0
Badathors
23. aprīlī 14:37
Tāpēc, ka vārdi fiesta un siesta sanskritā iztulkojas, kā piesta. :) To, ko "pieš".Neandertāļu raganas zanačka.
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi