Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
47 komentāri
Sakārtot:
Mārtiņš Pāvils
8. novembrī 03:04
Divdomīga situācija. Es nekad neesmu bijis Ibizā, bērnus tālāk par Klaipēdu neesmu aizvedis un tad ar tik uz dažām stundām, bet te sabiedrības krējums aicina sev ziedot?! Ja atļāvās Ibizu, tad labi pelnīja, lieli soc nodokļi, sekojoši jābūt apmaksāta operācija Latvijā, Latvijas ārstiem labi zināmai slimībai. PAR KO RAKSTS? Par izlutinātu skuķi, kura savas augstprātības dēļ riskē ar savu dzīvību, vaļājas dārgos pēļos(foto), bet tajā pašā laikā nav kauna diedelēt naudu? Varbūt rakstam vajadzēja būt ar citu pieeju - cilvēks maksājis lielus nodokļus, tādēļ neko nav iekrājis nebaltām dienām, bet valsta apmaksā tik apendecīta līmeņa operāciju.. Es protams vēlos, lai jaunkundze izveseļotos, bet es diemžēl neziedošu. Es, kā smēķētājs, soc nodokli maksāju dubultā. Mani vairāk baida situācija, ka veiksmīga iznākuma gadījumā, rasies kaudze ar kloniem, kas ignorēs Latvijas medicīnas spējas, bet gaudos pēc ziedojumiem.
dvaits vāgners
8. novembrī 05:33
ok vismaz godīgi pasaki ka negribi lai viņa izārstējas jo viņa atļāvās aizbraukt uz ibizu lai tā būtu but it's ibiza bitch ... so ... es gribu lai sanita ārstējas un izveseļojas tāpēc ziedoju ... varbūt latvijā tomēr beidzot laiks ieviest modernas ārstniecības metodes ... varbūt uztraucies par to vietā drīzāk ... vēl blakus rakstā teikts ka cita sieviete brauc uz lietuvu veikt cilmes šūnu transplantāciju ... tātad lietuvā var to izdarīt bet latvijā nē ... tas taču ir pazors kā varēja 30 gados tā sadirst veselības sistēmu ... un tagad 30 gadīgajai sanitai tā dēļ ši murga smagi jācieš ... bildes ar vācu slimnīcu godīgi neizskatās pēc baigās luksus vietas kā gribi pasniegt ... taču tur vismaz ir vis nepieciešamais lai veiktu atbilstošu ārstēšanu ... sanitas bilde ar suņiem ļoti skaista zvēru pavēlniece patīk ...
Aivars
8. novembrī 05:39
Bilde redzamos sunus lai uzturetu un koptu ,vajag lerumu naudas...
dvaits vāgners
8. novembrī 05:46
suņi ir terapeitiskie un tie ir iznomāti uz dažām stundām lai sanita varētu ar tiem spēlēties veikt suņu terapiju ... ok šo laikam neavjdzēja teikt jo tūlīt sabiedrība būs sašutusi ka vēzi grib ārstēt ar suņiem ... rīta panorāmā atkal būs cilvēkiem jāskaidrojas ...
dvaits vāgners
8. novembrī 07:57
ok bēdīgā bilde tomēr izrādījās no stradiņiem ... bet varētu būt arī no magadanas abgabala slimnīcas tik pat labi ... un kurš mani tik aktīvi mīnuso sešos no rīta kad visi vēl guļ vai pošas uz darbu ... kādam iegadījusies agrā dežura maršs pie pacientiem ... sanita lai veicas izturēt un atgriezties drīzāk turpināt ārstēties vācijā ...
Marika
8. novembrī 08:14
dwight wagner, cik jūs esat aprobežoti tajā pulciņā ar visiem didžiem un donātiem, valkīrām un cik vēl spējat vārdus izdomāt. Bet situāciju jūsu troļļošna nemaina, par nožēlu Sanitai. Vai tiešām jums šķiet, ka iepostojot savu nonsense 15 reizes tas iegūst kādu jēgu, jeb maina "ziedotāju" uzskatus vai viedokli ???
Kurmis
8. novembrī 08:16
vateni "dvait", tevi vajag nosist kaa traku suni par spamoshanu. Un ljoti jauki ka netradicionaalajai sharlataanismu daamai vairs neziedo vis. Pretiigs gadiijums ar ziedojumu izkraapshanu izshkjeshanai uz daamas stulbiibaam.
Marika
8. novembrī 08:32
Dwight, ja jau tu esi advokāts tai neprātīgajai mātei, tad pastāsti viņai arī visu patiesību par cilmes šūnām. Tas ir noziegums: radīt cerību bez zinātniski medicīniska pamatojuma un ļaut ticēt šarlatāniem. http://rus.jauns.lv/raksts/znamenitosti/304016-ne-rak-drug-nazval-neozhidannuyu-prichinu-smerti-karachentsova varētu te ielikt neskaitāmus linkus arī citās valodās, bet domāju, ka es negremošu jūsu vietā tos salmus..
dvaits vāgners
8. novembrī 08:46
cilmes šūnas veic citai sievietei .... sanita ārstējas ar lokālo ķīmijterapiju ... pret to tev arī kas latvijā labāka jo izkrīt mati un zobi ??? un loģiski latvijā nevar veikt lokālo ķīmijterapiju ja nevar ievadīt zāles pat vēnā kā tad varētu gribēt lai tās ievada audzējā ... un kas rakstā jāredz tur nav nekāda zinātniskā pētījuma tikai kaut kāds viedoklis ko kāds isteicis krievijas talk šovā ???
Marika
8. novembrī 08:55
Jā, tā tiešām ir "augstā zinātne", apglabāt ar matiem un zobiem... tieši tāda nostāja jums ir bijusi kopš Sanita atteicās no ārstēšnas un uzticējās uztura bagātinātājiem, labām domām un ļaundabīga audzēja ignorēšanas.
didzisdonats
8. novembrī 09:41
uz ibicu sanita brauca strādāt kā modele un veidot modeles karjēru ... acīmredzot varbūt tā neizveidojās tik spoža un tāpēc nākas tagad lūgt ziedojumus lai atgūtu veselību ... ja viņai būtu daudz naudas tad diez vai lūgtu palīdzību ... taču viņa vismaz mēgināja ko panākt un gūt panākumus kā modele es neredzu par ko viņa būtu tāpēc jānosoda ... daži spēlē ignoranci ka cilvēki neatšķir lokālo ķīmijterapiju no vispārējās ... tāpēc varot jau arī iziet ķīmiju latvijā ... bet ja ir lielāks audzējs tad loģiski efektīvāk ir veikt lokālo terapiju nevis indēt vienkārši visu organismu ... vai mēģina pateikt ka viņa vācijas klīnikā tikai uzturās nevis ārstējas ... bet ja pirms tam viņa cieta sāpes bet tagad nē tad tas noteikti nav šīs klīnikas nopelns ...
Dace Sloka
8. novembrī 11:30
Nu neziedo cilvēki netradicionalai medicīnai ārzemēs. Tā ir viņu briva izvele. Cik var, ja katru dienu kāds lūgums. Un Sanitas tik uzbāzīgs. Vai nevarētu klauvēt pie bagātajām durvīm. Uzņēmēji, biznesa ļaudis, firmas. Un galu galā saeimas deputāti ar lielajām algām. Interesanti kurš un cik no viņiem ir ziedojuši.
Anita Groholska
8. novembrī 12:30
Apriebies ,visiem maksat.Ar izturibu jauznem slimiba,Jau nekaunigi paliek,ka drikst uzrakstit,ka par lenu dodam ziedojumus.Katram savs dzives cels ejams,visi nomirsim.Katram savs laiks.Jacinas pasai,ne japrasa no tautas.Cik var dot visiem.Katram slimajam ir ipass stavoklis,visi grib buut veseli,bet..nevajag klut nekaunigiem,un japalaujas tik uzsevi.
Ginta Ehrenberger
8. novembrī 14:02
Pieprasiit cilveekiem apmaksaat visaadas ekstras ,kas tiesi neattiecas uz veeza terapiju , kuru nevar izdariit Latvijaa , ir mazliet bezkauniigi. Sunu terapija , laba izguleesanaas ,nostiprinaasanaas,svara audzeesana kaadaa luksusa kliinikaa ... kamdel tad nepieprasiit veel kaadas kosmeetiskaas proceduuras , laba garastaavokla radiisanai ? So naudu ziedo cilveeki ,kuriem taas taa kaa taa knapi pietiek izdziivosanai . Ja jebkurs veeza slimnieks veeleesies par daargu maksu aarzemees aarsteeties , ziedotaajiem pietruuks naudas . Ir realitaate jaaredz . Un kauns taadai valstii ,kur smagi slimiem pacientiem ziedojumus jaaluudz ! Vaacijaa kaut kas taads nevar notikt.
Kurmis
8. novembrī 14:37
Un ko taadas debiilaas migrantenes eerenebrgeres lien shurp vemstiities uz valsti? Pati tak atzini ka nekauniigaa daaminja vaac naudu prieksh izklaideem un ekstraam. Kas, valstij shai tas buutu jaasponsoree, ka shai gribaas sunjus pabuchot un ibizaam braukaaties? Nu un otrs, tajaa tavaa vaacijaa, kuraa tu esi pamaukojusies zem bagaata vaaciesha, ir aptuveni 15% ienaakumu nodoklis tiiri uz mediciinu. Ar taadu pikji mediciinai visaa visumaa pietiek. Tikai atskjiriibaa no tavas vaacijas ,suunu ciemaa tuudalinji labaak naudinju njems aploksniitees, nekaa maksaas nodokljus. Un tur nav vainiiga valsts, taa ir tuudalinju pashu griba.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi