Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
146 komentāri
Sakārtot:
Volands
13. janvārī 06:59
Kārtējā Tvaika ielas paciente, kuras červonvci pārvērtīsies tualetes papīrā.
26
Sarkasms
13. janvārī 07:05
Jo lielāks "dziednieks" , jo lielākā bomžatņikā un čuhņā dzīvo, un protams konsekventi nebrauc ar Bentley :D
18
paldies
13. janvārī 07:11
personigi mani no patriotisma izdziedinaaja OIKERI un vinu draugi
7
Jbv
13. janvārī 07:40
Krastiņa klāt-ir tač sestdiena! Un atkal Krastiņai maizīte jāpelna, vienalga kā. Šoreiz mums piedāvā dzuednieci-orangutānu, kam smukas zobu plates mutē. Šī man patīk- ''dziednieki tagad uz katra stūra, bet tik es viena esmu īstā gaismss nesēja''. Eu, kasjauns, vai pie jums nav redaktora, kas krastiņu un dvēseļu apkopēju nelaistu klāt? Cilvēki taču to visu jūsu piedāvāto žļurgu redz, vai nav kauna tracināt ar kradtiņas bubuļiem brīvdienās?
12
Reeno
13. janvārī 08:02
Vēl viena,,īstā,, dziedniece. Sajutusi spējas pirms 10 gadiem. Jā šizofrēnija jau būs pa 10 gadiem ielaista...Vajadzēja uzreiz pie psihiatra aiziet...tabletes izrakstītu. Un varētu turpināt kopt gotiņas...
17
VEIS
13. janvārī 08:16
UN KA VEL SAPROT KO DARA , SKIPELE NAUDU , CEKUS NEIZSNIEDZ , DZIVO PA PIRMO , KAMER TIE KAS IET PIE VINIEM ATTOPAS KA TIEK MANITI. VISLABAK IR TIEM DZIEDNIEKIEM KURIEM PIEMIT KAUT NEDAUDZ HIPNOZES SPEJAS .
8
Esso
13. janvārī 08:56
un cilvēki tam visam tic???
9
cipiņš
13. janvārī 08:59
Tauta , tik neticiet šitiem sūda śarlatāniem - pareğiem, kas pilna Latvija , kā sēnes saauguši !!!
13
sātans sver 50 kg
13. janvārī 09:02
cietuma sedinat vajadzetu gan tos dziedniekus aferistus, krapniekus, gan žurnalistus kas tos reklame jo žurnalisti jus tak esat viņu lidzdalibnieki viņu krapsanas shemas, laikam jau nauda nesmird
14
ann
13. janvārī 09:07
Labrit.Klāt pasaku rīts.Bezkauņas.
8
Saulesmeita
13. janvārī 09:08
Dievs katram devis savu galvu uz pleciem ar ko domāt, sev problēmas sataisīt un pašam sevi arī dziedināt. Kāpēc tādus rakstus pieļauj publicēt un cilvēkiem prātu čakarēt?!
12
Juhans
13. janvārī 09:19
Īsts dziedniece atšķiras no neīstajām ar to, ka nes Dieva vārdu sirdī, cenzdamās iet Kristus pēdās, viņa centšas savienot ticību un dzīvi, saskaņodama katru savu soli, domu un darbu ar Bībeles mācību.
30
Fiskāls > Juchans
13. janvārī 09:19
Tā jau Oliņiete no Mēŗnieku laikiem!
6
par tā saucamajiem dziedniekiem
13. janvārī 09:20
Problēma ir tā, ka ļaudis ir ļāvušies daudz un dažādiem meliem un tas viņus padarījis par vieglu upuri cilvēkiem, kuri vēlas iedzīvoties uz citu rēķina ar ne pārāk ētiskām metodēm. Cilvēkiem ir nepieciešama fizioloģiskā veselība un prāta labsajūta, bet dzīve diemžēl nav nepārtraukta labsajūtas sesija. Nelaimes un slimības skar gan mūs, gan mūsu ģimenes un draugus, un šajās situācijās apkārt sāk spietot ekstrasensorās maitu lijas. Dziednieki nav nekas cits kā ciešanu parazīti. Dziednieku biznesa plāns ir gaužām vienkāršs un neētisks kā paralītiķa izvarošana. Dziedniekiem ir tikai jāparūpējas par to, lai viņiem būtu klienti. To var panākt, utilizējot cilvēku bailes un nedrošības sajūtu, stāstot viņiem, ka ārsti un medikamentu ražotāji ir alkatīgi briesmoņi, kuri grib saviem pacientiem iebarot pēc iespējas vairāk tablešu, kuras nevis dziedē, bet bojā kuņģi un aknas un uzkrāj miesā toksīnus. Ne visi mediķi ir izcili, "pateicību" gribētāji arī nedara godu citiem profesijas pārstāvjiem. Arī medikamentu ražotāji ir pārkāpuši likumus, bet tie ir atsevišķi gadījumi un neraksturo visu nozari. Atcerēsimies, ka medikamentu iedarbība ir apstiprināta ar faktiem, bet dziednieku darbībām ir 0 garantijas. Cilvēki griežas pie dziedniekiem ar visdažādākajām slimībām, bet dziednieki ir vienīgie, kas šīs slimības ir pelnījuši. Bet nē, tā vietā viņi iegūst ētera laiku un reklāmu savām apšaubāmajām aktivitātēm.
13
juta
13. janvārī 09:22
Es dziedniekiem ticu, jopati sava laika tiku izarsreta no slimibas,kuru arsti nemaceja, tapec mani, sie slimie komentari neskar. Un par gerbsanos Valda ari pareizi saka, ka cilveks grib, ta lai gerbjas, ja kadam nepatik, lai neskatas. Zelta vardi.
47

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi