Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
kazjols
13. janvārī 08:40
Es tādus vārdus katru dienu dzirdēju no sava tēva, tāpēc man ir mazvērtības kompleksi.
Mastadonts
13. janvārī 10:16
Tie ''eksperti'' ar saviem padomiem var iet... Pusaudzim ir jāpierot pie tā, ka viņam nav tikai tiesības, bet ir arī pienākumi. Viņi tiek lutināti un ''saudzēti'', rezultātā izaug infantīli pieaugušie.
Iznjemot tiesibas
13. janvārī 14:49
Ir ari pienakumi un kamer pats nepelna un nav savs jumts uz galvas,dzivosi pec vecaku likumiem!Tatad,palidzeshana majas darbos un rekjinshanas ar citiem majas iemitniekiem!Un ja kaut kas nepatik vai nav pieejams jaunais i phone ,var mierigi pec skolas pastradat mc donalda,vasara palasit senes vai ogas.Darbs dara brivu!Ari no mulkjigam domam!
diplomātija
13. janvārī 15:37
pusaudzis ir arī cilvēks. Katram cilvēkam jāpieiet savādāk. Uz vienu var pateikt stingri,otram ar humoru.Mums ir vajadzīgs rezultāts.Ja mazais nokritis,uzpūšam uz savainoto vietiņu,samīļojam un ātri novēršam domas uz kaut ko citu. Diemžēl lielākā daļa vecāku prot tikai pavēlēt. No pieredzes zinu ,bērns dabūja ne tik labu atzīmi,uzreiz tika bargi sodīts,tagad mātei ar meitu attiecības nekādas.Vecāki ,jūs esiet vecāki 24 stundas dienā.jā jūs esiet noguruši,bet attiecību labā iedzeriet lieku kafijas krūzi,izejiet ar bērnu ārā,nevajag daudz,rezultāts būs.
vecis
13. janvārī 17:08
Mana tā saucamā "māte" pret mani bērnībā un pusaudžu gados izturējās kā pret pēdējo mēslu, es tiku publiski pazemots, apmelots un salīdzināts. Protams, ka es nekad nebiju labāks/vērtīgāks. Kad jau divdesmidgadnieks, reiz pat uzbruka ar nazi. Tagad viņa nekādi nesaprot kāpēc es nevēlos par viņu neko zināt.
1985
13. janvārī 18:10
Tie sīkie jāslānī lai zin savu vietu.
Vija
13. janvārī 19:15
Ka jutas pusaudzis ja dzerajtevs vinu apmelo ierodas radu svita un draud izmest vinu no majasy
Pusaudzi ir cilveks
13. janvārī 22:40
Un diplomatija ari shad tad vajadziga!Bet nenormali ir bernu tiesibu slydinataji perversa forma!Jo berns vel daydz ko nesaprot un tas grauj tikai cienju pret vecakiem un pieaugushiem cilvekiem vispar!Neatbalstu roku palaishanu,apsaukashanu,pazemoshanu.Bet kad kvankjis iedomajas sudzeties ka vinjam ludz majas stradat,palidzet,vai ka neperk pedejo i phonu un vinjsh pasudzas,ka tiek morali iespaidots!Nu piedodiet!Musu berniba kaut ka ljoti labi tika gala bez visadiem psiholigiem,barinjtiesam,socialiem pedagogiem!Un cilveki ir uzaugushi ar atbildibas sajutu un cienju pret apkartejiem!
Noyb
14. janvārī 17:21
Ta tikai pasi pretekli doma. ;) Realitati neiespaido viedokli.
Fathers
17. janvārī 10:57
Nu nezin Es savejo jakas noslanu ka malkas pagali lai nevar nedelu sedet un vis ok Ja sak sudzeties tad piedavaju dzivosanu internatskola un tad viss sudzibas uzreiz pazud
Whatsapp
22. janvārī 18:56
Website: https://www.whatsappmarketing.ltd/?lang=en Contact US: info@whatsappmarketing.ltd We have got a huge active and classified whatsapp account database,which can help the our clients to promote their products or related service to their targeted clients in short time. Whatsapp Is Similar To SMS But It’s Not Only Text Message But Can Also Transfer Other Pictures, Voice Mail And Video. The Most Important Thing Is That All Kinds Message Transferring Are Free Of Charge! Thus, Whatsapp Promotion Is Very Well Like. Up to early 2014, there are more than 400 million active whatsapp account in Hong Kong. Market penetration rate reached 96%. This is ranking No.2 market penetration rate in the world. The simple style help to win a good reputation. Now it become a ‘must have item ‘when installing a new phone. People is relied on it. Thus, whatsapp marketing promotion is the favorite in marketing promotion under this whatsapp upsurge. We are not only can do a massive whatsapp promotion in HK but can send those whatsapp message globally.(Eg. Macau, Taiwan, Singapore, Malaysia, Australia, USA, Europe etc.) We are providing a wide, global one-stop Sales & Marketing service. Message Will Be Sent In A Short Time. Message will be sent within 5 working days after confirmed the bill. This can help to share the new products' pictures and videos with clients immediately . Discount info or other important notices can be also sent which is very effective. Whatsapp Accurate Marketing We have massive classified active whatsapp accounts database in HK. Which is very efficaciously. Obey HK Law Strictly We obey General Information Regarding the Unsolicited Electronic Messages Ordinance strictly. We have never sent the messages to the 'Do-not-call registers'. Our clients can do their promotion reliably. Tailor Made Text You can creat your own being promoted text with active and cute emoji. We will help to send it out.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi