Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
24 komentāri
Sakārtot:
Jam
2017. gada 14. septembrī 06:47
Ka govis tagad dzemdes . Dzive bez jegas. Pareizak sakot, tagad ari govis dzemedes kuram tels vairs negrib kapt. Ari kautkads Sorosa projekts laikam.
Hmm
2017. gada 14. septembrī 07:19
Un kā būs, kad spermas donoru bērni sāks vairošanas nolūkos izmantot savu pusbrāļu vai pat tēvu spermu?
2017. gada 14. septembrī 07:46
Rīts sākas ar pederastu, liberālfašistu "ziņām".
2017. gada 14. septembrī 07:46
Rīts sākas ar pederastu, liberālfašistu "ziņām".
andulis
2017. gada 14. septembrī 09:15
Nu protams, ka šādu sieviešu dzīves labklājības līmenis ir augstāks. Ne katra ''dāma'' var atļauties mākslīgās apaugļošanas procedūru , kuras cena var sasniegt 6000 eiro. Valsts atbalsts ir visai niecīgs, mazliet virs 1000 eiro par reizi, procedūra var arī neizdoties. Bet pirms tam jums jāiziet dažādas procedūras, izmeklējumi un regulāras pārbaudes, līdz pat operācijām. Kas ,protams, jūsu makam atnesīs krietnus izdevumus, kuri var pārsniegt 1000 eiro. Bet tā ir cilvēku personīgā izvēle, kā tikt pie tā bērna. Valstij jau nu tas vismazāk interesē.
fd
2017. gada 14. septembrī 09:25
Piedāvājums vecām feministēm. :D
:)
2017. gada 14. septembrī 10:04
Nu ārsti arī iesaka grūtniecēm vakcinēties. Pirms daudziem gadiem ārsti ieteica Camel, kā veselīgākās cigaretes un mūsu pašu Apinis sak, ka Coca Cola esot varen veselīga, jo tak sponsorējot kopā ar McDonalds olimpiskās spēles... Nemaz nerunāsim par tiem neskaitāmajiem "ārstiem", kuri tvveikalu skatlogos iesaka visu to lērumu multivitamīnu, diētas tablešu un čurāšanas tablešu, kas pa visu pasauli saražoti un ar ārsta ieteikumu tiek padarītas par vislabākajām, visrevolucionārākajām un vienīgajām kas tev palīdzēs. :) Nu īsāk sakot - dakteri vispār ļoti daudz visādu ko iesaka :) Kāpēc tam pievērst uzmanību? Debesis ir zilas, jūra ir slapja un "ārsti" iesaka visu pēc kārtas.
egoisma sekas
2017. gada 14. septembrī 10:13
Tas nekas,ka bērni nezinās,kas ir viņu tēvs un pat teorētiski to nevarēs atrast,ja to vēlēsies.Nieks,ka būs jādzīvo ar briesmīgu un pazemojošu apziņu,ka viņu tēvs ir cilvēks,kurš ir izvēlēts no kataloga kā prece,un spermu nodevis peļņas nolūkos.Bērna fiziskā veselība varbūt arī būs normāla,bet garīgās veselības ziņā viņus gaida visas iespējamās problēmas-mazvērtības kompleksi,hroniska depresija,nespēja veidot normālu ģimeni,milzīga uzņēmība pret alkoholu,narkotikām un citām apreibinošām vielām un neskaitāmas citas problēmas...
kartejais sodomitpropogandas raxts
2017. gada 14. septembrī 10:47
un pec tam tas kas bus dzimis no spermas donora, paargulees ar spermas donora veel taadu pashu otru dzemdeeto, un kas finaalaa-asinsgreeks, un no abiem dzimis daarzens, par kuru jau redzeejaam saagu no UK.
4444
2017. gada 14. septembrī 10:49
speciali tas tiek darits. lai izzniideetu dabisku vairoshanos un gimeni, kas ir specigaakais instruments veselaa sabiedribaa. propogandee vientuljaas ku.ces, kuras nekad neizaudzees psihiski veselu cilveeku.
Vesma
2017. gada 14. septembrī 10:56
Pilniba piekritu. Tagat tik daudz, to saucamo viriesu, ir nodzerusies, pretigiem purniem. Un no tada vel bernu? Sausmas. Bet tie kas nodod spermu ir parbauditi. Tur nebus dzeraju un visadu citadu kinokroplu.
Ivka
2017. gada 14. septembrī 11:19
Vēsma, bet kas Tev liek vispār ielaisties ar kaut kādiem dzērājiem un citādi defektīvajiem?
JĒKABS
2017. gada 14. septembrī 11:33
Tas viss ir murgi un muļķības....Sekss ar vīrieti uzprasiet normālai sievietei nav un nebūs nekas labāks...Ir visādi paņēmieni apmierināties un seksot...Bet pašas sievietes saka ka nav nekā labāka par vīrieša locekli...Un ja vajag bērnu viņam vajag tēvu ...un priekš sievietes tā ir laime sekss dzīvs ar vīrieti ģimene un bērns ...Tas ja arī notiek tad tas nav normāli Tas sekss ar vīrieti tas ir skaisti un nevar būt nekas labāks Ja sieviete to izvēlās tad viņa nav normāla ...Bet tas ir izdevīgi DAKTERĪŠIEM un viņi arī sacer visādus rakstus....Dakterīši ir IZLAIDUŠIES un var rakstīt ko vēlās ...Un varbūt ir kas notic viņu muļķībām
obama miera balodis ,kur lido tur @
2017. gada 14. septembrī 12:02
Varbūt kāds atcerās, kāpēc Latvijā bija ieviests pirmās nakts likums ? Tiem kuri neatcerās tie,var vēlreiz rūpīgi noskatīties filmu "Drošsirdis" .PSRS laikā spermas banku mainija ar Igauniju un Lietuvu.No kurienes ir šī delfu reklamētā sēkla varat minēt paši.Cik esmu novērojis ,Latvijā iegādāties labu preci nav viegli ,pārsvarā kaut kāds secon hand ,Kas jums lieks domāt ,ka šajā maksas pakalpojumā būs citādi ,Ja reklāma delfos ,tas ir labs arguments.
Sieviete
2017. gada 14. septembrī 12:25
Tie ārsti ir slimi. Nav nekā labāka kā sex ar vīrieti, kad viņš sievieti piepilda, un tad rodas bērniņš ... Nemužam neļautos, lai mani apaugļo kā govi ...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi