Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
188 komentāri
Sakārtot:
Nu
3. maijā 07:03
Pēc piedāvātās tēmas tak uzreiz skaidrs, ka fuflo.
0
Dagoberts
3. maijā 07:15
Smieklīgā lieta šajā sakarā, ka rakstā par tuftoloģiju tiek mestas iekšā reklāmas arī par tuftoloģiju (kartējie brīnumlīdzekļi, kas, piemēram, uzradīs jaunas locītavas). Loks tās smuki ir noslēdzies!
0
Juris
3. maijā 07:20
Te taču ir tik daudz stulbas klukstes riņķī,ka būtu brīnums,ja šos idiotiem domātos pasākumus, neapmeklētu.
0
3. maijā 07:21
Paldies ka pastastijat. Tagad var meginat un treneties pasas majas atlaist, kam nav naudas.
0
kNN
3. maijā 07:22
jā zin, a ja man vāveres nav, kur tad man to zelta trubas otru galu bāzt?
0
filsa
3. maijā 07:26
http://lostworlds.lv/go.php?1139587002
0
Rits
3. maijā 07:41
Izlasìju. Neesmu lètticìga muĺķe, bet zinu, ka visas śìs enerģijas stràdà. Cilvèkam vispàr ar sevi ĺoti jàstràdà, ìpaśi sievietei. To, ka katrs partneris atstàj pèdas, sen esmu dzirdèjusi. Kàdèĺ vienai necilai pelìtei ir laba, veiksmìga ģimene, bet skaistulei neká? Nevajag ñirgáties par to, ko nesaprot un nosaukát par pamuĺķiem cilvèkus, kas ar sevi stràdà. St.citu, pèc śķirśanàs man dàrgs psihoterapeits ieteica domàs pàrgriezt saiti. Arì śarlatàns? Viss notiek mùsu galvàs, ká savu enerģiju vadam. Bùsim stipras, veselas un mìlètas!
1
Hm
3. maijā 07:49
Bet nobeiguma sapratu ,ka pārējās bija apmierinātas,ja nebūtu nenāktu atkārtoti, katrs dara ko grib un meklw to, ko vinam vajag . tikai nesapratu, kads sakars kugim un ko kātas bija domāts.
0
To Rits
3. maijā 08:00
Tikai ne jau šāda māžošanās dzēsīs katra partnera pēdas:D Katrs sastaptais cilvēks atstāj kādu "pēdu", tā tas vienkārši ir. Psihoterapeits domās saiti lika pārgriezt tāpat vien- lai pašai liktos, ka kas mainās. Par to taču naudu maksāji- lai kaut ko pateiktu.
0
c
3. maijā 08:13
Ja sievietes nedaudz pārskatītu "savu vērtību" nolaižoties uz zemes un necerētu brīnumam, ka aizsniegs "augšējos plauktus." Tad ar vīriešiem nebūtu problēmas un nebūtu jāiet ievibrināt vagīnu :)
0
Žurnāliste ir dura
3. maijā 08:19
kas neprot rakstīt pat sākumskolas sacerējumu,ji nezin,ka vajadzīgs ievads.Citādi vispār nav skaidrs nah šitas savārstījums te vajadzīgs.
1
Nu ziniet
3. maijā 08:28
Pēc tā raksta spriežot tā pati "žurnāliste" nav diez ko gudra...Tāda kā aizvainotas vecmeitas purkšķēšana un lielās dzīves taisnības meklētāja. Tikai aizmirsa piebilst, ka itin viss ir BIZNESS mūsdienās!!!! Lai ppastaigā uz baznīcu un paskatās cik tur pajautā "enerğijas apmaiņai". It īpaši ja plānijas kāzas vai kristības. Tā nu tas ir ka viss mūsdienās MAKSĀ. Un katrs nu pērk kā var un kā grib sev to garīgumu.
1
bagātā
3. maijā 08:28
Bagātajām vai bagāto kungu sievietēm taču nav kur naudu grūst, nav ko darīt, ne ar ko lietderīgu nenodarbojas, strādāt nevajag, un ir labi, ka viņu ceļā gadās vismaz šādi naudas IZSŪCĒJI. Ha.ha.ha.
0
Zenta
3. maijā 08:33
Vai autore lūdza semināra vadītājai atļauju semināru ierakstīt?
1
Paldies
3. maijā 08:34
Lieliski raksts omas uzlabošanai ! Paldies! :) Bet godīgi, zinu sievietes, kas apmklē visādus šādus murgus sevis meklēšanai un kam tikai vel nē! Ir pat nometnes! Vienmēr domāju, kā nav žēl naudas tam sviestam, jo dāmas tikai dziļāk iestieg savās nebūšanās!
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi