Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
43 komentāri
Sakārtot:
veselība ir gars
30. aprīlī 07:34
daudzi domā ka garīgumu var iemācīties.Kopēšana nav garīgums,bet garīguma ēna.Tādēļ garīgums jāsāk ar savu vēderu.Vēderā barība arī nosaka cilvēka raksturu.Ja barība ir biznes citiem un mēs to pērkam,tad esam tādas pašas aitas kā baznīcā.Es lietoju tikai pašmāju produktus un esmu vesels nu izņemot dažus garšaugus tomēr ierobežoti lietoju un ar mūsu produktiem var būt vesels arī vecumā.Gaļa ir jāaizmirst ,ja grib kļūt vesels un ilgdzīvotājs,un mums ir aizstājēji zirņi,pupas,rieksti,bet citas piedevas ir pārpilnība pēc izvēles.Ja esi vesels ,tad gars būs vienmēr možš un kādēļ meklēt arzemju konsultantus,ja vini dzīvo citā vidē un pārtiek no citiem produktiem
0
Mo
30. aprīlī 07:56
Vēl tik jāiziet cauri Tvaika ielas periodam un būs ok :D
0
a
30. aprīlī 08:16
strādāt negribas nemaz, laikam būšu šamanis
0
Li
30. aprīlī 08:48
Ošo jau ir Tvaika ielā-666 palātā...
0
Zanda
30. aprīlī 09:05
Murgains raksts , haotisks. Ko ar to gribēts pateikt?
0
īpaši stulbs
30. aprīlī 09:13
Varbūt puisis varētu kaut kā mūsu Riņķēviču uz pareizā ceļa novest? Citādi - peredasts valdībā - kauns visai latvju tautai.
0
Duālisms
30. aprīlī 09:15
Kā likums šitie "garīguma" meklētàji ir nabagi un lūzeri dzīvē, nevar nabags sasniegt nekādu garīgumu, jo nabadzīgas ir viņa smadzenes, ka pat materiālo labklājību viņš sev nevar nopelnīt, tā ka bezcerīga ņemšanās šamanīt :))
0
inka
30. aprīlī 09:36
...ir cilvēks duāls, tā ir tiesa! Nav jau nekāda māksla apgūt visas šīs t.s. Gudrības! Īsta Gudrība ir Dzīvot šeit un tagad! Starp cilvēkiem! Nevis šaurās grupās! Tā pati Pelēkā Ikdiena! Tā ir Dzīves Gudrība!Jo jāprot sevi saglabāt Veselu un Harmonijā!
1
Vāds
30. aprīlī 09:53
Kārtējā čupa kurā pavārtīties suņiem!
0
Gripa
30. aprīlī 10:28
Vel viens šarlatans.
0
Gripai
30. aprīlī 10:36
vai politikis arī ir šarlatans,vai dakteris arī nav šarlatāns,bet mācitji ir īstākie šarlatāni
0
***
30. aprīlī 10:52
Kārtējais dīkdienis. Ja savas gudrības sludinātu bez samaksas un citiem palīdzētu tikai aiz sava aicinājuma - tad spētu savienot šo "sludinātāju" virzību un došanu citiem. Bet tā - ja tas notiek pa naudu - " just business"
2
mmm
30. aprīlī 10:59
pat pats osho savam periodam neizgaaj cauri
0
mmm
30. aprīlī 11:00
ja par osho periosu sauc osho gramatu lasiishanu un ticeeshanu tam kas tur rakstiits tad - apsveicu
0
Sviesc
30. aprīlī 11:18
"Patiesā Dzīve" savos pirmdssākumos bija samērā lasāms žurnāls, bet nu jau vairākus gadus piestrādā par pūšļotāju un dažādu pesteļotāju popularizēšanas lapeli. Tumsonības perēklis! Un tas ir skumji, ka mums Latvijā tumsonība vairojas ģeometriskajā progresijā. Jau visa šī mācītāju kasta ar saviem murgiem ir atbaidoša. Tagad vēl šie parapsihologi un gaišreģi, par politiķiem pat nerunājot. Kaut kāda bedre un vāks!
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi