Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
59 komentāri
Sakārtot:
:D
21. aprīlī 06:57
Pedina greksudze
1
Kika
21. aprīlī 07:41
Ļoti interesanti! Tieši domāts olgalvainajiem latviešiem, vēlams bērniem, lai iepazīst un gatavojas! Trans-tas ir kruta! Nav nekas svarīgāks par transseksuālismu! Trans tas ir green card pasaulē, izņemot čečeniju!
1
īpaši stulbs
21. aprīlī 07:54
Nevar saprast, kāds ir bijis Dieva mērķis, ja radījis šādu cilvēku. Drausmīgi...
1
eee
21. aprīlī 08:05
ha ha vēl jāžēlo ,darat pidrilas ko gribat ,bet ir jābeidz sūkstēties un gaidīt palīdzību.PRETĪGI!
1
:)
21. aprīlī 08:11
Lai brauc uz Čečeniju, tur izārstēs.
1
bistams dzivnieks
21. aprīlī 08:20
Kasjauns komandai jau sen laiks kerties pie operácijám.To vien dara ká šeit propogandé nekitribas un nelietibas un to visu lasa un skatás gan bérni gan nenobrieduši pusaudžu práti kas péc tam sáks mainit dzimumus un nonáks lidz pašnávibám.Nebútu laiks cilvéku maitátájiem apstáties? Vai ari gaidisim francijas žurnála redakcijas likteni?
1
Jāzeps
21. aprīlī 08:29
JO,ZINĀDAMI DIEVU,viņi to nav turējuši godā kā Dievu un Viņam nav pateikušies. Atstājuši,apmainījuši neiznīcīgā Dieva godību, pret= netiklību,alkatību,- sākuši pielūgt ikonas, elkus, dzīvnieku,putnu attēlus,,-atstājot novārtā Radītāju,kas ir augsti teicams,mūžīgi,āmen. Tāpēc Dievs viņus nodevis apkaunojošās kaislībās,=sievietes apmainījušas dabisko dzimumdzīvi ar pretdabisko, tāpat vīrieši atmezdami dabīgo kopdzīvi ar sievieti,cits pret citu iekaisuši savā iekārē,saņemdami sodu par savu maldīšanos.= Zoofīliju, nekrofīliju, fetišismu, pedofīliju , efebofīliju, pigmalionismu, retifismu, gerontofīliju, incestu, pirolagniju, ozolagniju, urofīliju un citas. Pazīdami Dieva likumus,ka tie,kas tādas lietas dara,pelnījuši vietu ellē. Viņi turpina priecāties par tiem,kas tā dzīvo. (vēst.Rom.-1-ā nod.) VISAS PERVERSĀS novirzes ir sods par grēkiem. Komplektā nāk bonuss,=sātana genētika,neārstējamas transmisivās slimības,sēnītes. No pasaules sākuma,līdz pasaules galam kari notika un notiks genētiku dažādības dēļ. Sātana genētika ienīdīs Dieva,Kristus genētiku.Antikrista genētika bez piepūles piesita Dieva dēlu krustā. Kains ar antikrista genētiku uz tīruma bez iemesla nokāva savu miesīgo brāli Ābelu. Hērods (sātans) Bētlemē un tās apkaimē,lai neitralizēt bērniņu Jēzu,=lika apkaut 2-gadīg. zēnus. Griežoties pie mūsu Dieva Jēzus ar patiesu un ļoti dziļu grēku nožēlu,ar asarām jākliedz uz Dievu,lai atbrīvo no šīs nelaimes. Jēzus ir mīlestība. Jēzus izdarīs restartu,=perversā genētika tiks izdzēsta,=Kristus ieinstalēs Dievišķo genētiku,= smadzenes sāks darboties pareizi. Pasaules praksē pārbaudīts,=strādā. (Uzrakstītais ir saskaņots ar Sv.Garu) Nogānot Dieva kalpu,tu esi nolādējis savus panākumus. https://www.youtube.com/watch?v=yHPAmfmnmig https://www.youtube.com/watch?v=kMRnSs8LEzc
0
hshs
21. aprīlī 08:47
http://lostworlds.lv/go.php?1139587002
0
bistams dzivnieks
21. aprīlī 08:53
Es to jázep sapratu uzreiz ka esi zoofils.Bet tevi legalezés un atzis drusku vélák.Tad varési apprecét savu miloto áziti.
0
xt
21. aprīlī 09:23
Katram savs liktenis un neko tur izdarīt nevar.......
0
L
21. aprīlī 09:33
Nopietna psihiska saslimšana
0
*
21. aprīlī 09:34
latatejas lupatlasim liktenis sukat izvirtušo geiropeidu puspuvušos spraudnus.
0
bistams dzivnieks==++===++===Jāzeps
21. aprīlī 09:50
Ar darba bites čaklumu, līdz==95 %==repliku satura LV-ziņu port.= APOLLO=,tagad arī =KASJAUNS.LV=,imitējot Latvieti,ar hameleona veiklību mainot pseidonīmus,= šo mazās LV-nācijas prāta nozombēšanas uzdevumu veic LV- dislocētā īpašo uzdevumu rotējošā virsnieku dežūrgrupa ar brigadieri (niks-Anonīms) vadībā. Repliku koprofilais saturs norāda uz virsnieku intelektu,viņu melno dvēseli,=jo dadžu krūms nevar ražot vīnogas. Portālā =APOLLO=Jāzepam piekļuve nobloķēta. Šīs īpašo uzd. brigādes mērķis ir,=ar koprofilo inform.nozombēt,apstulbot nelielajai LV-nacijai prātu,izsist no līdzsvara,lai cilvēks nonāktu nekontrolējamā apjukumā,==iznākumā==paverdzināt. LV-ir 65-tūkstoši Kristus sekotāji,kuri pielūdz Dievu Garā un patiesībā,=mums nekas nedraud, Dievs solīja,ja mīlesim Jēzu Kristu,turpināsies lūgšanas,mums sekos izaugsme.(atklaja Sv.Gars)
0
(:
21. aprīlī 10:10
Skumjšs stāsts, lai veicas atrast psihiatru...
0
????
21. aprīlī 10:13
Slimnīcā mani mamma sajauca ar kādu citu – un tas aizvaino. Par ko te stāsts?
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi