Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
45 komentāri
Sakārtot:
Santa
2017. gada 12. oktobrī 07:24
Tas virsraksta foto ir no Kapseļu ielas īpašuma nevis dārgākā īpašuma Kuģu ielā. Tas dārgākais vispār nekāds, sajūta, ka esi vestibilā vai uzgaidāmajā telpā. No šiem pieciem, tas Kapseļu ielas īpašums ir tāds vismājīgākais, tikai ar lampām tur pārforsēts - to tur ir par daudz un tās ir par masīvu, bet mājiņa maza un iela tur klusa un mīlīga. Piemēram Slokas ielā ko tur līdz viss eko, ja aiz loga ir Slokas iela, kas ir skaļa, trokšņaina, tur tramvajs iet un visas auto izplūdes gāzes nāks iekšā pa atvērto logu tajā eko dzīvoklī.
jus nezinat
2017. gada 12. oktobrī 07:39
Katru reizi, kad kads bagatnieks tavaa rajonaa noperk dargu ipashumu, vinsh visam rajonam pacel kadastralo vertibu, tas nozime, ka parastajiem laudiim ir jamaksa lielaks nodoklis par savu ipashumu. Taa kaa varat nepriecaties par shiim villam, kuras izdailjo jusu rajonu, jus par to maksajat.
pamparam
2017. gada 12. oktobrī 07:50
Kopš kura laika Jelgavas 63 skaitās Āgenskalnā?Vai tad visu laiku nebija Torņkalnā?
nu
2017. gada 12. oktobrī 08:13
Jelgavas iela ir Torņakalns un Kuģu iela ir Klīversala, tas nav Āgenskalns.
hh
2017. gada 12. oktobrī 08:26
tadas cenas ka pirmskrizes laika, vai tad kad Tua deva, krievi tacu vairs neperk. par tadam var izveleties luksusu daudzkur pasaule. laiks attapties, cenas jasamazina uz pusi vismaz savadak tie ipasumi pec 5 g, taa ari staves.
Andris
2017. gada 12. oktobrī 10:40
Bus savam kalpam janoperk viens dzivolits āgenskalnā !
Nu nu
2017. gada 12. oktobrī 10:49
850 000 un arī 250 000 Rīgā ir uzskrūvēta cena. Gaidiet vien durakus un zīmuļus kas tādu pirks
Vairis
2017. gada 12. oktobrī 11:22
Nu šmuks jau ir tas dzīvoklis par 850k un skats no loga arī šmuks.
Tas
2017. gada 12. oktobrī 12:45
taa tacu ir nomale Agenskalns , par tadu naudu neviens nepirks iespejams ,un taa ir veca maja ,nav izlegts visu griestu parsegumi ir no koka un sapuvusi , nevis paneliem . tur ir loti jaskatas , ka nenoperk kaki maisa, vel neaizmirsisim tados rajonos ari nekustama ipasuma nodoklis celsies ,es nepirktu
p
2017. gada 12. oktobrī 13:01
pie pasa cela ,kur masinas iet ,tas jau ir Tornakalns un gaiss tur netirs , pa jelgavas ielu brauc loti daudz kravas masinu ,kas ta tur tads ekskluzivs ,lai es tadu mistkasti pirktu ,kur netirs gaiss
game over
2017. gada 12. oktobrī 13:57
Biezie no Krievijas kam ir reaala rociiba nekad dziivee nepirks Agenskalnaa sev maajvietu.Par to naudu labaak nopeerk privatmaaju Jurmalaa vai labu dziivokli centraa-Vecrigaa.Museejiem taa sauktajiem biezajiem Agenskalns arii neizraisa sajuusmu.Vidusslaanis tadus dziivoklus nepavilks.Taa kaa tie stavees tukši-ne Sašam ne pašam.
Sintija
2017. gada 12. oktobrī 13:59
Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās. Ne katrs var atļauties maksājot uzreiz nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto. Aizbraukt ceļojumā uz vietu, kurp sirds velk. Iekārtot savu ģimenes ligzdiņu bez mētāšanās pa īrētiem dzīvokļiem vai nelienot banku kredītu verdzībā uz 20 gadiem. Uzburt mājās pievilcīgu vidi un uzturēt pie sevis krāšņu sievieti, nevis tikai nolūkoties uz tādām interneta fotogrāfijās. Tu vari? Pievienojies! https://goo.gl/aFZqy3
Aija
2017. gada 12. oktobrī 14:20
Nu nesakiet vis, ka biezie Āgenskalnā nepirks. Āgenskalns dzīvošanai ir stipri patīkamāka vieta nekā centrs vai izmirušais un dārgais Mežaparks. Āģītī notiek attīstība un uz turieni tiecas inteliģence, vidusslānis, jo tur ir klusāk nekā centrā un atmosfēra zaļāka un mierīgāka.
Vints
2017. gada 12. oktobrī 14:31
Pa 850K - labs! Man patīk!
Vints
2017. gada 12. oktobrī 14:42
Nu tad pēc kārtas! Visvairāk man nepatīk Kapseļu iela ar savu daudzo un nesaderīgo stilu kakafoniju. Neizvēlētos arī Jelgavas ielu, jo zinu, kā šīs mājas ir būvētas un, kas vēsturiski tur atradās. Ļoti patīk gan Slokas iela, gan Māras dīķis, un nav ko vaidēt par "skaļo tramvaju" - ja neapmierina urbāna vide, tad vajag dzīvot meža vidū dziļi Latgalē (arī tas ir forši, bet ne pārāk lielās devās)! Visdārgākajam patīk interjers un atrašanās vieta, nepatīk ēka.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi