5 komentāri
Sakārtot:
bistams dzivnieks
19. aprīlī 18:39
Lap-laptijas izglitibas sistéma jau tikai dárzenus un kápostgalvas vien audzé.Tá vietá lai izlasitu kas ir júras káposti,šie péta vecás, Padomju Savienibá ražotás konservu bundžas.Kasjauns redakcijá bundžu tik daudz,ka ne apgriezties.Ari bulgáru konservi dominé.Bet par tiem nákamreiz.Uz redzéšanos,propogondomi! Bez Padomju Savienibas jums gals klát.Tápat bez krievijas.Un britnijas Spirsas biksinám.
Dace
20. aprīlī 09:53
Nav taisnība, ka jūras kāposts nav aļģe - tie, kas mums pazīstami no padomju laikiem, ir aļģes, laminārijas, kuras ieveda no Sahalīnas un ĶĪnas. Var jau būt, ka par jūras kāpostiem sauc arī tos krustziežu dzimtas lakstaugus, kas aprakstīti šajā rakstā, tikai tie nav tie, kurus mēs lietojam pārtikā.
šausmas
20. aprīlī 10:01
Nu kā jau Dace te teica, ar jūras kāpostiem mēs saprotam tieši lamināriju, un tā nebūt neaug piekrastē, bet gan jūrā. KasJauns galīgi iet sviestā.
jura
20. aprīlī 13:33
davai viraščivai ģbil.
Badathors
22. aprīlī 13:14
Kafijā, tējā, tabakā un lielakajā daļā Latvija ievestajos un nu jau arī vietējos produktos ir tikai 12% naturālo vielu. Pārējais ir neproduktīvs erzacs, jeb aizvietotājs. Kā domājiet, ko jums piedāvā. Cik % zilalģu? 78?

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi