Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
ehh
13. februārī 19:34
krievene un prostituuta-tie ir vaardi-sinoniimi?
pensionāre Sekla
13. februārī 19:58
edart komanda dāsni iedod naudu jaunām heroīna devām un filmē savus upurus riebekļi!
mm12
13. februārī 21:24
Edart jau savu laiku ir nokavējis Latvijas YouTubē. Tagad ir pavisa citi YouTuberi aktuāli. Kaut vai tas pats (Crazy Latvian Blog).
Nu gan
13. februārī 22:25
Cilvēks var mierīgi iztikt bez seksa kamēr gaida uz mīlestību.
Gricmanis
13. februārī 23:15
Viss,es aizeju...
Ja nav ko ! Tad ..............
14. februārī 08:03
Tik skumji ! Filmu ari neprot uznjemt ! Prostitūta - pensionāre , narkomāne ( bomžu variants ;))) deģenerātisms ! Kur filma ? Par bernu prostitūciju ?! Kur?! Netikāt klāt ?? Neraža !? Aizietu uz naktsklubiem - tur ari prostitutes no vienas vietas - puišus velk katra uz savu pusi- kabatas tīra ;) sazaļo utt. Ta filma ir nožēlojama - jo mums nav skolas - kas apmācītu profesionāli - uznjemt filmas - tas pashas dokumentālās ! Zviedrs - režisors ;)))) uznjemt Dokumentālo filmu - par Intu " purva vecene " - Vinsh to sievieti terorizēja ! Ja kādam ta pakaļu skrietu ! Ar kameru loga līstu - jau sen kroplis staigātu ! Vinu NECIENU - īsts mēsls , draņķis !!!! Inta - ka filmas varone - izcila , nu jau mirusi .
Malači
14. februārī 08:28
Ceramas, ka rādīs skolās un jauniešos šī filma izraisīs pretīgumu, tādējādi atturot daudzus no domas-pamēģināt.
?
14. februārī 11:28
Es drusku to atkarību no heroīna nesaprotu.. Uz adatas viņa tātad ir no 16 gadu vecuma.. Tas ir - jau vismaz 15 gadus viņa špricējās, mocās, ļauj sevi visādiem lamzakiem drātēt, jo.. jo kas? Kapēc viņa piedzīvo visas tās ciešanas 15 gadus no vietas? Tāpēc, ka baidās piedzīvot ciešanas kādu 10 dienu garumā? Es to nesaprotu - cilvēki mocās gadiem, lai nebūtu jāmocās maksimums pāris nedēļas.. Tas taču ir absurds!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi