Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
46 komentāri
Sakārtot:
Bilde
2017. gada 13. septembrī 06:54
Ar labu matu sakartojumu, profesionalu shpakteli uz sejas labi izskatisies slimniece, vecene un krokodils! Veezis nevienu nesargaa, nobeidz beernus, jaunus un vecus!
aikuts birsims
2017. gada 13. septembrī 07:07
Ko vēl izdirsīsiet amorālie sadomītu kropļi? Šķiet prasīties prasās pēc terorakta.
***
2017. gada 13. septembrī 07:19
Necilvēku attieksme un apmelojumi gluži kā latvijā.Latvijā ar saviem izteikumiem jau veselu cilvēku iedzen kapā.Latvieši ir pretīgi izdzimteņi.
;l
2017. gada 13. septembrī 07:42
Krievi gan balti un pūkaini.
Ass
2017. gada 13. septembrī 07:43
Likteņi ir dažādi, bet pietiek rakstīt negatīvas lietas! Pietiek!!! Negatīvais jau smacē nost.
Nu re
2017. gada 13. septembrī 07:46
Cars Putins arī labi izskatās.
Aa
2017. gada 13. septembrī 08:10
Dusi saldi, lai vai kas tu būtu bijusi uz Zemes. Mazajam pelenam lai skaista, gaismas pilna dzīve. Visiem gaišu dienu!
Heidija
2017. gada 13. septembrī 09:38
Latvijā ir tas pats! Tiklīdz kāfs lūdz naudu slimībai, tā komentāros atrodas vesels bars rējēju, kas sauc palīdzības lūdzējus par diedelniekiem...ir tāda cilvēku kategorija, kuriem anonīmi apliet otru ar samazgām rada virtuālu orgasmu...
ai ai ai
2017. gada 13. septembrī 09:52
nabaga meitene, žēl, taču atteikties no medikamentiem, to starp pretsāpju... uz ko gan viņa cerēja, ka vēzis tāpat vien pazudīs ar zāļu tējiņām??
Pazīstams
2017. gada 13. septembrī 10:02
Apmēram tas pats kā manā gadījumā, ārste neiedziļinās problēmā un neskatās diagnozi, diagnostiku, bet pasaka- ej uz darbu strādāt, jūs pārāk ilgi slimojat!!! Man gan nav vēzis, bet ir kustību traucējumi un autoimūnā saslimšana- četri vienā, tā var teikt!Un esmu pēc mugurkaula operācijas.
Anna
2017. gada 13. septembrī 10:13
Arī man ir akūta leikēmija un arī es esmu atteikusies no turpmākas ķīmijterapijas. Tā vietā izvēlējos dzīvot šodien. Esmu pateicīga par katru dienu, kas man ir, jo apzinos, ka man var būt atlicis ļoti maz laika. Bet šīs slimības gadījumā tā tas var būt arī ar visu terapiju, tāpēc izvēlos man doti laiku pavadīt ar saviem mīļajiem, nevis slimnīcas gultā. Vienīgā dzīve ir šodien!
Inese
2017. gada 13. septembrī 10:48
Ķīmijterapija ir ļoti nepatīkama, bet ko darīt. Manai paziņai pirms 10 gadiem izoperēja vēzi (ginekoloģija), bija metastāzes. Pēc operācijas veica vairākus ķīmijterapijas kursus. Ārsti sākumā neko nesolīja. Taču viņa ir ļoti darbīga, strādīga, apzinīga, izturīga. Vēlāk jau ārsti teica, ka viņa ķīmijterapiju panes labi. Papildus tam sieviete meklēja visu pieejamo informāciju un dzēra tautas līdzekļus - čagas preparātus un citus. Daļu pirka Krievijā. Pēc ķīmijterapijas uzpūtās un burkšķēja vēders. Ārsti neko nesaka. Izrādās, ir iznīcināta dabīgā zarnu mikroflora. Dzēra biolakto, stāvoklis uzlabojās. Jautāja ārstiem - kāpēc jūs man neko nestāstāt par šiem līdzekļiem? Ārsti klusēja. Nu jau pagājuši 10 gadi, viņa jūtas un izskatās labi. Ir sagaidījusi sava bērna kāzas. Tātad, recepte - tradicionālā medicīna plus tautas un netradicionālie līdzekļi. Domāju, ka tikai ar tautas līdzekļiem viņa neizārstētos. Nācās piekrist operācijai, izgriezt vairākus iekšējos orgānus, toties tagad viņa turpina pilnvērtīgu dzīvi un ir laimīga savā ģimenē. Jāsaka paldies Baranovskai par šo eksperimentu - mēģinājumu izārstēt vēzi ar dabas līdzekļiem. Diemžēl rezultāts ir negatīvs. Toties ir pieredze, kas noderēs citiem. Līdzjūtību tuviniekiem!
Ieva
2017. gada 13. septembrī 11:02
Nu jau galvenais, lai dēliņam izdodas atrast ģimeni, kura viņu pieņemtu un mīlētu.
kaifs aikutam birsumam
2017. gada 13. septembrī 11:02
tev ''tur, kur saule neiespīd'' vajadzētu bumbu iespraust, murgainais terorist. Ceru, ka tevi drīz paņems pie tavām sapuvušajām olām un pakārs Rīgas centrā par biedinājumi citiem Latvijai nelojāliem ļautiņiem.. tu jau sevi esi izsmēlis, tāpēc varētu pārvākties uz saitiem, kur tevi vairāk sapratīs, respektīvi - pie savējiem!! Un vispār - tu šobrīd izsaki terorisma draudus. Būtu interesanti noskaidrot, ko par to domā Drošības policija.. padzeršu kafiju un varbūt uzrakstīšu par tevi ziņojumu..
runcis
2017. gada 13. septembrī 11:09
Aikutam Birsimam Jābrīnās,cik liela pacietība portālam,ka nav paņemts pie dziesmas.Izskaitļot sen bija laiks un deportēt uz ziemeļkoreju.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi