Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
72 komentāri
Sakārtot:
Lora
2017. gada 20. martā 15:15
Konkrēto situāciju bez otras puses skaidrojuma komentēt grūti, bet...tā vīriešu gļēvulība tomēr ir apbrīnojama.
Marta
2017. gada 20. martā 15:25
Nu cik var par šādām deklasētu elementu ģimenēm stāstīt? Vai tiešām sabiedrībā nav vērtīgāku stāstu? Pilns portāls ar ziņām par narkomāniem, kas viens otru slaktē, prātu nodzērušām mātēm un babuškām...Atkal jau nebūs politkorekti, ja nosaukšu vairumam no šien eksemplāriem tautību!
Anetei
2017. gada 20. martā 15:25
Gribētos ieteikt Anetei atlaist šo cilvēku un pievērsties sev... Tevi noteikti gaida brīnišķīgs vīrietis, kas spēs Tevi novērtēt, kā arī bērniņi, kas būs mīlēti un aprūpēti. Neļauj viņam kontrolēt savu dzīvi.
piich
2017. gada 20. martā 15:26
cuuka!!peec cietumnieka izskatiijaas ekraanaa..Anete, meegjini aizmirst taadu nieciibu..vinjsh sanjems,ko pelniijis!
Kapec??
2017. gada 20. martā 15:27
Kapec Anetei vispar kas tads jastasta?dzivo vins ar citu.lai tak dzivo.bedigi protams ka nevareja apglabat savu berninu.ar skaidru galvu lasot vareja palugt ziedojumu un cilveki butu saziedojusi:(.zinu ka tai meitenei loti sap un sapes visu muzu.iespejams ari arsti nav bez vainas nesteidzas ar keizaru un bernins nomira:(Anetei protams novelu izturibu un speku.saprotu meiteni zinu ka psihologi strada(bezmaksas)man pec vinu konsultacijas gribejas pakarties.ari zaudeju bernu.bet stipri mazaka termina:(Labi ka ir.kaut kopigs kapins.bet vins ir.kur var nolikt pukites.Anete palaid vala situaciju un dzivo.nedoma par to lempi.dzive visu pati noliek pa plauktiem.un kas ir klidis tas ari klidis visu savu dzivi
Arta.
2017. gada 20. martā 15:30
Lai kāds viņš izskatījās vai neizskatījās ekrānā,bet bija redzams ka savus bērniņus viņš mīl un arī rūpējas par viņiem,kā prot un māk....
sieviete
2017. gada 20. martā 15:34
raidījuma gaitā jau varēja pateikt, ka šis tipiņš ir cietumnieks, tāpēc raidījuma veidotājiem jāpadomā par to, ko viņi rāda TV.
Mego reflekss
2017. gada 20. martā 15:36
Nemūžam nesapratīšu sievietes, kas šādas savas dzīves lietas gatavas stāstīt medijiem! Pati jau arī dīvaina, ja bija gatava dzīvot ar veci, kurš strādā tirgū... tur tak lielākā daļa dzērāju un cietumnieku... es nerunāju par normāliem savas produkcijas pārdevējiem vai tirgus administrāciju. Šajos šovos vispār piedalās dzīves apdalīti cilvēciņi... zinu vienu gadījumu, kad kādā šovā piedalījās mūsu pilsētas lielākais švabraks un pabalstu prasītājs! Sen vairs neticu šo šovu personāžiem.
Zhh
2017. gada 20. martā 16:03
Vēl viens Ventis. Un tagad pusgada garumā varēs lasīt par viņa bijušajām un esošajām. Pašas sapinās ar šitādiem un pēc tam jāraud. Līdzjūtību par zaudēto bērnu. Bet diez vai, ka tas vecis ir vainīgs pie zaudējuma fakta. Tas, ka bezatbildīgs, gļēvs lupata, tas fakts
MARFA
2017. gada 20. martā 16:06
Sievietēm laikam jāpamācās no dzīvnieku mātītēm-tās gan cenšas izvēlēties stiprāko tēviņu , un tikai pēc tam, kad ir pārliecinājušās par to, ļauj viņam gādāt pēcnācējus.Lieki jau pat pieminēt, ka vajadzētu apprecēties, daudz maz materiāli nodrošināties un tikai tad gādāt bērnus.Ja sieviete justos kaut mazliet atbildīga savu bērnu priekšā par to, kādu tēvu viņiem sagādājusi, tad tā nebūtu.Man nemaz nav žēl tādu sieviešu.
Darling:)
2017. gada 20. martā 16:07
Šāda veida raidījumi vispār nav rādāmi! Dzīve nav rožu dārzs! Sekli raidījumi par neko tas pats par filmām... utt.
.
2017. gada 20. martā 16:10
Anete laid, ne ta sieviete izskatas normala ne tas virietis, nevajag tev cietumnieku viņš jau tv ekrana izstijas pec neaptesta cietumnieka!
acs
2017. gada 20. martā 16:18
Un tāds kroplis vēl bērnu baru sataisījis... un tagad gaida, lai kāds viņus uztur. Mēsls!
Amadejs
2017. gada 20. martā 16:18
Kāds tur brīnums- padibenes.Ja sievietei var būt kaut kas kopīgs ar tādu mēslu, tad cik viņa pati sevi augstu vērtē?Tam jau pēc purna skaidrs , kas tas ir...
BETbet
2017. gada 20. martā 16:23
Tas Viktors JAU tajās 10 gadus vecajās bildēs Anglijā ir redzams kas viņš bija. Kādēļ tām latvju meitenēm patīk ka viņām " brauc" pa ausīm un zļārdz caurumā tādi gopņiki un krāsaini citplanētieši. Pēc tam pašas gaužās ka tie humanoīdi viņas izmantojuši, situši, paverdzinājuši, atņēmuši-aizveduši bērnus! Pirms pavērt kājas nevar apdomāties?!?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi