Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
122 komentāri
Sakārtot:
Vecis
2011. gada 11. jūlijā 07:01
Sķkie izlaisti kā teļi, kauns vecākiem, truleņi!
Provinciālis
2011. gada 11. jūlijā 07:25
Beidzot kāds par to publiski runā.Bērnu uzvedība atspoguļo vecāku kultūras līmeni. Tiešām jāsaka,ka tas arvien pazemeinās,jo bērnu skriešanu,mazo brēkšanu gan kocertos,gan dievkalpojumos baznīcā nu jau visi sāk atzīt kā pašsaprotamu un pieņemamu .Pārsteidz tas,ka to atbalsta pat augsti izglītoti cilvēki.Vienā koncertā es izgāju priekšā un atnesu bērnu un nodevu to vecākiem.Pēc tam mani gandrīz iesūdzēja tiesā.Kā es-skolotājs,esmu atļāvies tā aizskārt vecāku un bērna tiesības.Nezinu,kā ar šo vecāku visatļautību cīnīties.Ja esmu dievkalpojumā,vai koncertā,gribu to netraucēti baudīt.Un kā gan jūtas izpildītājs,kuru iejusties izpildījumā nepārtraukti traucē soļu dipoņa un skaļi brēcieni?Kas šo problēmu risinās?
ome
2011. gada 11. jūlijā 07:39
...Latvijas nākotne,ko nevar vecāki, dara jaunā paaudze-skumji, tas jau nav tikai koncertos...
?
2011. gada 11. jūlijā 07:51
Arī Jelgavas koncertu nevarēja baudīt, man gan liekas, ka arī apsargiem būtu jāiejaucās, tad tāda haosa nebūtu.
vnk
2011. gada 11. jūlijā 07:51
Tāpat bija arī Dobelē. Biju šokā.Es ar savu saprašanu vispār koncertu būtu pārtraukusi.Bērni sāka līst pie dūmu mašīnas. Kā izšaujās dūmi tā visi ķērkdami, brēkdami metas prom, pārkliedzot māksliniekus.Pēc koncerta nesapratu vai vispār biju koncertā,jo man visu laiku bija jāskatās un jāuztraucas vai kāds sīcis nenokritīs no skatuves,vai kāds sevi tajos dūmos nenoindēs.Vispār ārprāc!
!!!
2011. gada 11. jūlijā 07:57
Pilnīgi piekrītu! Kaut kā vajadzētu mēģināt to visatļautību pārtraukt! Negribās iet uz pasākumiem, maksāt naudu (diezgan lielu, pie tam, dažreiz), lai klausītos un skatītos izlaistu bērnu izdarībās!!!
juule
2011. gada 11. jūlijā 08:01
Apsrgi nevar atrasties visur vienlaicīgi!!!! Galu galā par bērniem ir atbildīgi vecāki,bet ja viņiem nav smadzenes, tad nekas nelīdzēs!
uzmanīgā
2011. gada 11. jūlijā 08:21
es jau sen uz kolektīviem pasākumiem neeju tieši bērnu dēļ un vēl viena otra cita tipa dēļ, piemērasm, šavējs kinoteātrī.
kkk
2011. gada 11. jūlijā 08:22
tā ir tikai vecāku vaina, piedzemdēt prot, bet audzināt neprot, vispār kauns kad esmu tādā valstī:( ne respekta ne audzināšanas
ome2
2011. gada 11. jūlijā 08:22
Tā ir rūgta patiesība,bet tā arī notiek STAICELĒ.
omiš
2011. gada 11. jūlijā 08:27
Vai prāts!Aizrādīt?Tiks taču pārkāptas cilvēku tiesības!Visatļautība-tā taču tikk ierasta parādība,sākot jau no "augšām".
ritma
2011. gada 11. jūlijā 08:28
cinivilla beerni koncerta laikaa nemaz slikti neuzvedaas,
Bleira
2011. gada 11. jūlijā 08:39
Jelgavā smilšu skulptūru festivālā bija tas pats,bija tāda sajūta,ka bērniem vecāku nemaz nav.Traucēja koncertu un lauza skulptūras,mīcījās pa zāli,ka putekļi vien kūpēja.Bet kas tur ko brīnīties,ja būtu savādāk,tad nebūtu mums Talsu traģēdijas un citas nelaimes.
arī es
2011. gada 11. jūlijā 08:40
Mārupē, kultūras namā "Putnu balles"koncertā, mans 9 gadus vecais dēls bija tuvu izmisumam par šo neaudzināto kverpeļu uzvedību ,jo nevarēja baudīt savas mīļākās grupas sniegumu. Koncertā,kurā skanēja dziesmas Mārtiņa Freimaņa un Kristapa Streiča piemiņai, sīkaļas lēkāja pa podestiem un skatuves priekšu. Kad sāka lēkt no pakāpieniem,sacenšoties ,kurš no augstāka, nama vadītāja Ira Dūduma pati sāka viņiem aizrādīt un korekti aicināja iet pie vecākiem apsēsties. Paldies viņai par to, bet vecāki sēdēja kā auni un priecājās par saviem izlaisteņiem.
Veronika
2011. gada 11. jūlijā 08:42
Tai paaudzei, kas skolā gāja vēl Gorbačova laikā, bērni jau lielākoties pieauguši. Man arī izdevies izaudzināt 4 atraktīvus jauniešus ar stiķiem un niķiem, bet dažas lietas ģimenē ir skaidras - nedari citam, ko pats nevēlies saņemt un netraucē citiem, ja tas nav nepieciešams. Nereti ir dīvaini, ejot uz hokeju, ņemt līdzi radu bērnus, kam ir 10 un 11 gadi un uzklausīt brīdinājumu, ka viņi ir nervozi un varētu kaut ko mest uz ledus, jo, redz, ģimenē īsti nepazīst vārdu "nedrīkst". Tomēr daudz kas ir atkarīgs no vecākiem. Ir braukts ar auto vai vilcieniem, bet nekad savējos neesmu "stūķējusi" vagonā par visu vari utt. Protams, cik nu kuram saprāts no dzimšanas dots...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi