Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
??
13. janvārī 12:58
Cukerbergs? C ...c
gf
13. janvārī 12:59
par vēlu un arī bezjēdzīgi jo jebkurš indivīds var privāti izpildīt saimnieka vēlmes :)
Algoritms
13. janvārī 13:27
Spiegi, izspiegotāji maina taktiku.
īpaši stulbs
13. janvārī 13:47
Laikam laiks tīties...
Noyb
13. janvārī 14:00
Persona uztaisija tas 4 meitenes un 1 puiku nevis tas kurs pa kino..tikai nezinaja kada veida bez seksa var. A to PH siko es uztaisiju. Happy now?
khm
13. janvārī 14:02
Sen bija laiks to darīt, savādāk pilnīgi bezjēdzīgi tur atrasties. Ja mani interesē ziņas, es varu tās izlasīt ziņu portālā. Uzmanības un laika zagšana.
Latviete
13. janvārī 14:05
Beidzot!
:(
13. janvārī 14:12
Tad jau tur būs garlaicīgi, skatīties pārsvarā paziņu vienveidīgās bildēs.
Noyb
13. janvārī 14:20
Just like truth, miracles also require leap of faith. =P Only Deity can do those. Science only observes what already is there but does not answer details..ignore typos.
hmm
13. janvārī 15:40
pateiksu godigi, lielu dalju "draugu" ieliku listee "man, ludzu, sho neradit", un ari atlikushie lielakoties pilnigs sviests. FB ieeju reizi nedelja, patinu lenti un izeju. Pietiek.
-> :(
13. janvārī 15:40
Pasaki, kādi ir tavi draugi un es pateikšu kāds esi tu.
hmm
13. janvārī 15:51
Manuprāt Facebook paredzēts infantiliem cilvēciņiem ar zemu IQ un prāta spējām. Kādu gadu palietoju Facebook, bet tad izdzēsu visas publikācijas un bildes. Saprotu, ka no Facebook neko nevar izdzēst, nu, bet vismaz izdzēsu, ka tas viss publiski nevienam nav redzams. Es nevēlos būt daļa no globālās datu vākšanas, izsekošanas un "dosjē"vākšanas sistēmas. Negribu. Bet ne tikai tas. Tas, kas tur parādās ziņu plūsmā ir ārprāts. Interesantu un oriģinālu materiālu gandrīz nav - sunīši, kaķīši, linki uz stulbiem rakstiem, bildes uz kurām autoraprāt uzdrukāta kāda izcila asprātība vai gudrība, publiski apsveikumi u.t.t. Kam tas viss domāts - bērniem vai plānprātīgām pensionārēm?
?
13. janvārī 16:43
Nekrata. Feisbuku lieto tikai deģenerāti.
hm
13. janvārī 16:58
Problēma, ka tā ziņu lenta līdzīgi kā twiteram. Tu dalies ar konkrētu ziņu , konkrētā grupā, beigās izrādās, ka to redz visi tavi draugi. Kas reāli ir viņu ziņu lentas piesārņošana.
hmm > hm
13. janvārī 17:24
Ja vēl dalītos ar kaut ko vērtīgu. Nesen iegāju Facebook, tur priekšā kādas us saites uz kaut kādiem krievu rakstiem kaut kur. Viena mana draudzene bija "dalījusies". Ar kuru galu cilvēki, domā, ja nesaprot, cik tas ir tracinoši. Es ieeju sociālajā tīklā, gribu redzēt draugu bildes vai tekstus, bet priekšā ir tikai milzīga miskaste, un cilvēki aizvien mazāk publicē bildes vai kaut kādus tekstus no sevis. Man nevajag iet uz Facebook, lai uzzinātu, kādas ziņas ir publicētas Kasjauns vai Delfos. Ja gribu lasīt ziņas, pa taisno aizeju uz šiem portākiem.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi