Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
298 komentāri
Sakārtot:
lohs
11. janvārī 21:57
Tak lieciet tautiešus mierā. Nodokļu maksātāju siles mafijai sāk pietrūkt? Klimats miskate tā pat kā valsts, laimīgi, kas var emigrēt. Būtu 20 gadi brauktu prom jau rīt.
Sēkla
11. janvārī 21:58
Pašlaik jau vajag motivēt neizbraukt. katru gadu izbrauc viena Valmiera.
kā rūdījās pastala
11. janvārī 21:59
būtu ļoti labi ja pastalgnīdas salīstu atpakaļ atejā, labāk ka visi sūdi ir vienā čupā
ķipsis
11. janvārī 21:59
Jābūt galīgi apsitušam, lai brauktu slazdā atpakaļ:)
Atceros
11. janvārī 21:59
Nu cik var...Varbūt jāsāk domāt par tiem, kas ir palikuši, nevis par tiem, kas aizbraukuši? Jau reemigrācijas programmā milzīgu naudu iztērēja bezjēdzīgi un tagad atkal kaut kur tērēs. Un ar ko tie, kas aizbraukuši ir labāki, par tiem, kas šeit dzīvo?
Večuks
11. janvārī 22:01
Nebūtu vismaz miljards eiras ārzemnieku naudas ik gadu ekonomikā iepludinātas, jūs te palicēji būtu jau nabagmājā ielikti:)
Apses miets
11. janvārī 22:03
Varbūt vajadzētu budžetu izdalīt pa visiem reģioniem, nevis audzēt tikai Rīgu?
Kam kalpo valdība?
11. janvārī 22:04
MURGS! Jau par vietējiem-"palikušajiem" valdība ņirgājās,tad kāpēc lai uzreiz palīdzētu tiem aizbraukušajiem??? Kārtējās tukšās runas un meli! Kamēr reāli valstsvīri nedarīs neko lietas labā,tikmēr nekas labāks te nebūs un nav ko tur cerēt uz populistiskiem solījumiem jau 25gadu garumā!
švamme
11. janvārī 22:05
Likums likuma galā, bet dzīves kā nav, tā nav, nu jau vairs pat izdzīvošana ir knapa.. ---Materiālās bāzes nav, ar likumiem cilvēkus neatgriezt. Un vēl: tos likumus un regulas cep, kā smilšu kūkas, bieži pretrunīgus. Tiesiskās aizsardzības nekādas, žurnālistiem mājas svilina, nodokļu naudas izlietojumu slēpj. Valsts vara saaugusi ar noziedzību, parādiet man kaut bomžu, kas vēlētos uz tādu mafiozu valsti doties !!
.
11. janvārī 22:07
Ko viņi var piedāvāt? Augstu dzīves līmeni un labi apmaksātas darba vietas?
Noyb
11. janvārī 22:07
Simply be patient! Enjoy new gifts. Unlike Earthlings, Deity knows better what and why and when happens next. =P
Ak jā
11. janvārī 22:08
Kā zināms, ar likuma pieņemšanu vien nepietiek. Ja ekonomika ir pakaļā, tad emigrācija tikai pieaugs.
abc
11. janvārī 22:08
Too little too late
ir
11. janvārī 22:08
Ir jānomaina šī oligarhu valdība, tukšie dirsēji, meļi , un tikai tad nauda jāiegulda kkur, šie tāpat visu nozags! Jā un ieēdiniet oligarhus cietumā, savādāk paši ar sēdēsiet!
Neticu vairs,neticu!
11. janvārī 22:08
Ārzemju latvieši te atpakaļ uz Latviju nebrauks,jo strādājot darbu tu nevari atļauties elementāras lietas,pārtika,veselības aprūpe u.t.t Faktiski 25gados neatkarības gados LV maz kas ir izdarīts,lai iedzīvotāji dzīvotu labāk.Tagad tik izmet naudu armijaisimtiem miljoniem,valsti vada jukuši cilvēki un tad tik bļauj,ka redz Krievija vainīga.pretīgi

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi