Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
34 komentāri
Sakārtot:
.
11. janvārī 19:34
Interesanti kuri maisiņi vēl, izņemot caurspīdīgos un pavisam plānos, ir bijuši bez maksas? Tātad mūs ir šmaukuši?
v
11. janvārī 19:43
ā kātad savādāk? protams ka šmaukuši .ārzemēs bez maksas ir papīra maisiņi
Arcijs
11. janvārī 19:45
Par kadu iepakojuma izeli runaja, kads iepakojums ir veikala tads ir nekadas izveles!
Humānists
11. janvārī 19:50
Es sadomāju kā samazināt plasmasas maisiņu izzsniegšanu vairāk kā uz pusi. Tagad veikalos pircējiem izsniegs pusmaisiņus. Tas ne tikai ietaupīs maisiņus, bet dos pircējama izvēles tieības, kas ir galvenais, viņš varēs izvēlēties kuru pusi maisiņa grib: labo vai kreiso, augšu vai apakšu. Otro maisiņa pusi pircēj varēs saņemt nākamā pirkuma laikā uzrādot pirmo maisiņa pusi
Esso
11. janvārī 19:54
slimi...konkrēti slimi
Esso
11. janvārī 19:56
būs kā okupācijas laikā,iesim uz veikalu ar sietiņtīkliņu
Kaspars
11. janvārī 19:58
Vides aizsardzības reģionālā pārvalde, un arī paši mazumtirgotāji nezin kas ir papīrs! Plastmasas maisiņus aizstāj ar papīra maisiem, iepakojumiem!
Temīda
11. janvārī 20:01
Kam tā vājā ideja ienāca galviņā? Plastmasas maisiņus var pats nopirkt un kāpēc, lai es kādu nepaņemtu līdzi, ja ir paredzēts pirkt piem. sveramos sk. kāpostus, kur ir tas cēlais atrisinājums, lai vidi nepiesārņotu? Patiesībā vajag uzraudzīt riepu dedzinātājus, ugunsgrēku izraisītājus un dzērienu tukšās plastmasas pudeļu piemētātājus, pat meži ir piemētāti ar plastmasas pudelēm.Bet, lai to izdarītu, vajag strādāt, STRĀDĀT, bet..... strādāt negrib un tad nu izgudro visādas nereālas muļķības. Tie strādāt negribētāji tā vietā lai strādātu, labāk gudro kā varētu cilvēkus ,,drīpelēt"
KAsparam
11. janvārī 20:04
Papīa maisiņu vjadz'bām tiks izcirsti meži un izmantots zelta vērtais pārstrādes papīrs. Tas kaitē videi. Tekstīla maisiņi laiku pa laikam j;amazgā un tad dabā ar notekūdeņiem nonāk veļas pulvera ķimikālias un kaitē dabai. Redzu tikai vietu iespēu - biosairstoša plastmasa, kuru lielveikalos neredzubet nojaušu, ka Jūsu laikmetā tā au bia izgudrota. Un, biosairstošajā plastmasā pircējs kaut pats var satīties bezmaksas - tas dabai kaitēs minimāli.
Humānists
11. janvārī 20:11
Nekas nesanāks, Anglijā ieviesa maksu par maisiņiem lielveikalos, lai mazinātu to lietošanu, tak kas notika - lielveikalos cilvēki sāka lielā daudzumā pirkt četreiz lielākos un mazliet dārgākos plasmasas maisus nekā mazos, a mazie veikali tam uzlika mīksto un dod tāpat cik vajag. Maksas ieviesšana nestādā, es to te kankretna saku.
kazjols
11. janvārī 20:13
Šie jautājumi būtu risināmi pavisam vienkārši-vajag veidot uzņēmumu,kas uzpērk lietotos maisiņus, plastmasas pudeles un citu drazu.Un pēc tam paskatīsimies,ka visi plastmasas atkritumi būs savākti,jo vienmēr būs kāds,kas gribēs nopelnīt. Bet mums kaut kā otrādi-pašam jāsavāc speciālā konteinerā+pašam jāmaksā par tā izvešanu.
Dr.xy
11. janvārī 20:39
Vai tas ir nerakstits likums,ka politikaniem ir jabut stulbiem vai ari ar kriminalu energiju ? Tiesi "vieglas plasmasas"maisini ir piepildijusi zivju vederus.Juras un okeanu zivis iet boja.Okeanos izveidojusas plastmasas salas . Ediet juru un okeanu zivis,tas ir veseligas saka zalu razotaji ,lai varetu pardot vairak zales.Eureka! Viss notiek!
ewka
11. janvārī 20:40
Paņem lielo sporta vai tūrisma somu un iepērcies. Tos maisiņus var nep[irkt.
Hahha
11. janvārī 20:42
Nez, kurš no A sācis ražot papīra iepirkuma maisiņus ? Burtam A ilustratīva nozīme :)))))
eSe
11. janvārī 20:43
Es par stikla maisiņiem !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi