Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
127 komentāri
Sakārtot:
cik jauki
18. jūnijā 21:05
"Lielākā daļa Lielbritānijas uzņēmumu funkcionē, tikai pateicoties austrumeiropiešu imigrantiem" (labais vergs)
13
no uk
18. jūnijā 21:14
Ja ,ta ir,bet vismaz uk ,stradajot 40 stundas nedela,es varu mierigi dzivot,braukt celojumos ,nevis galus knapi vilkt kopa lv.Ta ka mana izvele,but cienijamam ,labi apmaksatam,sociali aizsargatam "vergam" uk,nevis bez kadam garantijam stradat maksima vai rimi lv. Starp citu,to ,ka uk 8 cilveki dzivo viena maja un rok senes ir steriotips,ko izdomajusi skaudigie lv paliceji .
37
Xx
18. jūnijā 21:15
Briti savāca visu labāko no Latvijas un Latvijā atstāja tikai peņdžus.
48
Uldis
18. jūnijā 21:35
Tas jau nekas ka Latvija nav austrumeiropā
13
Jantariks un Co
18. jūnijā 21:40
Reddz cik pieprasīta manis importētā prece - lētais darba spēks pie britiem ! Ne velti, es un mai ar Dolžniku kolēģi, ar savu bezdarbību un lētajiem šoviem, daru visu, lai Latvija paliktu tukšāka.
17
Neticu
18. jūnijā 21:43
Daudziem Latvijà sie fakti nepatiks.Nu kà tik nekaunígi un péksñi var noliegt,ka viñi visi "nevergo", ka nedzīvo barakàs un neko no dzīves neredz.Tas taçu sàpina jebkuru patriotu.Izràdàs aizbraucéji màk stràdàt,màk dzívot ,viñu darbu novérté un pat algu samaksà.
21
UK
18. jūnijā 21:49
Nu nevajag tracinaat palikusos,viniem mees vienmeer buusim vergi svesumaa,bet palikusie par taadu pasu darbu un daudz mazaaku samaksu patrioti un kungi Latvijaa.
25
Vilnis
18. jūnijā 21:52
Mana mūža mīlestība dzīvo kaut kur Īrijā, neesmu viņu redzējis kopš 2008 gada, tas ir pizdet... Es domāju eirokolhozu sūdzēt tiesā par to ka savāca viņu ar galiem
15
protams
18. jūnijā 21:53
Nodzīvot anglijā 12 gadus uz aizvien strādāt par minimālo likmi? Tagad ukraiņus palaida uz eiropu tie vispār gatavi par ''kapeikām'' strādāt. Te runa ir par algām visi grib maksāt mazāk.
15
Nu, nu
18. jūnijā 21:55
Pelnīt jau pelna labāk, bet- lielākajai daļai darba un dzīves apstākļi ir ļoti smagi.Vēl pusei no tiem ir nošķirtības un vientulības sajūta.
45
to Xx
18. jūnijā 21:56
vinji nepanjeema - vinji nopirka
6
?
18. jūnijā 21:58
Vai es pareizi sapratu, ka viņi tur uz lauka strādājot nopelna 1400 pirms nodokļu nomaksas? Priekš tām piena upēm, ko esmu dzirdējusi, tā kā pamaz izliekas. Faktiski mana LV alga nestrādājot vadošā amatā... Ja sapratu pareizi, man liekas, ka šāda nauda neatsver būšanu prom no mājām, kas man ir svarīgi. Sevišķi, ja ģimenes tādēļ ir spiestas sadalīties (t.i. daļa LV, daļa svešumā)
96
***
18. jūnijā 22:00
It kā LV cilvēkam būtu augstāka vērtība kā UK imigrantam, tas pats vergs LV tikai skandināvu/dāņu u.c. uzņēmumu plantatoriem. Kāda starpība kurā valstī strādā/vergo, katrs domā par savu iztiku un ģimeni. Patriotisms ir paēdušo un bagāto privilēģija, nabagam jāmeklē savs ceļš. Neviens strādnieks jau nestrādā savā labā, lai arī kādā uzņēmumā strādātu, bet īpašnieka un kāda starpība no kurienes tas īpašnieks/plantators.
7
skumji tas viss ir
18. jūnijā 22:02
es lasu abas puses - palikusos un aizbraukusos, jau vairaakas nedeeljas un man arvien mazaak paliek ko teikt
2
Viņi
18. jūnijā 22:10
Uztraucas, protams! Jo angļi lielākoties ir labi izglītoti, snobiski un ar pārāk lielām ambīcijām priekš darba rūpnīcās un uz lauka. Kas viņiem tur strādās, ja ne LV verdziņi?! Nav dzīve salda ne te, ne tur... Katrs pats izvēlas un tāpēc nav ne sliktāks ne labāks, kā aizbraucēji - tā palicēji.
9

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi