Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
43 komentāri
Sakārtot:
n
2017. gada 20. martā 20:28
noskatíjos to raidíjumu - manuprāt ne tik daudz šoke tas fakts par aploksnēm un pat ne vēlme aplaudet drozmīgajam Imantam , kā advokatu un visas tās "expertu" varzas izteikumi. Experti protams cits caur citu siekalas šķiesdami slavē Imantu un tipiska padomju ierēdņa stilā pārliecinoši stasta ka katram ta vajag rīkoties... ja drusku nezinatu dažus no viņiem gandrīz varētu noticēt ka tiešam ta domā. Bet galvenais advokāti - ok, šis bija viss nopubliskots, bet ja nebūtu, sanāk ka jebkuru materiālu var uztaisīt ka ķipa nekas jau nav bijis, vajag tik pareizi paskaīties. Tas ir advokats neviss aizstav pec būtības cenšoties lai apsūdzētais necieš tur kur nav vainīgs, bet labi zinot ka tas čalis ir vainīgs cenšas samuģīt hitrožopijus variantus ... Jāā ta ir brīnumzeme, galvenais nebrīnīties
4irix
2017. gada 20. martā 20:43
Varbuut dazziem Sseit mazliet pieleks ,cik ir reaala samaksa stundaa ,un cik cilveeku ir gatavi straadaat un straadaa par 0,9 likmi. Statistikai : simts deputaatiem janvaariii un februaarii izmaksaati gandriiz 400 000 Eur.
Ja
2017. gada 20. martā 20:49
Gan jau Imantu atlaidis par sito joku!
direktoriņš .. pīīī .. rīkotājiņš .. pīīī
2017. gada 20. martā 20:52
Tāds .. pīīī .. inteliģents .. pīīī .. man .. pīīī .. tas .. pīīī .. runasstils .. pīīī ..
Hhh
2017. gada 20. martā 20:54
Ko lai saka tas viss ir vergu domasanas rezultats no psrs? Tapec normali stradajosi cilveki emigre..
...
2017. gada 20. martā 20:54
Tā arī patiesā situācija...cilvēki strādā par kapeikām, klusē , jo darbu vajag...un darba devējiem ir visatłautība...dubultie darba grafiki...kur tiek slēptas pārsstrādātās stundas, lai nebūtu jāmaksā dubultā... utt.,
Lielanna
2017. gada 20. martā 21:01
Bet neaizmirstiet visu šo te, kad izmantojat apsardzes/dežurantu firmu pakalpojumus! Ja jums piedāvā lētu pakalpojumu, parēķiniet, vai godīgi tāda cena ir iespējama!
FD 11
2017. gada 20. martā 21:01
Pamodušies... lielākajā daļā apsardzes firmu tas notiek! "Apsardze Rīga" ta par ko VID audits jau no pērnā gada pavasara bija un no š.g. 17. februāra maksātnespējas process un administrators? Nodokļu krāpšanas, aploksnes, skaidrās naudas, pirkumi kreisie, būves u.t.t. Galveno finansisti ar visiem radiem un citiem pietuvinātiem čomakiem sen kā vajadzēja noslēpt vietā kur rūtainu sauli redz!!!
Ogres bebrs
2017. gada 20. martā 21:22
Redzēsim kur tas āzis darbu dabūs.
Resnais bebram
2017. gada 20. martā 21:40
Pats tu āzis un visi tavi radnieki! Gan jau esi tāds pats sipirass kā tas firmeles īpašnieks, kurš taisa virspeļņu uz izmisušu cilvēku rēķina!
nakotnes sekas
2017. gada 20. martā 21:51
Zhel Imanta turpmakaas dzives. Gribedams but godigs, jau pazaudeja iespejas Latvijaa atrast darbu. Vins ir siika skruvite, kura nespej aptureet darba deveja alkatibu, kas ir dzilji iezidies darba deveju praksee.
Taisnība
2017. gada 20. martā 21:58
Pie mums,neskaitot aplokšņu algas,uzņēmēji noformē līgumu ar darbinieku par saīsinātu darba laiku,lai gan cilvēks strādā pilnu mēnesi...Un ne nakts,ne svētku,ne virstundas netiek rēķinātas.Tad nu mūs izkalpina kā īstus vergus,tikai modernā iesaiņojumā un,ja negribi,tad vari iet projām,bet NAV JAU KUR IET,JO DARBA VIENKĀRŠI NAV UN CILVĒKS PIEKRĪT VISAM....
*
2017. gada 20. martā 22:17
Nav jau tā, ka uzņēmumam nebūtu naudas par ko maksāt algas. Par pakalpojumiem uzņēmums saņem pietiekoši, lai varētu segt algas, nodokļus un citus izdevumus. Bet īpašnieks grib palielināt savu peļņu. Jo viņam un sievai vajag ekskluzīvu auto, braukt dārgos ceļojumos, glauni apģērbt ģimeni, ēst restorānos. Un lai to visu varētu uz kaut ko, jau ir jāietaupa. Uz kā rēķina vislabāk ir ietaupīt? Protams, ka uz darbinieka, viņš nesūdzēsies, jo viņam vajag darbu, viņš ir pensionārs, turklāt vēl invalīds, kādas ir viņa iespējas tikt pie labāka darba?
bomzis
2017. gada 20. martā 22:35
Neko šokējošu te nesaskatām. Imants pastāsta to, ko visi zinām un tas notiek n...tajās firmās un uzņèmumos. Tukša pļāpāšana, nekas nemainīsies, viss paliks pa vecam.
Kamēr
2017. gada 20. martā 22:35
Kamer cilvēki domas ka var viņus jaat caurumos tikmer nekas nemainīsies, paskatās ka reiropa dara darba ņēmēji, diktē savua noteikumus. Nemakasasi streiks, pasudzes valsts iestādes, būs problēmas. Atbalstu tos darba devējus kas godigi maksā bet aploksnē, nav ko barot liekēžus

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi