Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
33 komentāri
Sakārtot:
Kakātājs Raimonds
20. augustā 12:15
Gan jau narkotiku atkarīgā. Jājas tikai par kārtējo dozu, ne naudu!
Normunds
20. augustā 12:18
Dzejolis: Lai bij prieki, kam bij prieki. Taizemiešiem, tiem bij prieki. Prieka meita Nastja Ribka, guļ kājiņas izplētusi.
Noyb
20. augustā 12:32
Tak neviens cilveks nevar 10/10 uztaisit. Tapec beidziet piesieties. Aizmirsusi savu bernibu un jaunibu kur klupa un krita? -_-
Renē
20. augustā 12:34
Smuki porņuki viņai,zelta vāvere :) un patika pilsties kameru priekšā, iesaku noskatīties !
saldais
20. augustā 13:40
kur ir adrese kur noskatīties.
re
20. augustā 13:47
nesaprotu kāpēc cilvēki vispār brauc uz šķībacaino čurku zemēm. degradētie čurkas tak var iemest cietumā pa jebko.
!!!
20. augustā 13:47
Nastjas un draudzenu seksa padomu video ludzu studija :))
imho
20. augustā 14:15
Prieka meita... Kādā gavēnī jābūt, lai par šitādu xxx priecātos, un vēl par naudu?
Kapers
20. augustā 14:28
Kā Vašingtona, tā Maskava publiski norobežojušās no Vašukevičas apgalvojumiem. ASV Valsts departamenta preses sekretāre Hetere Nauerta tos raksturojusi kā dīvainus. ------------ Tas nekas, ka skuķim video atradās, tas nekas, ka Prihodjko un Deripaska iesaistīti... Tramps ar Putinu apgalvo, ka viņu "hata s kraju.." Manuprāt, daži nopietni veči izmantoja meitēna vēlmi nopelnīt, ar viņas palīdzību dabūja TĀDU info, ka saprata: pašiem drīz var nākties klauvēt pie Pētera vārtiem, un tāpēc par vainīgo pataisīja savu instrumentu "Ribku"... Bet, šitas, kas sācies ar Skripaļu (varbūt pat agrāk), ne tuvu nav beidzies - tik uzņem apgriezienus, apgriezti proporcionāli Putina reitinga kritumam starptautiskā līmenī. (Par Krieviju Putinam nospļauties, jo tur pietiek ar vienu ukazu, un viss - tauta var rakstīt anekdotes, iet piketos, bet Kremlis pat nenodreb)
Humānists
20. augustā 15:10
Tagad vi;na taizemes cietumsargiem varēs demonstrēt divstobreni un dziļo norijienu vienlaikus, kā tas prieka meitai pienākas, ja kas.
TZ
20. augustā 15:24
Neviens jautājums nestāv pretī: "Kas es esmu?" (C)
to Renē
20. augustā 16:36
Kur va redzeet?
hmmm
20. augustā 17:03
Žēl jau tās meitnes, bet kā viens uzrakstīja - ja cilvēkam nav prāta, tad viņš/viņa no dzimšanas ir invalīds. Vismaz tik daudz smadzeņu bija jābūt, lai sēstos uz lidmašīnu un pa tiešo durt uz ASV, vai starpcitu Izraēlu, sliktākajā ga'dijuma kaut uz Latviju! Bet nē, šamēja uz Arābu Emirātiem, tad Taizemi - visur, kur totalitāra sistēma, un kur tu esi absolūti bezteisiska būtne, ja nonāc nagos pie pogajnajiem. Apdrist ASV, demokrātiju (vai kā krievi mīl teikt - dermokrātiju - proti sūdukrātiju) ir jautri, kamēr esi viņpus restēm. Uz uz ko šī dāma un komānija var Krievijā cerēt, tik uz pašas apņirgto Navaļniju, ka šis viņai labu bezmaksas advokātu piespēlēs.
Renē
20. augustā 17:29
Tiem, kuri nemāk Ribku atrast tīmeklī, nekas nepalīdzēs .... pret slimību nav zāļu :(
to Renē
20. augustā 17:33
Pļūtīt jau visi prot,skatos tu ar,bet kā jāatbild,tā.....

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi