Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Vairapulksteņzagle
13. janvārī 16:41
Tur būs tautas vēlēts prezidents nevis saeimas ieliktenis kā pie mums.
Hillary for Prison! MuslimObama was born in Kenia!
13. janvārī 16:41
Nu un loti labi, Tramps ari teica, ka nemekles sev ienaidniekus, bet centisies but draugos ar visam valstim, neiejaucities vinu iekspolitikaa. Tas kas notika ar Ukrainu ir ieprieksejo Balta nama administraciju negodigas arpolitikas rezultats! Ja Krievijai interesetu iekarot Baltijas valstis, tad tas tiktu izdarit 2 stundu laika pirms LV tika ieklauta NATO! Uz ko japievers uzmaniba ir kars pret kristigo pasauli t.i ari pret Latviju! 2 frontes 1) Liberalisma karogneseejs, laundaris Soross, kas veicina Rietumeropas musumnanizaciju t.i bojaeju 2) Radikalizetie musumani! Tramps tos ASV ieksa nelaiz!
.
13. janvārī 16:44
Vai tie čehi atceras 1968.gadu, jeb viņiem tas tīri labi patika?
Jozas
13. janvārī 16:47
Ko nozime odiozais ? tad jau katra prezidentam var piekarinat vardu odiozais, kapec Trampu neraksturojat ka odiozais ? BAIL ?
Petro
13. janvārī 17:09
Interesanti ,kas ir labāk odiozais vai pidar rozais?
Būs labi.
13. janvārī 17:39
Pasaule lēnām sāk atmosties un sak atšķirt patiesību no melu zombēšanas. Bet mūsējiem tas nepatīk un arī pārējiem "sabiedrotajiem" nē. Tauta vēl savu prezidentu, nevis jūs ielikteņu licēji.
Ro
13. janvārī 17:40
šis čehu prezītis Zemans ir komunistiskā padauza. Un tas ir rezultāts tam, ka čehi ir pieļāvuši iebraukt valstī 100-tiem tūkstošu Krievijas klaidoņiem, kuri ir pārkrievojuši Čehiju un tagad diktē savus šovinistiskos noteikumus, lai pataisītu to par Krievijas satelīta valsti. Un tā tas notiks ar visām valstīm, kur tiks pieļauta neierobežota krievvalodīgo iebraukšana, pamatojoties uz mazkvalificētu strādnieku un speciālistu trūkumu...
WTF
13. janvārī 17:43
Acīmredzot, čehi ir normāli ļaudis, nevis nozombēti sociālistiskās Briseles pakaļskrējēji vai veidojums bez savas ārpolitikas un iekšpolitikas kā LV. Forša valsts, skaista daba, vēsture, glītas un smaidīgas meitenes, jēdzīgi cilvēki.. tāpat kā Ungārija, viena no retajām, kas vienmēr atstājusi labu iespaidu, lai cik tur būts.
NatoGoHome
13. janvārī 17:58
Lielisks prezidents Zemans! Sūta nah ES un ar Rus sadarbojas. Ja mums tāds būtu,es balsotu par. Nesaubos,ka čehi viņu ievēlēs...
Lauris
13. janvārī 18:21
Zemans - Čehijas ušakovs
pujene
13. janvārī 18:25
Odiozs jau latīņu valodā nozīmējis 'riebumu izraisošs, riebīgs'. Kāpēc gan latviešu valodā tam būtu cita nozīme?
Latvietis11
13. janvārī 18:25
Priecē,ka ČEHIJĀ CILVĒKU vairāk, par pidaru zombētiem vergu dauņiem!!!
raica
13. janvārī 18:36
cehi ir diezgan pajocigi , ja so pusspraguso ieveles
>raica
13. janvārī 18:58
Nu ja Viņš uz pusi,tad par cik daļām tu,ja jau prātiņš uz visiem 100% ir atteicies, jeņķu verdzībā !!!???
īpaši stulbs
13. janvārī 19:05
Kāpēc Kasjauns lamā mums draudzīgas valsts galvu par odiozu? Čehi lemj savā zemē. Beigās mūs vēl apsūdzēs par iejaukšanos Čehijas vēlēšanās kā amerikāņi krievus.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi