Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
218 komentāri
Sakārtot:
cipiņš
13. janvārī 08:56
Atceros, kā 6 gadus atpakaļ rižā Vemjotìbas partijas sterva Ābolaine , latviešu tautu nodēvēja par mēslu vabolēm, jau toreiz tai komunistu maukkai vajadzēja izzsist purnu !!!
jaukapatērzēšanaarpastalu
13. janvārī 08:57
slinkums meklēt to sarakstu, bet nav šaubu ka pastalainā sūdubedre arī tur ir... ja nav - tad tā ir kautkādahuiņa
13. janvārī 08:58
Jeņķu plātīzers parāda savu patieso seju.
Nepatīk amerikāņi
13. janvārī 09:00
Putins pat tik stulbs un neapdomigs nav kā šis jeņķu pērtiķis,NATO puspavēlnieks..
Hei
13. janvārī 09:01
Sveiciens visiem 13.janvarī,grautiņu dienā pie Saeimas!
Ilze
13. janvārī 09:05
Jūs ko domājat jeņķi par Latviju neņirgājās? Un kā vēl! Rinkavics ar bruņurupuci to negrib saprast,jo ir nopirkti par netirajiem $
Sv
13. janvārī 09:08
Hei. Sveiciens visiem 13.janvarī,grautiņu dienā pie Saeimas! =================================================Paklau, aiz ko tajos grautiņos vicināja Rosjas karogus un auroja - Rosseja, Rosseja ? Kāds Latvijai sakars ar kaut kādu Rosju ?
Sv
13. janvārī 09:10
Ilze. Jūs ko domājat jeņķi par Latviju neņirgājās? Un kā vēl! Rinkavics ar bruņurupuci to negrib saprast,jo ir nopirkti par netirajiem $ =============================================== Joprojām nostalģierē par skaistajiem koka rublēniem ?
pastalaunprātskāopcija
13. janvārī 09:10
nēnuakobļe... var nepatikt Tramps, bet kā var patikt dauņtauteles kuras drāž mugabes, godmaņiungerhardi... vergi pateicībā papleš vaidziņus
Andris Zviedrs
13. janvārī 09:11
Trampa atbilde 54 valstim : "f*ck you !". (sk. foto)
Lapotsaunprātskāopcija
13. janvārī 09:12
, nēnuakobļe... var nepatikt Tramps, bet kā var patikt lapotsdauņtauteles,, kuras drāž putinowski , ,. vergi pateicībā papleš vaidziņus
N
13. janvārī 09:14
Beidzot viens pasaka ko domā nevis lišķīgi / diplomātiski melo acīs skatīdamies.
Paldies Tramp
13. janvārī 09:16
Domāju,ja izstātos mēs no NATO,būtu daudz labāk. Tiesa gan tur vairākām valstīm vajadzētu uztaisīt natoexit,bet viss uz to jau iet.
Egīls
13. janvārī 09:22
Pag,pag,tad jau arī ASV karavīri Ādažos ar mums ņirgājās? Pavisam noteikti. Viņiūs uztver tikai kā placdarmu provokācijām pret Rus.
Sv
13. janvārī 09:22
Paldies Tramp. Domāju,ja izstātos mēs no NATO,būtu daudz labāk. Tiesa gan tur vairākām valstīm vajadzētu uztaisīt natoexit,bet viss uz to jau iet. ================================================ Bet zawietskojs, kas tev pašam jau tagad traucē izstāties no NATO un maukt do Rosjas paradīzo ?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi