Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
29 komentāri
Sakārtot:
auers
7. decembrī 22:42
Vai man dieniņ,kas nu tagad būs!
3
klabata
7. decembrī 22:54
Sievietēm ir tiesības uz pašizpausmi---- galvenais netraucēt..... lai taču auro uz nebēdu pirms klīst uz Eiropu... veču jau sen tur
5
Ļubomirs
7. decembrī 22:56
Trādi rīdi - ruksīts mirst! Asaras pār vaigiem birst.
3
Aigars
7. decembrī 23:07
USA nav ar ko karot, Un atmazgat ierocu, Un municijas naudu.Tapec ari to izdarija. Tie jenki visu laiku,kaut kur grib ielist, uzkurinot naidu.Lai iegutu kadu labumu. Tas Nato,ir viens liels,naudas atmazgasanas aparats, prieks Asv......ceru kad Kims, noliks vinus pie vietas,kopa ar citiem, kuri nelaiza pakalu USA.....ka Latvija
17
hth
7. decembrī 23:13
Vai tad islāms nebija miera reliģija? Vai, ak vai, kā tā gadījās..
3
Vecs vīrs
7. decembrī 23:16
Sīrija ar krievu palīdzību izbeidzās, Ukrainā arī neiet kā gribētos, kara liesmiņas dziest, tēvocim Semam oglītes jāpaurķē, lai deg ar jaunu spēku.
14
Noyb
7. decembrī 23:25
klabata: Bet vai tad ta nav? Visiem un Visam ir gan tiesibas gan pienakumi. Kapec vajag izcelt tiesi vienu vai otru? Skauz?!
0
Noyb
7. decembrī 23:26
Lubomirs: Nekas nemirs iznemot BS.
1
Rīdziniece!
7. decembrī 23:35
Vai Tramps drīkst tā darīt ? Un ja nu viņš arī Latvijai citu galvaspilsētu izdomā?
7
q
7. decembrī 23:42
Īsti nesaprotu kāda vērte viena kretīna paziņojumiem, ja ir ANO lēmums par Jeruzalemes statusu. Viens aptracis stulbenis tagad regulēs visu pasauli?
8
krievijas teroristumafijas trampa sakuditie arabi?
7. decembrī 23:42
no russia no problems
7
svetie raksti
7. decembrī 23:43
pec krievijas pilnigas iznicinashanas,vardarbigaas zveribas tiks apturetas?
7
Rīdziniecei
7. decembrī 23:46
Drīzāk situācija būtu salīdzināma ar tādu, ka Trumpulis paziņotu, ka puse Latvijas tagad būs, piemēram romu valsts (vai tad viņiem nevajag savu valsti?) un Rīga būs viņu galvaspilsēta. Letiņiem paliktu Latgales puse ar galvaspilsētu Daugavpili, jo romi vairāk Kurzemē mitinās. Un letiņi plauksķinās rociņas un slavinās savu mīļoto Trumpuli.
18
Ha
8. decembrī 00:36
Viss kas nepatīk maslimiem, patīk man.
3
melim nacistam
8. decembrī 00:43
Sāksim ar to, meli, ka pēc Otomanu impērijas krišanas visa Palestīna piederēja britiem. Varianti bija divi, mūžīgs pilsoņu karš vai divu valstu risinājums. Starp citu, debilais nacist, vēl pirms 1948. gada tika piedāvāts plāns, pēc kura izraēlieši saņemtu apmēram 20 procentu zemes, tomēr izraēlieši šo plānu pieņēma, bet arābi nē. Vienīgais, kur arābi pārrēķinājās - paši zaudēja karu, tātad iekrita pretiniekam gavatotajās lamatās, ar ko viņus - arābus - apsveicu.
5

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi