Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
14 komentāri
Sakārtot:
aikuts birsims
12. novembrī 16:53
Ja stulbie meļi raksta simtiem,ta
7
aikuts birsims
12. novembrī 16:54
Ja stulbie meļi raksta simtiem,tad noteikti ir tūkstošiem.Pag tūlīt iešu uz krievu saitiem patiesību meklēt.A kā gan citādi,ja pastaldauni un anglosakši melo ģībdami?
8
aikuts birsisms
12. novembrī 17:03
Vatenis galīgi sašauts, ka pastaldauņi un anglosakši ir tik jocīgi
8
hm
12. novembrī 17:09
vismaz 750 000( īpaši stulbajām šī portāla taisītājmeičām paskaidroju- arābu ciparos uzrakstītais skaitlis nozīmē septiņsimtpiecdesmit tūkstošus) demonstrantu.
5
aikuts birsims
12. novembrī 17:09
Vatenis esi tu.Piemīzts asiņains anglosakšu vatenis ar šprotu bundžu un desu bez gaļas kabatā.Un galvā pilotka.
6
aikuts birsisms
12. novembrī 17:18
Krievai sūdīgi!
1
eiroidiotiem
12. novembrī 17:23
Nez kādus proetstus eiroidioti rīkotu, ja tai pašā Beļģijā, piemeram, Flandrija pasludinātu neatkarību...
5
aikuts birsims
12. novembrī 17:39
Fašist,klausies! Drīz arī pienāks tas laiks un katra valsts un valsts valstī kļūs brīva.Un tev būs sūdīgi,jo būs jāsāk smagi strādāt,nevis uzdzīvot uz citu nopelnītā kā līdz šim.Būs normālas robezas,valūtas un savi likumi,valstiskums.Un Briseles pedofilu olu ošņātāji no latvijas,varēs izraudāties un ņemt rokās zāģi,urbi vai fleksi.Stulbākajiem izdalīšu ķerras,slotas un lāpstas.
7
Hujegle
12. novembrī 17:54
Piemīzts asiņains anglosakšu vatenis ar šprotu bundžu un desu bez gaļas kabatā.Un galvā pilotka.Diez vai anglosakši šprotes ēd,tās tavi troļli bāž visās dirkās!Vajadzēja divas pilsētas nolīdzīnāt,i Maskavu,i Barselonu.Kur tad mošejas cels,zemes pietrūkst.
2
Nekas
12. novembrī 18:44
Eiropas dubultstandarti
4
aikuts birsims
12. novembrī 20:53
Es esmu egle un egle esmu es.
2
krievijas pastaveshana ir noziegums pret Dievu??
12. novembrī 21:39
Pec Azijas un Eiropas teritoriju atbrivoshanas no krievijas,planetas iedzivotaji raudaas prieka asaras un svines ilgi un dikti,tie bus isti Dieva svetki?
1
Dirsims Pirkuts
15. novembrī 20:28
Arī es uzskatu, ka Spānija rīkojas absolūti nedemokrātiski, bet līgumos par ES ir noteikts, ka tai nav atļauts iejaukties dalībvalstu iekšējās lietās, un šī ir Spānijas iekšējā lieta. Es pilnībā atbalstītu, ja Latvija paustu piekrišanu Katalonijas neatkarībai, jo uzskatu, ka spāņiem pašiem ir jāsāk strādāt, nevis jānolaupa nauda Katalonijai.
0
Aikuts Birsims
15. novembrī 20:32
aikuts birsims12. novembrī 17:39 Fašist,klausies! Drīz arī pienāks tas laiks un katra valsts un valsts valstī kļūs brīva.Un tev būs sūdīgi,jo būs jāsāk smagi strādāt,nevis uzdzīvot uz citu nopelnītā kā līdz šim.Būs normālas robezas,valūtas un savi likumi,valstiskums.Un Briseles pedofilu olu ošņātāji no latvijas,varēs izraudāties un ņemt rokās zāģi,urbi vai fleksi.Stulbākajiem izdalīšu ķerras,slotas un lāpstas. —
0

Pievienot komentāru

Komentāru noteikumi