Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
aikuts birsims
2017. gada 13. septembrī 16:43
Es, rusdebilā pipele Putina vergs debiltrollis debilbezdals naida kurinātājs, pārbaudu Latvijas sabiedrības pacietību, cik tālu šajā mīzēju portālā var aiziet ar naida runu, pirms manus rusdebilos komentārus sāks kaut vai dzēst. Pašlaik jūtos pāri likumam un nesodāms.
aikuts birsims
2017. gada 13. septembrī 17:41
Serbi nevienu negalināja tāpat vien kā mums te skaidro propogondomu pederastu maukas.Kad serbus sāka griezt kā aitas vinņi sāka pretoties kā darītu katrs normāls cilvēks ar pašsaglabāsanās instinktu un aizstāvot cilvēciskas vērtības,pirmkārt ģimeni,savu valsti,kultūru.Tikai pelēkais pamuļķa latvietis,dižais nacanālists,to nedarītu,jo jau ir zaudējis īsta cilvēka īpašības.Latvietis kristu galvu griezējiem pie kājām,lūgtos un piedāvātu savu nožēlojamo palīdzību slepkavosanā,arī savu brāļu,tajā skaitā.Serbi ir gudra un taisnīga tauta.
akūts pirdisms
2017. gada 13. septembrī 20:52
Krievu impērijas austrumi ir pilni ar apslēptiem masu kapiem.
I
2017. gada 13. septembrī 21:10
Un kapec neraksta, ko si pilsona kara laika darija musulmani ar serbiem? Piemeram, speleja futbolu ar serbu karaviru galvam? Un nolaupitiem berniem, kuru organus pardeva melnaja tirgu? Tie bija serbu berni... un kapec neviens neko neraksta par sausmigo fasistisko situaciju Horvatija sodien??? (Kad kars jau ka 20 gadus beidzies)..!? Kapec visi runa tikai par Srebrenicu, bet neviens pat nezina par operaciju "oluja ", kad no savam majam nacas mukt simtiem tukstosiem serbu, lai glabtu savu adu... serbu vieniga kluda bija ta, ka vini gribeja saglabat specigu Dienvidslaviju, kura parak trauceja Eiropas un Amerikas geopolitiskajam interesem.
Un?
2017. gada 13. septembrī 22:52
O jaa, bet musliku zveeriibas mees negribam redzeet un atcereeties. Taa bija tikai serbu pretreakcija ko izprovoceeja musliku lopi. Vareetu padomaat ka serbi no zila gaisa ko ieneema galvaa un saaka shos galinaat. Kaapeec nepiemin bosnijas musulmanu zveeriibas. Nu jaa tak nepolitkorekti, musulmani tak sveetie ,speej paargriet riikli tikai nevainiigam upurjeerinam

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi